Lekarze Lekarz rodzinny lekarz-rodzinny

Mieczysław Kuzicki

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Zakład Medyczny Fundacji Nasze Zdrowie NZOZ
66-400 Gorzów Wielkopolski

Moje pełne uznanie. Polecam z całkowitym moim zaufaniem pana Doktora Mieczysława Kuzickiego. Dolegliwość u mnie rozpoznał z pełnym znawstwem swojego zawodu. Dziękuję panie Doktorze. Stan Kor
Opinia dodana przez: Stanisław Kornas

lekarz Anna Herubin

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

lekarz Jolanta Kaszuba

REMEDIUM
Ks.Janusza 1
18-400 Łomża

Jest dobrym i miłym lekarzem POLECAM zdecydowanie poświecą dużo czasu pacjentowi interesuje się pacjentem zaufanie 100%

lekarz Małgorzata Swadźba

Szczawno-Zdrój

Bardzo dobry,uprzejmy i warty polecenia tym ktorzy szukają dobrego lekarza.

lekarz Anna Kędzierska

N ZOZ "DOKTOR"
Pielęgniarska 13
85-790 Bydgoszcz

BARDZO KOMPETENTNA I ZAINTERESOWANA PACJENTEM LEKARKA.

lekarz Halina Lipnicka-Cupiał

Przychodnia Piaskowa-Góra
58-304 Wałbrzych

Doktor Halina Lipnicka-Cupiał jest bardzo miła dla pacjętów,tłumaczy przebieg leczenia,ma wystarczająco dużo czasu dla pacjetów,kazdego wita z usmiechem.Ogólnie jest to lekarz kturego śmiało można polecic innym.
Opinia dodana przez: miklassylwia

dr Elżbieta Kędzior-Caban

"CENTRUM ZDROWIA DR MASTEJ" NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ulica Staszica 17a
38-200 Jasło

Bardzo profesjonalna doktorka, sympatyczna i przemila.JEDYNY lekarz przed ktorego wizyta sie nie stresuje
Opinia dodana przez: lola

Sylwia Raczko-Kuszilek

Fizjoterapeuta, Lekarz rodzinny

NZOZ „Nasz Lekarz”
87-100 Toruń

Leczę się u p. Doktor od kilkunastu lat. Jest wyjątkowa pod każdym względem. Kompetencja połączona z wyjątkowym podejściem do pacjenta, humor i ciepło powoduje, że wizyta lekarska jest przyjemnością. Polecam każdemu takiego lekarza.
Opinia dodana przez: sławomir

Dominika Stępińska-Harmazy

Lekarz rodzinny, Pediatra

90-369

Najlepszy lekarz, cudowny człowiek. Pani doktor to anioł. Jestem jej bardzo wdzięczna, że potrafi pomóc.

lekarz Artur Włodarski

Polna 2/6
58-231 Niemcza

Pan doktor zawsze wysłucha pacjenta, jest super lekarzem.Uprzejmy i bardzo pomocny, jest naszym rodzimym lekarzem od lat i nie zamierzam nic zmieniać.

lekarz Renata Kupis

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ANET-MED" Centrum Medyczne Aneta Grzegorczyk-Gabinet Zabiegowy
ulica Zabłockiego 1
41-219 Sosnowiec

Mogę z całą świadomością polecić tą panią lekarz...jest najlepszym lekarzem do jakiego wcześniej chodziłem....kompetentna,wysłucha,wytłumaczy i jest bardzo miłą osobą .
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Danuta Robak

Imielna 23
30-856 Kraków

Panią Doktor cechuje ogromna empatia, cierpliwość, indywidualne podejście do pacjenta, skuteczne poszukiwanie diagnozy oraz najlepszej formy leczenia. Wielka wiedza i doświadczenie. Oby więcej takich osób w naszej służbie zdrowia.

lekarz Elżbieta Biegacz

ulica Czarnogórska 7/3
30-638 Kraków

Mając 82 lata i choroby sercowo-kardiologiczne stwierdzam, ż tylko Pani doktor w Krakowie cechuje tak wielka kompetencja i empatia oraz kompleksowe traktowanie przypadłości chorobowych u pacjentów w każdym wieku ZYJ NAM PAN I DOKTOR I STO I WIECEJ LAT
Opinia dodana przez: bogdan

Patrycja Łazarczyk-Kubiak

Lekarz rodzinny

Zespół Przychodni Rejonowo-Specjalistycznych Lekarzy Rodzinnych "MEDIPOM" - Poradnia Rejonowo-Specjalistyczna nr 1
62-200 Gniezno

Pani doktor Patrycja Łazarczyk - Kubiak jest - w mojej ocenie - wspaniałym lekarzem pierwszego kontaktu min. mojej mamy. Ponieważ to ja załatwiam większość formalności związanych z leczeniem mamy, stąd mój kontakt z Panią doktor jest dość częsty. Wtedy zawsze widzę poczekalnię pełną pacjentów nierzadko poirytowanych, narzekających... No cóż, żyjemy w określonej rzeczywistości i pewnie z punktu widzenia pacjenta ta irytacja często jest zasadna... pytanie tylko w stosunku do kogo ...
Opinia dodana przez: anna

Iwona Weryńska-Tyralik

51-518

Doktor Tyralik uratowała mi życie. Gdyby nie jej dociekliwość, zainteresowanie i niezwykła empatia prawdopodobnie nie byłoby mnie już na świecie. Jedna jedyna zainteresowała się tym co mi jest. Dziękuję.

Teresa Wojewoda-Machnik

28-592 Kraków

Pani doktor godna polecenia. Wizyty przebiegają bardzo profesjonalnie. Każda choroba dobrze objaśniona.

Iwona Leśniewska

NZOZ Zespół Gabinetów Lekarskich Eskulap
64-920

Bardzo dobry lekarz z powołaniem. Mam do pani doktor pełne zaufanie. Zawsze stara się pomóc na miarę swoich możliwości.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Hani Youssef

Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w Oświęcimiu
ulica Garbarska 1
32-600 Oświęcim

Polecam, trafne diagnozy, skuteczne leczenie. Zawsze punktualny, przychodzę o wyznaczonej godzinie wizyty i nie czekam więcej jak 5 minut.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Gracjan Nosewicz

ul. Floriana Ceynowy 7/gab. nr 10
83-300 Kartuzy

Trafiłam do Doktora Nosewicza przypadkiem w poradni przyszpitalnej. Nie zbagatelizował dolegliwości, potraktował poważnie, przepisał trafne leczenie. Polecam.