Lekarze internista alergolog

lekarz Krzysztof Pałgan

Internista, Alergolog

NZOZ Pracownia Rezonansu Magnetycznego "DIAGNOSTA"
Kornela Ujejskiego 75
85-168 Bydgoszcz

Wspaniały człowiek, lekarz i profesionalista.Dziękuję ,że taki lekarz istnieje . Nasza służba zdrowia musi być bardzo dumna z Pana prof.Krzysztofa Pałgan.Wielki szacunek temu lekarzowi.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Piotr Wojnowski

Jana III Sobieskiego 66
43-300

Panu Doktorowi zawdzięczam życie. Dosłownie. Jestem wdzięczna za pomoc. Trafiłam do p. Dr dwa lata temu jak okazało się, że mój nowotwór się pogorszył. Mielofibroza. Porządnie sprawdził moje dokumenty z 10 lat leczenia, odpowiedział na wszystkie pytania. Pokierował na badania. A potem na konsultację przeszczepową do Katowic. I tak dzięki niemu jestem już prawie pół roku po przeszczepie szpiku i walczę o zdrowie 💪 jeśli ktoś szuka dobrego, kompetentnego lekarza ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Krzysztof Kowal

Al. Piłsudskiego Józefa 12/35
15-445 Białystok

Dr Krzysztof Kowal to wspaniały lekarz, konkretny, zdecydowany, świetny specjalista. Leczę się u niego od kilku lat (choruję na astmę oskrzelowa) i od kiedy los szczęśliwie zetknął mnie z Panem Kowalem wiem jak obchodzić się z moją chorobą. Cierpliwość, wyrozumiałość i przede wszystkim przeogromna wiedzą pana doktora to jego atuty. Nie wyobrażam sobie innego lekarza do którego mogłabym udać się ze swoją chorobą, a proszę mi wierzyć, że w poszukiwaniu ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Grzegorz Osmenda

ulica Podkowińskiego 2/24
31-321 Kraków

Wysokiej klasy specjalista o dużej wiedzy i doświadczeniu. Z profesjonalnym podejściem w którym priorytetem jest pacjent. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Weronika

dr n. med. Joanna Mazurek

Alergolog, Internista

CITY CLINIC
Popularna 62A
02-473 Warszawa

Dr Joanna Mazurek jest lekarzem wybitnym. Miałam problemy skórne i tylko Ona mi pomogła. Leczyłam się u innych lekarzy łącznie z profesorami. Profesjonalnie podchodzi do choroby. Nareszcie jestem w "dobrych" rękach. Edyta Krassowska
Opinia dodana przez: Edyta Krassowska

lekarz Marek Niedoszytko

CORDIMED
ul. Biała 7A
Gdańsk

Lekarz po prostu na piątkę! Profesjonalne podejście do pacjenta. Dokładnie tłumaczy przyczyny i jak należy postępować, jakie robić badania.
Opinia dodana przez: Marek

Anita Oleś-Krykowska

Gabinet Alergologiczno-Internistyczny
44-200

Bardzo się cieszę, że pani doktor przyjmuje już w moim mieście (C.M. Medhouse). Dzieki temu mogłem do niej szybko trafić z dzieckiem. Bardzo dobra i fachowa opieka! polecam!
Opinia dodana przez: pacjent

lekarz Beata Kubsik

ul. Jana Pawła II 5a
09-500 Gostynin

Wspaniała,cierpliwa i życzliwa lekarka. Stosuje skuteczne leki nowej generacji.Zleca kompleksowe badania.Polecam.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Dorota Walas-Słapek

Zakład Opieki Specjalistycznej
Waryńskiego 53
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Jestem pacjentem Pani Doroty od wielu lat. Jako jedyny lekarz z wielu podjęła długo terminowe leczenie (astma/alergia) które na dzień obecny w znacznym stopniu poprawiło mój stan zdrowia. Zdecydowanie polecam. Jest to bardzo miła osoba z dużym doświadczeniem.

lekarz Witold Doroszewski

Szarych Szeregów 8 lok. 18
85-829 Bydgoszcz

Świetny Specjalista!!! Pan Doktor posiada wszechstronną wiedzę medyczną, dokładnie objaśnia chorobę i leczenie, ponadto jest bardzo sympatycznym człowiekiem z poczuciem humoru. Serdecznie polecam! :):):)

