Lekarze Lekarz rodzinny pediatra lekarz-rodzinny

lekarz Agata Stapińska-Marszałek

Samodzielny Publiczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Besku
ulica Błonie 3
38-524 Besko

Jestem bardzo zadowolona z diagnozy i z podejścia do pracy Pani Agaty. Lekarz z powołania, wnikliwie wypyta, ustali i odpowiednio dobierze sposób leczenia dziecka. POLECAM!

lekarz Bożena Bąchór

Internista, Lekarz rodzinny

MEDBUK
Bukowno

Potwierdzam poprzednie wpisy. Lepiej nie powiem gdzie przyjmuje bo jeszcze więcej się ludzi zleci, a kolejki jak cholera. Cóż, chcesz się dobrze wyleczyć, to stój, jak i ja stoję. Na szczęście w przychodni bywam raz na 1-2 lata, ale jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby nie było do niej ludzi. Lekarz na prawdę w porządku!

lekarz Piotr Sekułowicz

Specjalistyczny Gabinet Pediatrii i Medycyny Rodzinnej
Rabka-Zdrój

Bardzo dobry specjalista. Ma świetne podejscie do malego pacjenta oraz rodzica. Moja 5miesieczna Zuzia byla usmiechnieta i spokojna.

lekarz Helena Żurek

ulica Zacisze 4
43-502 Czechowice-Dziedzice

Polecam Panią doktor z całego serca. Świetna specjalistka, z ogromem empatii do małego pacjenta i rodziców.
Opinia dodana przez: Grzegorz

dr Grażyna Rozum

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Lekarzy Rodzinnych
Leszczynowa 14
03-197 Warszawa

Wspaniała Pani doktor z ogromnym doświadczeniem i zaangażowaniem. Leczy całą naszą rodzinę od wielu lat. Wyrazy wdzięczności i szacunku.
Opinia dodana przez: Olena

lekarz Ryszard Sztabiński

Dział Pomocy Doraźnej
Słoneczna 7/9
19-500 Gołdap

Jest moim i mojej rodziny lekarzem rodzinnym od wielu lat.Nigdy nie było problemu z receptą czy skierowaniem na badania czy do specjalisty.Chciałabym aby wszyscy lekarze byli jak pan doktor Ryszard Sztabiński.

lekarz Tomasz Bartuzi

NZOZ Sanus
wdqwdqadw
14-100 Ostróda

Znakomity lekarz można powiedzieć, że rodzinny na bogato . Żyję prawie 50 lat...kurcze już prawie pięćdziesiątka na karku, minęło jak pstryknąć palcami nie wiadomo kiedy..... i nie spotkałem w życiu lepszego lekarza tak bardzo ukierunkowanego na pacjenta. Empatyczny i konkretny zawsze trafna ocena dolegliwości, skuteczny w leczeniu co najważniejsze dla mnie jako pacjenta. Korzystamy z porad Pana doktora całą rodziną od lat i serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc w chorobie. ...
Opinia dodana przez: Arkadiusz

lekarz Danuta Sierzputowska-Kuba

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
Perłowa, 9
07-200 Wyszków

Bardzo dobra Pani Dr. w Wyszkowie. Pani doktor ma rewelacyjne podejście do dzieci, a rodzicom wszystko dokładnie tłumaczy. Zawsze jest miła i uprzejma. Polecam.
Opinia dodana przez: Eveline

Krystyna Leszuk

ZDROWA RODZINA
22-200 Włodawa

Pani doktor Leszuk to prawdziwie oddany lekarz i świetny specjalista, po prostu anioł w ludzkiej skórze. Dzięki niej moja mama wraca do zdrowia a było z nią kiepsko. Taki lekarz to skarb, dobrze rozpoznała problem, pokierowała do właściwego specjalisty, monitorowała i wspierała. Bardzo skromna i fantastyczna osoba. POLECAM .
Opinia dodana przez: Becia15

lekarz Izabela Jończy-Tretyn

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Pani doktor jest bardzo fachowym lekarzem, konkretne porady, otwartość i zaangażowanie, wzajemna ufność oraz w rzeczowy i konkretny sposób wytłumaczy i pokieruje na dalszą diagnostykę( jeżeli będzie taka potrzeba). Lekarka z powołaniem i wielkim sercem. POZDRAWIAM
Opinia dodana przez: JOANNA

dr Izabella Dębowska-Szczytkowska

Ośrodek Terapii Oddechowej VENTAMED - Filia w Świdwinie
Wojska Polskiego 22/C
78-300 Świdwin

