Lekarze Protetyk stomatologiczny stomatolog protetyk ortodonta

lek. dent. Mariusz Karski

ulica Pawliczka 10/2
41-800 Zabrze

Najlepszy z najlepszych......wspaniały lekarz i człowiek - budzący zaufanie , bardzo miły i sympatyczny . Gabinet i wyposażenie na "szóstkę " Pacjent jest przyjmowany dokładnie o tej godzinie na którą był umówiony . Poleciłabym p.doktora wszystkim znajomym . Sama jestem pacjentką p. Karskiego od kilkunastu lat.
Opinia dodana przez: krystynka47

Danuta Ilczuk

Lenartowicza 108
Sosnowiec

Polecam z całego serca. Super podejście do dzieci. Wiem, bo zaliczyliśmy nie jeden gabinet. Dopiero Pani Dr udało się z moim dzieckiem.

dr Ewa Mazur

Gabinet
Słoneczna
73-110 Stargard Szczeciński

Serdecznie polecam gabinet Pani Ewy Mazur. Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta. Miła i serdeczna atmosfera aż chce się leczyć zęby :)
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Maria Iwanowska

Protetyk, Ortodonta

gen. Kleeberga 6 lok. 2
10-693 Olsztyn

Są jeszcze prawdziwi lekarze z powołania. Najwyższe uznanie i moja ogromna wdzięczność za cały cykl leczenia. Dziękuję Pani Doktor :-) Gorąco polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Marta

Dariusz Szwedowski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Kołobrzeska 16b lok. 1
78-400 Szczecinek

Dentysta przed którym nie uciekam z gabinetu:)przemiły mężczyzna znający się na swoim fachu. Polecam wszystkim tym którzy mają wstręt przed dentystą. On przebija wszystkie stereotypy. Aż chce się iść. Nie zamieniłabym na innego "fachowca"

Marzanna Danecka

Rejonowe Pogotowie Ratunkowe w Sosnowcu
ul. Teatralna 9
41-200 Sosnowiec

Trafiłam do Pani dr w 2020 roku ( jeszcze do Sosnowca) po tym jak zobaczyłam jej filmy i cudowne metamorfozy uśmiechów. Pani dr Marzanna wykonała u mnie skomplikowane leczenie i odbudowy, a Pani dr Kasia leczenie ortodontyczne. Jestem pod ogromnym wrażeniem doświadczenia i umiejętności obu Pań. Od tamtej pory regularnie chodzę na kontrolę i higienizację zębów. Po każdej kontroli okazuje się, że nie ma nowych ubytków i wszystko jest w ...
Opinia dodana przez: Marzena

dr n. med. Iwona Śliwonik-Johansen

"S-DENT"
11 Listopada 72A/4
74-100 Gryfino

Na początku tygodnia poprosiłem telefonicznie o wizytę. Pani podała wolny termin czwartek godzina 14-16. Ok. Zostałem umówiony na 14. Rano w czwartek otrzymałem przypomnienie na sms że mam wizytę. Jestem o 1350. Pani informuje mnie że mam czekać ile nie wiem. O 1425 muszę zrezygnować bo mam umówioną inną sprawę nie mniej ważną. Pani doktor rozmawiała z pacjentem , druga pani nie mogla powiedzieć ile będę jeszcze czekał. Tego samego ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Wioletta Wojtanek

Ortodonta, Protetyk

Lekarskie Poradnie Specjalistyczne "OMEGA"
Stanisława Moniuszki 8
40-005 Katowice

Fajna babeczka. Zakochałem się :* Ogólnie wizyta OK, boję się stomatologów, ale ta doktor jest naprawdę godna polecenia. Moje zdanie jest identyczne jak poprzedników.

lek. dent. Mirosław Podolski

Ortodonta, Protetyk

prywatny gabinet stomatologiczny, współpraca z NFZ
os. Pawlikowskiego 14 A
44-240 Żory

Do Pana Doktora trafiłem z naprawdę beznadziejnym stanem zdrowia. Począwszy od trafnej diagnozy i wdrożeniu leczenia, aż do etapu gdy goiły się moje rany po zabiegu Pan Doktor codziennie kontrolował przebieg leczenia, czy jest wszystko okej i nie wziął za to ani złotówki za codzienne kontrolę. I jako człowiek i jako lekarz kompetentny, uprzejmy oraz bardzo kulturalny. Świetnie wyrywa, dobrze szyje rany oraz zawsze dba o dobro pacjenta. Polecam serdecznie
Opinia dodana przez: Patryk

lek. dent. Jerzy Owczarek

Jasna 3 lok. 15
70-777 Szczecin

Nie polecam, moim zdaniem średnio zna się na rzeczy. Powiedział, że mam 2 dziurki na zębach. Po wykonanym zabiegu, powiedział że skoro jestem znieczulony to możemy zrobić jeszcze trzeciego zęba. Wyglądało to na mega naciąganie. Po zabiegu bolały mnie zęby przez 2 tygodnie
Opinia dodana przez: Kamil

lek. dent. Michał Rokosa

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Przychodnia Stomatologiczna
Plebiscytowa 18/1B
45-361 Opole

