Lekarze Protetyk stomatologiczny stomatolog chirurg-stomatolog protetyk

Wojciech Jasionek

Jana Pawła II 61
05-091 Ząbki

Super lekarz. Chodzę do niego już od kilku lat i jestem mega zadowolona. Bardzo rzeczowy, wszystko dokładnie tłumaczy. Stomatolog o mega dużym poczuciu humoru, zawsze człowiek wychodzi od niego uśmiechnięty i zadowolony z wizyty. Serdecznie polecam. Najlepszy stomatolog do jakiego trafiłam.
Opinia dodana przez: Aleksandra
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. dent. Dariusz Wilisowski

lek. dent. Dariusz Wilisowski

Stomatolog, Implantolog

Luxdentica
Lubostroń 22G/7
30-383 Kraków

Super stomatolog, konkretny, a przy tym bardzo uprzejmy. Rzadko się spotyka takich lekarzy, także w prywatnych klinikach (o nfz nawet nie mówię:D). Tutaj naprawdę wszystko na 5!!!. Każdemu polecam wizytę u dra Wilisowskiego, ja akurat usuwałam ósemkę. Zabieg każdy mi przedstawiał jako koszmar i traumę, a w rzeczywistości było bardzo znośnie, pod skutecznym znieczuleniem. Na pewno zdecydowanie lepiej niż sobie wyobrażałam.
Opinia dodana przez: Karolkaa

lek. dent. Maciej Maziarski

Gabinet Stomatologiczny Maciej Maziarski
Rogoyskiego 19/2
33-100 Tarnów

Bardzo dobry specjalista, bezboleśnie wyrywa zęby, tworzy bardzo przyjemną atmosferę, świetnie tłumaczy proces leczenia.

lekarz Patrycja Stawinoga

Kurkowa 29 / 2
50-210 Wrocław

Niestety,ale "nasza" pani stomatolog już w Brzeziej nie przyjmuje,a szkoda,bo dawno nie spotkałem się z tak miłym fachowcem.Serdecznie pozdrawiam!

lek. dent. Jan Gawur

Chirurg stomatolog, Ortodonta

DENS Jan Gawur
Krakowska 55
97-500 Radomsko

Wyobraźcie sobie sytuacje ze tracicie jedynkę podczas wypadku przy samym korzeniu ,udałem się niedaleko obok Pana Jana gabinetu "ząb do wyrwania" takie słowa usłyszałem i do tego wyliczenia rzędu 6 tyś złotych mowie świetnie ale pisze się ( no bo jak chodzić bez jedynki ?) został wyrwany mi korzeń zęba (ból jak cholera co okazało się później że znieczulenie było dla dzieci a gdzie facetowi co waży kolo 90 kg ...
Opinia dodana przez: Damian

lek. dent. Szymon Krysta

VIP DENTAL CLINIC
Pułkownika Karola Zagórskiego 3
43-316 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz. Widać, że to jego pasja i ma dużą wiedzę. Miły człowiek. Placówka ładna nowoczesna, a przy tym ceny nie są takie z kosmosu. Nasz rodzinny stomatolog już na emeryturę odchodzi, szukałem więc lekarza w internecie i teraz wiem że pod opieką ortodontyczną będę u Pana Krysty, dziękuję i polecam innym pacjentom.
Opinia dodana przez: Łukasz

lek. dent. Joanna Filar-Wrzuś

Chirurg szczękowo twarzowy, Protetyk

al. Grunwaldzka 58/2
80-241 Gdańsk

Podejście Pani Doktor bardzo profesjonalne. Bardzo dokładna i ma dużą cierpliwość. Ceny przystępne.
Opinia dodana przez: Monika

Anna Olczak

M.Skłodowska-Curie 16 / 2
Oborniki Śląskie

Bardzo dobra specjalistka. Dokładnie i starannie leczy zęby. Wszystko tłumaczy. Miła atmosfera, bez stresu i pośpiechu. Wysokiej klasy materiały i profesjonalne podejście do pacjenta. Niedrogo w porównaniu z innymi dentystami. Godna polecenia!
Opinia dodana przez: Magda

