Lekarze

lek. stom. Bartosz Nowak

lek. stom. Bartosz Nowak

Poniatowskiego 14
40-055 Katowice

Gdy jak co roku wybierałem się na przegląd do dentysty, zadzwoniłem, aby się umówić na kolejną od ponad 30 lat wizytę. I wówczas okazało się, że „mój” dentysta nie przyjmuje. Zacząłem pytać znajomych i przyjaciół, którzy polecili mi właśnie ten gabinet – PRODENTA… Od ponad trzech miesięcy jestem pacjentem i mogę potwierdzić to wszystko, co można przeczytać na różnych stronach o gabinecie, a ponadto znakomity personel i ta niepowtarzalna atmosfera, ...
Opinia dodana przez: Andrzej
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Kardiolog
                                       lekarz Katarzyna Kalin

lekarz Katarzyna Kalin

Kardiolog

Centrum Medyczne CMP Białołęka
Berensona 11
03-287 Warszawa

Wspaniała osoba. Jeśli szukasz bardzo dobrego kardiologa, to właśnie znalazłeś ! Bardzo polecam, na pewno się nie zawiedziesz.
Opinia dodana przez: Zbigniew
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       lekarz Andrzej Zieliński

lekarz Andrzej Zieliński

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)
02-793 Warszawa

Mówiąc krótko więcej takich ludzi, byłem pod opieką Pana doktora,potwierdzam opinie które są wyżej
Opinia dodana przez: Irek
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Onkolog
                                       prof. dr hab. n. med. Krzysztof Jeziorski

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Jeziorski

Onkolog

Klinika Nowotworów Głowy i Szyi
Wilhelma Konrada Roentgena 5
02-781 Warszawa

To Profesor powiedział mi o terapii leczenia hipertermią ogólnoustrojową, wskazał skutki, efekty, zaplanował całe leczenie. Dzięki niemu, dzięki tej terapii nastąpił zwrot w chorobie, to co do wtedy szło tylko w złą i gorszą stronę, zaczeło puszczać, ustępować. Zminiło to moje życie na lepsze, to bardzo dobry człowiek.
Opinia dodana przez: Katia
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Stomatolog
                                       lek. dent. Wojciech Salata

lek. dent. Wojciech Salata

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796 Bydgoszcz

Miałam przyjemność poznać i poddać sie dzisiaj zabiegowi leczenia kanałowego zęba, który wg innych stomatologów miał być usunięty! Pan dr Wojtek Salata u którego miałam dzisiaj przyjemność być to nie tylko świetny fachowiec ale jeszcze bardzo uprzejmy, miły, troskliwy i wesoły lekarz. Jestem pod ogromnym wrażeniem jego podejscia do pacjenta, fachowości i niesamowitego profesjonalizmu. Juz po pierwszej wizycie miałam całkowite zaufanie do Pana Wojtka czego nie mogę powiedzieć o innych ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. stom. Maciej Opach

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Gabinet
Kraków

Chyba najlepszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłem jeśli chodzi o podejście do pacjenta. Kompetentny, komunikatywny. Rzetelnie omówiona i wykonana ekstrakcja ósemki.

lekarz Łukasz Mazurek

ulica Olchowa 8 a
44-144 Żernica

Lekarz cierpliwy, kompetentny. Wyjaśnia sposób leczenia, udziela odpowiedzi na pytania pacjenta. Wyleczył moje ucho, a bolało. ;)
Opinia dodana przez: Alina

lekarz Agnieszka Szymczak-Biały

Przychodnia Wielospecjalistyczna
Juraszów 7/19
60-479 Poznań

Zaczęłam chodzić do Pani doktor, kiedy zaszłam w ciążę i polecam każdemu. Wyrozumiała, cierpliwa, z ogromną wiedzą - rzeczowo odpowiada na każde pytanie. Bardzo delikatna, więc badania praktycznie bezbolesne.
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Paulina Zielińska

Otolaryngolog

Sana S.C.
Batorego 31 A
02-982 Warszawa

Pani doktor wykonywała u mnie zabieg konchoplastyki. Na konsultacji przed zabiegiem wyjaśniła wszystko dokładnie, także co robić po zabiegu. Sam zabieg bez problemu, efekt super. Polecam
Opinia dodana przez: Ewa
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Dermatolog
                                       dr Lidia Bednarska

dr Lidia Bednarska

Dermatolog

Medycyna Dąb Katowice
ul. Dębowa 64
40-108 Katowice

Polecam Panią Doktor, już dawno nie byłam tak zadowolona z wizyty u lekarza. Wszystko bardzo szczegółowo wyjaśnione. Pani Doktor sympatyczna i profesjonalna.
Opinia dodana przez: Kasia
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psycholog
                                       dr Wojciech Wypler

dr Wojciech Wypler

Psycholog, Psychoterapeuta

Centrum Medyczne Przy Parku
ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 18
Warszawa