Od lat zawsze bałam się dentysty. Kładąc się na fotelu miałam duży stres i mokre plecy ze strachu. Kiedy znalazłam tą kliniką ambasada uśmiechu wszystko się zmieniło! Tam naprawdę nic a nic nie boli :) !! Pierwszy raz w życiu... a już trochę lat mam, trafiłam na stomatologa który powiedział mi wszystko o moim uzębieniu oraz że leczenie nie będzie bolało. I rzeczywiście nic nie bolało. Poza tym atmosfera panująca ...
Opinia dodana przez: Anna P.

dr n. med. Dorota Olczak-Kowalczyk

Chirurg ogólny, Protetyk

Instytut "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka"
Warszawa

Pani doktor jest cudowną osobą i bardzo dobrym stomatologiem. Dzięki niej, byłam jednym z niewielu dzieci, którym udało się nie bać dentysty :) Ma świetne podejście do dzieci i nie tylko. Bardzo, bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Magda

Eugeniusz Geremek

Ortodonta, Protetyk

Niepubliczny Zakład Opieki Stomatologicznej "GEDENT"
Bytomska 135
41-940 Piekary Śląskie

Bardzo dobre wytłumaczenie metody leczenia i super dobrane plomby. Polecam.
Opinia dodana przez: medea

Dorota Supernak-Bobko

Lekarsko-Dentystyczny NZOZ "DENMED"
KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO 64
32-300 Olkusz

Doskonały specjalista. Teraz mieszkam poza Olkuszem i specjalnie dojeżdżam 50 km bo wiem że zostanę obsłużona na najwyższym poziomie. Kompetentna i ma świetny sprzęt!!! Polecam

lek. dent. Aleksandra Tęsiorowska-Czajowska

Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne MEDICUS
Żwirki i Wigury 2 B
32-650 Kęty

Najlepszy specjalista jakiego spotkalem przez okres 45 lat!!!Leczymy sie razem od prawie 12 lat....praktyczne uratowala MI Uzebienie.Kompetentna..uprzejma..prawdziwy dentysta z powolania!!Mosty zrobione 12 lat temu funkcjonuja doskonale!Pomaga i poswieca czas na tlumaczenie choroby i robi wszystko w celu rozwiazania problemu..Po osobistych doswiadczeniach z dentystami w Polsce i Wloszech stwierdzam ze Doktor A.Czajowska jest Najlepszym Specjalistam Stomatologiem jakiego poznalem osobiscie i polecam Jej uslugi w pelni profesjonale i perfekcyjne.Z powazaniem Tadeusz Tomiak
Opinia dodana przez: tadeusz z rzymu

Zbigniew Klimek

Przychodnia Stomatologiczna
Marszałkowska 140
00-061 Warszawa

Doktor zrobił mi bardzo brzydki most, z którym ciągle mam problemy, bo nie pasuje do innych zębów, pod spodem zbiera się jedzenie, pomimo dokładnego mycia, a kolorem zupełnie odstaje od mojego uśmiechu.
Opinia dodana przez: Pacjentka

Iwona Cieplińska

Barlickiego 11/1
Bielsko-Biała

Dr Cieplińską znam od 1996 roku - jak tylko powstał gabinet dentystyczny Primadent, zaczęłam tam chodzić i do dzisiaj chodzę ja, teraz również moje dziecko, kilkoro znajomych i wiem, ze nie zamienię na innego lekarza. Dr Cieplińska jest świetnym fachowcem, potrafi stworzyć w gabinecie miłą atmosferę, wizyta u niej to sama przyjemność. BARDZO gorąco polecam i nadal bede wszystkich moich znajomych zachęcać do wizyt własnie u niej.

Małgorzata Płuciennik

Rewolucji1905r nr22
Łódź

Niezwykła wiedza i to nie tylko stomatologiczna-po zabiegu można porozmawiać o arhitekturze, sztuce, literaturze; pełen profesjonalizm; wysoka kultura osobista ( pierwszy stomatolog, który pochwalił poprzednika). Wszystko z czym przyszłam zostało załatwione z sukcesem i jeszcze Doktor często kontroluje swoje dzieła. Cenowo przy Warszawie konkurencyjnie. Naprawdę polecam. Na jedno tylko trzeba się nastawić: nieprawdopodobnie piękna- można wyjść z kompleksami...

Edward Wąsowski

Piłsudskiego 3 A
Konstancin-Jeziorna

Pan dr Edward Wąsowski to najlepszy i najbardziej kompetentny stomatolog u jakiego miałam okazję leczyć zęby. Jest osobą niezwykle dokładną a przy tym uczciwą. Dzieki Panu doktorowi przełamałam lęk przed leczeniem zębów. Co bardzo ważne leczenie jest bezbolesne a Pan doktor stosuje nowoczesne metody leczenia. Bardzo serdecznie polecam Pana dr Edwarda Wąsowskiego. Basia