Lekarze Lekarz rodzinny lekarz-rodzinny pediatra

lekarz Małgorzata Jórasz

Sanok

Witam,jestem bardzo zadowolona z wizyty,gdyz przede wszystkim pani doktor na pierwszej wizycie zleciła bardzo duzo badan a nie leczyła w ciemno,spełniła moje oczekiwania na 100%,poza tym ma swietne podejscie do dzieci.

lekarz Leszek Danecki

NZOZ"SANA-MED"s.c
Buchowieckiego 15a
32-300 Olkusz

Pomógł zdiagnozować poważną chorobę mojego wnuka. Jestem mu niezmiernie wdzięczna. Przemiły sympatyczny człowiek i kompetentny lekarz. Dziękuję i polecam!
Opinia dodana przez: Eleonora

lekarz Andrzej Konończuk

NAZOZ
12-200 Pisz

najlepszy pediatra w Piszu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ewa Chrałowicz

FAM – MED
73-110 Stargard Szczeciński

bardzo dobra pani doktor ,, doradzi ,pomorze w każdej chwili ,, miła ,uprzejma , jest moim lekarzem rodzinnym ,,, jestem bardzo zadowolony z wizyt w gabinecie ,, nikomu ne odmówi wizyty ,,
Opinia dodana przez: stanisław

lekarz Maria Masternak-Piechula

Prywatny Gabinet Lekarski
Chopina 54
67-200 Głogów

Dr Masternak-Piechula to bardzo kompetentny lekarz, który nie tylko leczy, ale i edukuje swoich pacjentów. Poszukuje przyczyn choroby, a nie jedynie jej objawów. Dzięki ogromnej wiedzy jest w stanie skutecznie zdiagnozować i wyleczyć chorobę oraz doradzić, jak zadbać o odporność dziecka i jego rodziny w przyszłości. To lekarz, który wysłucha, zbierze obszerny wywiad, ustali leczenie, ale też zainspiruje do walki o zdrowie. Proponuje rozwiązania długofalowe wymagające zaangażowania rodzica, a nie ...

lekarz Magdalena Stelmach

NZOZ "Junior - Med" Spółka Partnerska lekarzy Anna Stelmach i Partnerzy
ulica Batorego 14A
44-113 Gliwice

Wspaniały człowiek i lekarz. Duża wiedza , zawsze trafne diagnozy i decyzje co do leczenia. Serdecznie polecam.

Dorota Obraniak

Internista, Lekarz rodzinny

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska
Łódź

Ja ją po prostu kocham, za to jakim jest lekarzem, człowiekiem, godna polecenia. Cały czas pomaga mi w prowadzeniu mojej choroby i naprawia błędy innych lekarzy. Jest lekarzem z powołania i nie leci na kasę jak to obecnie jest praktykowane.
Opinia dodana przez: DOROTA

dr n. med. Marzena Nordyńska-Sobczak

Lekarz rodzinny, Pediatra

Przychodnia Lekarska RAD-MED Sp. z o.o.
Gajdasa 1 i 4
41-922 Radzionków

Lekarz z powołania! Pani Doktor jest ciepłą, sympatyczną i cierpliwą osobą. Przeprowadza dokładny wywiad oraz dokładnie ogląda i bada dziecko. W razie potrzeby wysyła na dodatkowe badania. Wszystko dokładnie tłumaczy. Jestem pod ogromnym wrażeniem i z całego serca POLECAM Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Helena

Ilona Pawełczak

Euromed-poz
Mysłowice ul B. Świerczyny 1
41-400 Mysłowice

Zgadzam się z poprzednimi opiniami w 100%. Najlepszy lekarz pediatra jakiego znam. Kompetentna bardzo miła. Przepisuje leki w sam raz nie za mocne nie za słabe. Kiedy można unika antybiotyku. Bardzo polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Wioletta

dr Mirosława Moczała

Prywatny Specjalistyczny Gabinet Pediatryczno-Internistyczny
43-430

Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą, doświadczoną w leczeniu dzieci, konkretną, dobiera leki skuteczne, doradza w sprawie tańszych, jest na bieżąco z nowościami. Zawsze pomocna, zadaję mnóstwo ale konkretnych pytań odnośnie tego jak się pacjent czuje, poświęca dużo czasu na osłuchiwanie małego pacjenta. Mojemu synowi zdiagnozowała astmę (przy czym sugerowałam to wcześniej kilku lekarzom, że z synem dzieje się coś niedobrego ale żaden nie zareagował), skierowała do alergologa, podjęliśmy leczenie ...