Janina Stefaniak

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Moniuszki / 9
Głogów

Ósemka wyrwana w kilka sekund, bez bólu, bez powikłań. Równie sprawnie poszło nastawianie szczęki, a co najważniejsze, skutecznie i fachowo, bo problem nie powraca.
Opinia dodana przez: Chaos

Wojciech Sawko

Pocztowa 3
Pasym

Lepszego specjalisty i zabawniejszego lekarza nie znajdziecie ;)

lekarz Janusz Klepacz

Solident jkk
grochowska 162/164
03-279 Warszawa

chodzę do Pana doktora od kilku lat. Jest to doskonały fachowiec, bardzo sympatyczny człowiek i to co ważne dla pacjenta, w trakcie zabiegu opowiada co robi, i co się dzieje z zębem, jakie są możliwości leczenia. Jest też bardzo sprawny i pracuje szybko, bez dłubania i męczenia pacjenta. Oprócz tego opowiada dowcipy i żartuje, co naprawdę odpręża. Chodząc do niego nie mam żadnego poczucia niepewności, jest najlepszym stomatologiem, jakiego spotkałam. ...

dr Donata Oziemczuk

Stomatologia na Jędrzychowie
ul.Kasztanowa 12a/1
65-381 Zielona Góra

Bardzo polecam dr Oziemczuk, leczę się u niej w Den Medzie na Łużyckiej. Przez wiele lat miałam dentofobię, ale dr Oziemczuk skutecznie mnie z niej wyleczyła. Nie boję się nawet rwania zębów, bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Kasia

Małgorzata Warchoł

Chirurg stomatolog, Protetyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Zygmunta Starego 24A/9
44-100 Gliwice

Moja 3 letnia córeczka dzięki Pani doktor chętnie chodzi do stomatologa. Atmosfera, podejście do tak młodej pacjentki zasługuje na umieszczenie tutaj pozytywnego komentarza. Dziękuję Pani doktor:)

Teresa Liszka

Kraków

Pani stomatolog Teresa Liszka jest wyjątkowym lekarzem stom. Leczy ząbki mojego 3,5 letniego synka, dziecko z chęcią chodzi na wizyty i nie boi sie urządzeń stomatologicznych. Pani dr zawsze tłumaczy dziecku co do czego jest i dziecko jest bardzo zaciekawione jak to bedzie w jego ząbkach. Polecam takiego stomatologa każdemu !!!

Katarzyna Bałaban

Parzęczewska 17/19
Zgierz

Bardzo fachowa obsługa pacjenta.Jestem zadowolony w 100%.

lek. dent. Monika Zagórowska

przychodnia
Piotrkowska 270
90-361 Łódź

Super podejście do pacjenta, bardzo miła Pani Doktor. Godna polecenia.

lek. stom. Michał Sypień

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Sypień
Piastowska 67a
43-300 Bielsko-Biała

Stomatolog z powołania, duży profesjonalizm, niezwykła sprawność działania i bardzo dobry, niestresujacy kontakt z pacjentem.

Marcin Chromy

NZOZ Prywatna Poradnia Stomatologiczna
Felińskiego 4/1a
44-100 Bytom

Cudowny lekarz! Leczę się u niego od lat, nie tylko stomatologicznie, ale również ortodontycznie. Dzięki niemu wizyty u dentysty nie są katorgą, a czystą przyjemnością! :) Z całego serca polecam :)
Opinia dodana przez: Kinga

Paweł Kosior

DENTALLAND Paweł Kosior - Chirurg Stomatolog
Stanisławowska 58
54-611 Wrocław

Byłem u p. Pawła na usunięciu zęba, co nigdy nie jest łatwe. Jednak w rękach tak dobrego fachowca jak p. Paweł czułem się bezpieczny. Ze spokojem polecam wizytę w gabinecie.

Grażyna Lupa

Chirurg ogólny, Protetyk

Anielewicza 4 lok. 31
00-547 Warszawa

Bardzo dobry lekarz, fachowa konsultacja, cierpliwość i wyrozumiałość. Cechy które trudno spotkać u zwykłych lekarzy.