Lekarze

- 120279

Przemysław Stiskun

niepodległosci 214
43-100 Tychy

Ja jestem pacjentka pana doktora od kilku ...nastu lat. Przebywam za granica i jak tylko jestem w Polsce no nawet na kontrole musze wpasc .... Swietny i kompetentny lekarz. Ma dobra pamiec - nawet jak widzi pacjenta co 2-3 lata to szybko go sobie przypomni. Bardzo jestem zadowolona.
Opinia dodana przez: Bozena

lek. dent. Marta Majcher-Caban

Gabinet Stomatologiczny
Kadlubka7
30-446 Kraków

Moje chore wyobrażenia na temat sadystycznych dentystów w kitlach czerwonych od krwi i z dwumetrowymi tasakami w ręku zmieniły się zupełnie, odkąd zaczęłam korzystać z usług pani Marty. Jej delikatność oraz kunszt stomatologiczny wywołały mój podziw i uznanie. Dentysta idealny dla wszystkich przerażonych cykorów, którzy aby uniknąć wizyty u stomatologa chowają się pod łóżko, do szafy, bądź jedzą ogórki i popijają mlekiem. Gorąco polecam. Niezwykle tchórzliwa (i męcząca) pacjentka.
Świetny lekarz pod każdym względem,bez zastrzeżeń.Pozostało tylko polecać innym i podziękować za fachowość oraz podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: edward

dr Marek Woroniecki

Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy
Kościuszki 28
09-402 Płock

Najlepszy specjalista jakiego znam, a byłam już u kilku. Profesjonalnie podszedł do sprawy, wszystko wytłumaczył i odpowiedział na każde pytanie. Z czystym sercem polecam!

dr Barbara Książkiewicz-Jóźwiak

SE+ Studio Stomatologii Estetycznej
Stefana Batorego 6
31-135 Kraków

Pani doktor to wyjątkowy profesjonalista. Mojego zęba skazano już na straty w innym miejscu, a pani doktor odbudowała go na nowo!! Wycięto mi chory fragment zęba, a na zdrowej części zrobiono koronę. Najważniejsze że nic nie bolało. Jestem bardzo zadowolony z efektów, a w innych gabinetach odmawiano mi leczenia tylko od razu chcieli wyrywać. W klinice jest wyjątkowa opieka. Bardzo miłe i kompetentne są tam asystentki. Bardzo polecam to miejsce!!

lek. dent. Sylwia Gajewska-Huterska

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "RONDO" s.c.
Krakowska 28
45-075 Opole

Pani Doktor bardzo profesjonalna , z duża wiedza , wyjaśniła mi wszystko , jestem bardzo zadowolony z leczenia polecam
Opinia dodana przez: Karol
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Chirurg plastyczny
                                       dr n. med. Ireneusz Siewiera

dr n. med. Ireneusz Siewiera

Chirurg plastyczny

Ars Estetica – Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii
ul. Powstańców Śląskich 56a/2
53-333 Wrocław

Nie spodziewałam się, że zabieg korekty powiek przebiegnie tak bezproblemowo. Od konsultacji do zabiegu wszystko bardzo sprawnie. Sam zabieg również zaskakująco krótki i bezbolesny. Rekonwalescencja też do najgorszych nie należała. Stosunkowo niewielki obrzęk. W ciągu tygodnia widoczne ślady zabiegu zniknęły. Była widoczna jedynie delikatna blizna, która z czasem blednie. Ogólnie pozytywnie mnie to zaskoczyła dlatego żałuję że zdecydowałam się na zabieg tak późno. Mogłam już wcześniej cieszyć się efektami.
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Maria Grygielewicz-Sikorska

OPTO-MED S.C. NZOZ
ulica Orla 6/77
05-091 Ząbki

Zabiegi praktycznie bezbolesne, przeprowadzone sprawnie i dokładnie, poprzedzone szczegółowym wywiadem. Zainteresowanie pacjentem, a także poziom usług jak i kultura osobista godne polecenia!
Opinia dodana przez: Ada

lekarz Jakub Blicharz

CENTRUM MEDYCZNE POLIMED Sp. z o. o.
Niepodległości 3
83-110 Tczew

Na początku! Bardzo chciałbym tutaj podziękować Panu Jakubowi Blicharzowi chirurgowi ogólnemu i naczyniowej ze szpitala specjalistycznego w Siedlcach. Za dosłowne uratowanie mi życia. Gdy trafiłem do szpitala, z ozt.. żółtaczka itd. podszedł do mnie jak do dziecka . Wyjaśniając wszystko tak jak powinno robić to lekarze. Dokładał wszelkich starań bym wyzdrowiał jak najszybciej. Gdy musiano wyłonić mi stommie. Nie bałem się. Dzięki niemu .!! Takich lekarzy nam potrzeba. Oraz dziękuję ...
Opinia dodana przez: Damian Brzustowski Sochaczew

Wojciech Wróbel

Kardiolog

Szpital Biziela
siewna
Bydgoszcz

Bardzo dobry lekarz. Uratował życie mojej Mamy :) Dziękuję za opiekę i fachowe podejście. Polecam z czystym sercem. Lekarz przesympatyczny i wyrozumiały dla pacjenta.

