Lekarze Lekarz medycyny pracy lekarz-rodzinny lekarz-medycyny-pracy

lekarz Jacek Szambor

Gminny Ośrodek Zdrowia
Opoczyńska 39
26-415 Klwów

Serdeczne życzenia z okazji wczorajszego święta. Życzę aby spotykało Pana wszystko co dobre i piękne. Jest Pan cudownym lekarzem, a rozmowa z Panem to najlepsza sesja terapeutyczna, pozdrawiam.

lekarz Katarzyna Mojska-Grzywna

ZDROWA RODZINA PRZYCHODNIA MEDYCYNY RODZINNEJ
Mielczarskiego 9
22-200 Włodawa

Wspanialy LEKARZ i CZLOWIEK/ROZMÓWCA !!! Teleporada przebiegła tak, jakbym rozmawiala z PRZYJACIELEM. Zainteresowana, wsluchana, podtrzymujaca rozmowę, oddana rozmówcy, konkretna i sprawiająca, ze chce ci się dalej żyć! Elokwentna, kochajaca to co robi. Cieszą się, że moglam skorzystać z Jej wiedzy i umiejętności. Pani Doktor, bardzo dziękuję!!!
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Iwona Mazurek-Bogatko

Centrum Medyczne Internus Sp. z o.o. Przychodnia Nr 3
Gen. Fieldorfa "Nila" 10
24-100 Puławy

Świetny lekarz, dokładnie i szczegółowo tłumaczy przebieg choroby. Pani dr ma " niesamowitego nos" w rozpoznawaniu choroby. Nie ogranicza badań, nie ogranicza czasu dla pacjenta. W gabinecie pacjent czuje się i wie, że dla Pani dr teraz jest najważniejszy. Szczerze polecam Panią dr i ufam całkowicie.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Anna Wojszwiłło

Boczna 10
18-100 Łapy

Lekarz kompetentny i wyrozumialy. Polecam pania Anne poniewaz juz mało jest takich lekarzy co podchodza to ludzi jak do pacjenta a nie jak do osoby ktora zawraca gitare. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Jacek B

lekarz Lilianna Świderska

Bagnista 14
05-300 Mińsk Mazowiecki

Pani dr Świderska jest dokładna, sumienna, dociekliwa, gotowa zrozumieć, zaradzić, wesprzeć, poradzić. Profesjonalista jako lekarz i dusza człowiek. Polecam. Grażyna.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Aneta Muszyńska

Przychodnia
Młynarska 16a
62-800 Kalisz

nie spotkałem tak milej i kompetentnej lekarki,bardzo dobrze rozpoznaje choroby i dzieli się wiedza jak ja leczyc jak unikac rzeczy, które jeszcze bardziej by się przyczynily do pogorszenia zdrowia

lekarz Krzysztof Piórkowski

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

al. Wojska Polskiego 1 (NZOZ)
57-320 Polanica-Zdrój

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Anna Gładysz

Nad Białką 1e (Silesia)
43-502 Czechowice-Dziedzice

Witam, od kilku lat jestem pacjentką Pani Doktor. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ iewielu jest lekarzy którzy tak kompleksowo podchodzą do choroby. Zawsze wysłucha, nie bagatelizuje, gdy skarżę się na różne doleglwości tylko szuka najlepszego rozwiązania. Trafiłam do Pani Doktor bo mój lekarz akurat był na urlopie i tak już zostałam:-) Naprawdę polecam.

lekarz Wojciech Wieczorek

Romanowskiego 24
81-185 Gdynia

Jest nie tylko dobrym człowiekiem, ale również wspaniałym lekarzem. oby było takich ludzi jak najwięcej w naszym kraju...

lekarz Wioletta Kubiak-Berlińska

Ambulatorium z Izbą Chorych
9-go Maja
98-100 Łask

……...fvsdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddrw

Mirosław Bołzan

Lekarz rodzinny, RTG

Przemysłowa 2
Czarnków

Bardzo dobry internista, kompetentny i znający się na rzeczy. Z całą pewnością osoba godna polecenia, a przy tym zabawna i uśmiechnięta.

lekarz Stanisław Kobiałkowski

Pediatra, Internista

os. Staszica 6 lok. 6
64-510 Wronki

wg mnie dr poświęcił mi tyle czasu ile potrzeba, ze też wytrzymał z takim marudą i gderą jak ja. Ekspresem wykonał badania i pokazał na monitorze. Ślepy jestem od 6 lat. Stałem się zgryzliwy i kłótliwy. W sumie jak na mój wiek to nic nadzwyczajnego.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Elżbieta Wisławiczek

Harcerska
Harceska 11
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Fantastyczna jako lekarz,fantastyczna jako człowiek. Poświęca na wizytę tyle czasu ile tego wymaga każdy pacjent.Nikt nigdy nie jest traktowany przedmiotowo.Diagnozy zawsze trafne.To nasza kochana pani doktor.Tak o niej mówimy w rodzinie i ufamy jej bardziej niż niejednemu specjaliście.Dziękujemy i dużo zdrówka Pani życzymy.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Maria Lewandowska

Jagiełły 31
09-200 Sierpc

Dramat! Totalny brak szacunku do pacjenta, klienta! Myśli że ma monopol na badania dla kierowców... Polecam jechać do Płocka do Alfa medixa na pięknej. Tam 200 zł i po temacie. A u Lewandowskiej 200+150 za okuliste.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Krystyna Suda

Internista, Lekarz medycyny pracy

OLP "Promed"
ul. Polna 15
Ostrowiec Świętokrzyski

Najgorszy lekarz z jakim się spotkałam. Nie miła, zero kultury osobistej. Miał ta nieprzyjemność spotkać osobiście panią w czasie badań do pracy.
Opinia dodana przez: Iza

Katarzyna Szewczyk

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

Mireckiego / 6
Kąty Wrocławskie

Świetny lekarz!. Doskonale zajmuje się całą moją rodziną. Prowadzi moje dzieci od urodzenia i nigdy się na niej nie zawiodłam! Lekarz z dużą intuicją.

lekarz Lucyna Foczpańska

Internista, Lekarz medycyny pracy

Leszczynek 28a
99-300 Kutno

Bardzo bardzo uprzejma,delikatna,można z nią porozmawiać.Wzbudza zaufanie i wprowadza miła atmosferę w relacji z pacjentem.Ale personel pielęgniarski okropnie niesympatyczny,nie wiadomo jak się odezwać.Chory człowiek stoi upokorzony ,ledwo żywy i czeka aż go pani pielęgniarka zauważy i raczy zarejestrować.Pielęgniarki nadęte i stale niezadowolone.

lekarz Dariusz Sawicki

BAT.CZWARTAKÓW
Ostrołęka

Lekarz z powołania, potrafi porozumieć się z pacjentem i zrozumieć przyczynę choroby i wyjaśnić co z nami się dzieje. Jeśli znowu znajdę się w potrzebie z pewnością znowu do niego się zarejestruję.

lekarz Jolanta Kozieł

Wyspiańskiego 22
33-300 Nowy Sącz

Bardzo sympatyczna, zawsze uśmiechnięta i grzeczna. Wizyta nie jest stresujaca. Trafnie ocenia dolegliwości. Trafia z lekami. Nie ma problemów z uzyskaniem skierowania do specjalisty. Jedynym minusem jest brak punktualności.
Opinia dodana przez: Emili

Ewa Drohomire

Kraków

Moze bez rewelacji ale b. mila pani doktor, cala moja rodzina sie u niej leczy i jestesmy zadowoleni