Rok temu byłam u doktora w sprawie problemów z córką. Pan doktor bardzo sympatyczny, ze szczegółami mi wszystko wyjaśnił. Wizyta bez pośpiechu i z sukcesem bo dzieki tej jednej rozmowie z panem doktorem dużo łatwiej mi się z córką porozumieć
Opinia dodana przez: Dominika

lek. stom. Katarzyna Ludwików

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Super ortodontka. Wszystko wyjaśniła, zaproponowała sposób leczenia. Z uśmiechem, sympatycznie, miło, w dobrych warunkach i po roku mam proste zęby. Polecam.
Opinia dodana przez: Paula
{'id': 42663, 'name': u'Bielsk Podlaski'} Dietetyk
                                       mgr Julita Dudicz

mgr Julita Dudicz

Dietetyk

Przychodnia Miejska Nr 3
Mickiewicza 20
17-100 Bielsk Podlaski

Profesjonalna obsługa i pełne zrozumienie potrzeb klienta! Dostałam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania od przemiłej Pani dietetyk. Program żywieniowo-suplementacyjny jak dla mnie w pełni trafiony! Chudnę i czuję się świetnie! Gorąco polecam :)
Opinia dodana przez: Magda
                                       dr n. med. Wojciech Kolawa

dr n. med. Wojciech Kolawa

Ginekolog położnik, Ginekolog onkolog

Doktor Kolawa to prawdziwy lekarz z powołania. Jest znakomitym specjalistą, profesjonalistą, a dodatkowo bardzo miłym i uprzejmym człowiekiem. Potrafi rozmawiać z pacjentkami na każdy temat, odpowie na wszystkie pytania. Zawsze poświęci swojej pacjentce tyle czasu ile potrzeba, nigdy nie pośpiesza i nie patrzy na zegarek. Jest bardzo delikatny i taktowny, a przy tym ma niesamowite poczucie humoru, tak więc rozmowa z nim (nawet na trudne tematy) to czysta przyjemność. Dla ...
Opinia dodana przez: Liliana
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Terapeuta
                                       lek. med. Marcin Matych

lek. med. Marcin Matych

Terapeuta, Internista

Gabinet Lekarski Psychoterapii
Przełajowa 22b blok 22c lok.3
94-046 Łódź

Polecam Pana Doktora. Zna się na rzeczy, potrafi pomóc w problemie. Dobry specjalista. Zostałam skieroana do niego z polecenia teraz sama polecam.
Opinia dodana przez: Izabella

lek. med. Anna Milewska-Rybienik

PRODENT Gdańsk Madison
ul. Rajska 10
80-850 Gdańsk

Najlepszy stomatolog jakiego poznałem, bardzo empatyczna, dokładna, cierpliwa. Prawdziwa profesjonalistka, która sprawiła, że wizyty u stomatologa nie są traumą.
Opinia dodana przez: Adam

lek. med. Katarzyna Głogowska

Dermatolog

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2
04-749 Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Jest niezwykle sympatyczną osobą. Dużo czasu poświęciła na tłumaczenie stosowania przepisanych preparatów, nie odczuwałam żadnego pośpiechu podczas wizyty, z cierpliwością i rzetelnością opowiadała krok po kroku co i jak należy stosować (kilkakrotnie). Każdemu polecam wizyty dermatologiczne u Pani doktor - posiada ogromną wiedzę i ma holistyczne podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Justyna

lek. med. Piotr Ciszewski

Chirurg ogólny, Proktolog

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Wilmed
Wiktorii Wiedeńskiej 9a lok. U2
02-954 Warszawa

Proktolog to taki lekarz który musi budzić zaufanie i dr Ciszewski na pewno taki jest. Badania nie były dla mnie krępujące dzięki temu. Człowiek na poziomie, kulturalny, jako lekarz bardzo kompetentny. Operował mnie w szpitalu św. Elżbiety.
Opinia dodana przez: Marta
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       dr n. med. Jacek Walewski

dr n. med. Jacek Walewski

Internista, Diabetolog

Centrum Medyczne Damiana - Wałbrzyska
Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Świat byłby inny jak byli by tacy lekarzem jak doktor Jacek Walewski. Jestem pacjentem doktora od 10 lat, jedny problem to dostępność wizyt ( nie dziwi mnie to ) Polecam
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Michał Jasiński

NZOZ PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNA DENT SM EWA I PIOTR JAKUBOWSCY S.C.
ul. Krochmalna 2/727
00-864 Warszawa

Bardzo profesjonalny stomatolog. Wizyta przebiegła bezboleśnie i została wytłumaczona bardzo szczegółowo. Polecam!
Opinia dodana przez: Maria