dr n. med. Dariusz Szczepanek

Neurochirurg

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 4
Lublin

Prof. dr. hab. n. med. Dariusz Szczepanek operował mnie w dniu 30.04.2024r. w PSK4 w Lublinie po rozpoznaniu nowotworu rdzenia kręgowego oraz dwóch guzów kanału kręgowego L3. Dzięki ogromnym kompetencjom merytorycznym i praktycznym w dziedzinie neurochirurgii i neuroonkologii dostałam szansę na powrót do zdrowia i życia. Profesor od pierwszego kontaktu w 100% zaangażował się w pogłębienie diagnostyki, ujawnienie choroby i jej niezwłoczne leczenie operacyjne. Z moich obserwacji wynika, że profesor ...
Opinia dodana przez: Bożena Gadzała

dr Adam Pieniążek

Diabetolog

Korczaka 7D
05-250 Radzymin

Co prawda byłem pacjentem ,,szpitalnym,, P.Doktora ale podzielam ocenę innych.Dobry fachowiec w zakresie szeroko pojętej ,,interny,,.Choruje na POChP,Pan Doktor postawił właściwą diagnozę po analizie moich wyników badań,podczas ,,obchodów,, należycie mnie badal ,,osłuchowo,,.Daje dojść do głosu choremu,wsłuchuje się w słowa pacjenta na temat jego stanu zdrowia.Wprowadza nowe metody,nowe leki ale gdy wymaga tego sytuacja stara się stosować starsze ale w indywidualnych przypadkach skuteczne metody terapii hołdując powiedzeniu ,,wszystko dla zdrowia pacjenta,,.Choć ...
Opinia dodana przez: Wlodek

dr n. med. Krystyna Szmytkowska

Chirurg dziecięcy

Centrum Medyczne Gizińscy
ul. Leśna 9A
85-676 Bydgoszcz

Kolejny zabieg w Bydgoszczy, kolejny raz podziękowania dla pani doktor. Jak zawsze profesjonalna i miła. Szkoda, że pani doktor nie pracuje u nas w Elblągu, przydaliby się nam tacy lekarze. Bardzo dziekuję. Karol z Elbląga.
Opinia dodana przez: Karol z Elbląga

dr n. med. Bożena Szymura

Kasprowicza 5a
43-300 Bielsko-Biała

Naprawdę gorąco wszystkim polecam panią doktor.Jest miła,kompetentna,poświęca dużo czasu podczas rozmowy ,nie spieszy się,podchodzi profesjonalnie do swego zawodu.Będąc w jej gabinecie czuję się jak z profesjonalistami z filmu(Na dobre i złe)z Leśnej Góry.Jeszcze raz naprawdę polecam.Małgorzata.

lekarz Barbara Laskowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "MEDYK" Sp. z o.o.
ulica Szwedzka 20
22-400 Zamość

Prawdziwy lekarz. Dziś rzadkość. Przyjęła maluszka, zdiagnozowała, przepisała leki dokładnie tłumacząc co i jak, a co najważniejsze - od razu pozytywne efekty. Widać, że w przypadku pani doktor powołanie idzie w parze z wykształceniem.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Beata Nowakowska

Psychiatra

ul.dowbora musnickiego
64-100 Leszno

Serdecznie polecam! Bardzo dobry lekarz psychiatra. Jakaś tak mądrość życiowa i spokój od Niej bije i co istotne dobrze diagnozuje i leczy. (Ja leczę się u p. Beaty również w Lesznie na Racławickiej).
Opinia dodana przez: Lena

dr n. med. Wiktor Jarosz

Mediconcept
Krzycka 94
Wrocław

Nie znam lepszego lekarza!. Pan doktor wzbudza zaufanie, jest rzetelny, kompetentny. W trakcie wizyty czuję, że to ja i moje problemy są najważniejsze. Doktor słucha, tłumaczy i radzi. Polecam niezdecydowanym.
Zgadzam się, że to lekarz z powolania, ale i z zasadami, co ja akurat sobie cenię :). Ma świetne podejście do dzieci, badania są zawsze spokojne i dokładne, więc dzieci bez strachu chodzą na wizyty. Rodzicom wszystko dokladnie tłumaczy, odpowiada na pytania. Kiedy moje dziecko miało bardzo zawyzone wyniki pani doktor sama do nas zadzwoniła i poprosiła o wizytę. Sama też bardzo pomogła w podjeciu dalszego leczenia w innych placówkach.

lekarz Anna Jarocka

Kardiolog

Centrum Kardiologii Allenort
Szczecinek

Pani doktor Jarecka, to lekarz z powołania, znakomity kardiolog, kompetentna, troskliwa , pyta i słucha. Pani doktor wykonała u mnie zabieg koronarografii, zrobiła to w sposób perfekcyjny. Polecam wszystkim , którzy mają problemy kardiologiczne.
Opinia dodana przez: Iwona

dr Władysław Fidziński

Ginekolog położnik, Ginekolog

prywatny gabinet
ul. Szanajcy
Warszawa

Podpisuję się pod wszystkimi opiniami powyższymi opiniami razem i z osobna. Znam Pana Doktora 20 lat. Lekarz z powołania, bardzo dobry człowiek. Pełnia wiedzy, kompetencji, chęci niesienia pomocy, doprowadzenia każdej sprawy do końca. Mam mocno ograniczone zaufanie do lekarzy a do Doktora Fidzińskiego chodzę z przyjemnością i 100% zaufaniem. Polecam!!!!!!