lekarz Jerzy Biowski

Pielęgniarstwo i Położnictwo Domowe Zofia Traczyk i Wspólnicy Spółka Jawna
Brzozowa 10
13-230 Lidzbark

Dziękuję serdecznie Panu Doktorowi za kompetencję, wyrozumiałość, cierpliwość i pomoc. Ogrom wiedzy, wysoka kultura osobista powinny być wzorem dla lekarzy z większych miast.

lekarz Jolanta Drewniak-Muszyńska

GZZOP
Jawor

PRZEMIŁA PANI DOKTOR.ODDANA PACJENTOWI,BARDZO DUŻO ROZMAWIA Z PACJENTEM O CHOROBIE I METODACH LECZENIA.JA AKURAT LECZĘ U NIEJ DZIECI I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA.PORAD UDZIELI CI PRZEZ TEL.JEŚLI JEST TAKA POTRZEBA O KAŻDEJ GODZINIE BEZ KONIECZNOŚCI PŁACENIA ZA WIZYTĘ.PIENIĄDZE DLA NIEJ TO NIE WSZYSTKO NAJWAZNIEJSZE POMÓC CHOREMU.POLECAM '

lekarz Siergiej Waszkiewicz

Pediatra, Lekarz rodzinny

Uważajcie! Pan doktor nie rozpoznał rumienia wędrującego u mojego dziecka! Jednego dnia dwa razy konsultowałam z nim rumienie, które pojawiły się u mojej córki 3 tygodnie po ukąszeniu kleszcza. Taki objaw jest typowy dla Boreliozy i konieczne jest włączenie od razu antybiotyku. Gdyby nie moja dociekliwość i kontakt z innym lekarzem na leczenie byłoby za późno.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Małgorzata Lipiarz

ulica Brzoskwinia 197
32-084 Liszki

Najlepszy pediatra, do którego można mieć pełne zaufanie. Lekarz z powołania, lubiący dzieci i swoją pracę, empatyczna, cierpliwa, spokojna. Bardzo dokładne badanie i wywiad, konkretne i jasne zalecenia. Pani Doktor już nie pracuje w Anglii i jest dostępna przez cały miesiąc, dla nas rodziców to super. Ceny wizyt umiarkowane, a wręcz niewielkie zważywszy na to ile się dostaje w zamian.
Opinia dodana przez: Kasia

Elżbieta Bartol-Podskarbi

"Rodzina" SC Zespół Lekarzy Rodzinnych NZOZ
63-400 Ostrów Wielkopolski

zdecydowanie polecam mam 21 lat, leczę się u Pani od 3mca życia ;) i ja i moi rodzice i siostra, super podejście, jeśli jest na miejscu zawsze można liczyć na pomoc, rozmowę wyjaśnienie, naprawdę polecam Panią Doktor :)

dr Andrzej Święcicki

irydolog
ul.Chociszewskiego 25/1
Poznań

Byłam z dzieckiem u wielu lekarzy, ale Pan dr Święcicki to pierwszy lekarz, który słucha. Jest bardzo uważny, cierpliwy. Wszystko szczegółowo wyjaśnia. Uspokaja. A metody leczenia są naprawdę zadziwiająco skuteczne. Nie mogę więc zrozumieć, dlaczego homeopatia ma tylu przeciwników.Pan Doktor codziennie ma dyżury telefoniczne. W czasie choroby dziecka Pan Doktor jest w stałym kontakcie. To naprawdę niespotykane i bezcenne. Jestem mu ogromnie wdzięczna

Małgorzata Makiełło

Lekarz rodzinny, Pediatra

Grupowa Praktyka Lekarzy Rodzinnych "EWANMED"
40-129 Katowice

chodziłem jako dziecko, i teraz chodzę jako dorosły :) najlepsza i najbardziej kompetentna pani Doktor z jaką kiedykolwiek miałem przyjemność ;)
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Wanda Baran

zdrowe serce
kraszewskiego 24
Jarosław

Doktor przez duże D, polecam z całego serca!

lekarz Andrzej Indyka

Poznańska 1
64-530 Kaźmierz

WSpaniały człowiek, ale odszedł od nas. Niech spoczywa w spokoju.

dr Szczepan Więckowski

Pediatra, Lekarz rodzinny

Wojewódzki Szpital Dziecięcy
Warszawa

Zdecydowanie polecam. Leczyłem się długo u pożal się Boże lekarki, która sypała antybiotykami na wszystkie strony. Pan doktor był zdecydowany, pewny tego co robi, zna się na rzeczy. Oby więcej takich lekarzy, którzy patrzą na pacjenta tak jak dr Więckowski, a nie na kopertę !