Jan Czaban

Internista, Alergolog

Niezwykła profesja, dokładność, dbałość o pacjenta i rzetelność. Dr Czaban z niezwykłą uprzejmością wita każdego pacjenta i dokładnie bada oraz tłumaczy przebieg choroby oraz leczenia. Jak dla mnie - najlepszy alergolog!!!!
Opinia dodana przez: Anka

lekarz Marta Gruchała-Niedoszytko

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
ulica Pomorska 96
80-333 Gdańsk

Bardzo kompetentna lekarka. Leczę się u niej od kilku lat. Zdiagnozowała chorobę a właściwie bardzo nietypową przyczynę choroby. Wnikliwie analizuje co mówię i wyciąga wnioski. Polecam !!!!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Anna Bartczak

Centrum Alergologii
Bogusławskiego 16A
60-214 Poznań

Polecam z czystym sumieniem ! Bardzo dobry lekarz / specjalista i bardzo dobry kontakt z pacjentem . Nigdy nie spotkałam tak kontaktowego, ciepłego i życzliwego lekarza. Lekarz wspaniały i oddany swojej pracy. Polecam i każdemu życzę trafić w takie ręce. pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Małgorzata Czarny-Działak

Pulmonolog, Alergolog

Diagnostyka Laboratorium Regionu Południowo-Wschodniego
Jagiellońska 74
25-734 Kielce

U Pani doktor leczę się od lat, jest niezwykle kompetętną lekarką. Wszystkim szczerze polecam, rewelacyjne podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Michał
Chciałabym podziękować Panu, Panie Doktorze. Byłam u Pana w CSK. Nie mam co prawda alergii, ale Pan Doktor wskazał mi właściwią drogę postępowania. Pan Doktor powiedział, że powinnam udać się do laryngologa. Mówiłam, że byłam leczona u wielu lekarzy tej specjalności (co najmniej 4!) i żaden nie widział problemu. Dopiero na moją błagalną prośbę Pan Doktor polecił mi konkretną osobę w Łodzi. Wskazał, że osobiście nie zna tego lekarza, ale ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Jacek Waśniewski

Alergolog, Internista

Conrada 15
Warszawa

Wspaniały lekarz! Leczę się u Doktora kilka lat i dzięki Niemu mogę normalnie funkcjonować nawet wtedy, gdy jest silne pylenie !
Opinia dodana przez: Bogna

dr n. med. Barbara Rymarczyk

Poradnia Specjalistyczna DiLMed
ul. Bohaterów Monte Cassino 3
Katowice

Zdarzało mi się być z ciężkim przeziębieniem (a może grypą?) u internisty, który nawet nie sięgnął po stetoskop, a wizyta trwała 3 minuty. U pani dr Rymarczyk leczę się alergologicznie już kilka lat i za każdym razem jestem dokładnie zbadana, osłuchana, zawsze jest wnikliwy wywiad. I pytania dotyczą różnych aspektów zdrowia, nie tylko związanych bezpośrednio z alergią. Bardzo sympatyczna, z "ludzkim" podejściem, cierpliwie tłumaczy. Jednocześnie bardzo konkretna! Z punktu widzenia ...

lekarz Anna Dąbrowska-Banaszek

ul.Wojsławicka 9
22-100 Chełm

Bardzo mi pomogła. Zahamowała postępującą alergię. Dostosowując się do jej zaleceń, wreszcie mi ulżyło. Przy tym jest miła, uprzejma i rzeczowa. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Anna Grygoruk-Rzepka

Gabinet Psychoterapii
ul. Daszyńskiego 171
44-100 Gliwice

"Bardzo chciałbym podzielić się swoim fantastycznym doświadczeniem z wizytą u Pani dr.Anny Grygoruk-Rzepka w Sanvita w Knurowie. Jej empatyczne podejście i zaangażowanie w zdrowie mojej córki były naprawdę godne podziwu. Podczas wizyty dokładnie wysłuchała moich obaw i pytań, a następnie w sposób zrozumiały wyjaśniła mi diagnozę oraz plan leczenia. Jej profesjonalizm oraz umiejętność nawiązywania do pacjenta sprawiły, że poczułam się zaopiekowana i zrozumiana. Co równie istotne, leczenie, które zaleciła przyniosło ...
Opinia dodana przez: Żaneta