Bardzo dobry lekarz. Lecze u Pani doktor swoje dzieci i jestem naprawde bardzo zadowolona z podejscia.Moje dzieci kochaja Pani Ize. Synek jak wie ze idziemy do Pani doktor to sie cieszy bo wie ze nie ma czego sie bac.
Opinia dodana przez: milutkaa1203

lekarz Małgorzata Jędrzejczyk

Lekarz rodzinny, Pediatra

NZOZ "Zdrowie" sp. z o.o.
Cieszyńska 413
43-382 Bielsko-Biała

Wspaniała Pani doktor leczyła i leczy całą moją rodzinę ,dzięki niej jestem zdrowa i mogę cieszyć się teraz wnukiem .Lekarz z powołania oby każdy miał takiego lekarza rodzinnego :)
Opinia dodana przez: kasia

lekarz Maria Zapotoczna

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MARIMED"
Anny Jagiellonki 25
65-155 Zielona Góra

Pani pediatra bardzo dobra, bardzo fajne podejście do dzieci, uspokoja, tlumaczy rodzicom, ale ma JEDNA I BARDZO ISTOTNĄ WADE: WIZYTA POTRAFI OPÓŹNIĆ SIĘ NAWET O 1,5 GODZINY! Trudno czekać z maleńkim dzieciaczkiem do tego jeszcze chorym> Panie rejestratorki, a szczególnie jedna BARDZO NIE MIŁA, wogóle w rejestarcji syf i charmider!

lekarz Ewelina Skupińska

ulica Damrota 21A/2
47-220 Bierawa

Wszystkim rodzicom, którzy szukają dobrego lekarza dziecinnego POLECAM!!! Panią Doktor

mgr Wenanta Frasz-Matukiewicz

Lubsko

Znakomity lekarz, uprzejmy, duża kultura osobista, traktuje pacjenta b. konkretnie. Podczas wizyty poświęca dużo czasu na badanie ogólne, wywiad. Prawdziwy lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Katarzyna Smyczek

Zwycięstwa 45
44-230 Stanowice

Pani doktor, niesamowita , zawsze pomaga, kompetentna i wspaniałą. Być dobrym lekarzem to znaczy być dobrym człowiekiem..U pani doktor te cechy idą w parze. Potrafi znaleźć problem i skierować na odpowiednie leczenie, takich lekarzy jak Pani Kasia brakuje. Dziękuję♥️
Opinia dodana przez: Justyna

Urszula Walter-Werra

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDYK"
47-110 Kolonowskie

Pani doktor jest miła i uśmiechnięta, zawsze poświęca nam dużo czasu. Problem w tym, że czasem jest zbyt ostrożna jeżeli chodzi o leczenie. Bywało już tak, że pani doktor leczyła dziecko syropkami i to leczenie kończyło się zapaleniem płuc i szpitalem... Dlatego mam mieszane uczucia.
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Monika Mytnik

Poradnia Medyk w Mońkach
Tysiąclecia 21/1
19-101 Mońki

jestem zadowolona, polecam, oby więcej takich lekarzy w naszych przychodniach!

lekarz Małgorzata Kocielińska-Trzepatowska

Ośrodek Zdrowia
Kilińskiego 19
28-160 Wiślica

jest bardzo dobrym lekarzem z powołania pomogła w naszej rodzinie zarówno dzieciom i dorosłym, godna polecenia
Opinia dodana przez: Agata

dr Maria Jakubiak

Internista, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne LIM
ulica Aleje Jana Pawła II 78
00-175 Warszawa

Bardzo sympatyczna, życzliwa i spokojna osoba. Bez pośpiechu bada małego pacjenta, z którym potrafi nawiązać dobry kontakt. Nie bagatelizuje objawów, woli dmuchać na zimne kierując na dodatkowe badania konsultację do specjalistów. Odpowiada na wszystkie pytania. Niestety terminy jej konsultacji są dość mocno oblegane, a w dniu wizyty często ma spore opóźnienia (poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba, a nie ile przewidują standardy Luxmedu).