Lekarze Lekarz medycyny pracy lekarz-rodzinny lekarz-medycyny-pracy

lekarz Krystyna Baster-Tuła

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

Cmentarna 1
57-400 Nowa Ruda

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Podczas wizyty wszystko dokładnie wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Bardzo dobry specjalista! Godny zaufania i polecenia!
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Bogdan Wszołek

Lekarz rodzinny, Internista

Konopnickiej 2
66-440 Skwierzyna

jest zajebiscie cfddfhgdfhgdfhdfhrgfjhtujyu65reuy6uujtuj

lekarz Teresa Puchalska

Gryfice

Lekarz godny polecenia. Od dziesiatek lat obecna w Gryficach,dostepna praktycznie 24/24. Pomaga juz trzeciemu pokoleniu Gryficzan. Wielki szacunek.
Opinia dodana przez: mirek

lekarz Katarzyna Budziło

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Stomatologia" Beata Wolińska-Stańko
Peronowa 4B
05-840 Brwinów

Zero gwiazek do leczenia się nie nadaje zapomniała jak brzmi przysięga Hipokratesa. Zamiast leczyć i pomagac to sobie wybiera komu może pomóc komu nie. Ta osbe przyjmę albo nie. Duże braki w wyposażeniu przychodni.

Bogdan Hawel

Lekarz medycyny pracy, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Lekarza Rodzinnego i Medycyny Pracy "PULS"
44-304 Wodzisław Śląski

Bardzo dobry lekarz, leczy mnie od dawna i nie mam zarzutow. Kolejki moze duze ale to wlasnie przez kompetentnosc lekarza
Opinia dodana przez: Arek

Jan Wolańczyk

Lekarz rodzinny, RTG

Praktyka Lekarza Rodzinnego
Wałbrzyska 2/1
58-330 Jedlina-Zdrój

Czuję wdzięczność do Pana Doktora za udzielenie mi szybkiej i skutecznej pomocy .Wszystko mi Pan Doktor wytłumaczył i uspokoił.Godny polecenia.

lekarz Grzegorz Kapczyński

Wolsztyńska 30/1
60-361 Poznań

Gdyby wszyscy lekarze byli tak oddani swojej pracy i pacjentom, polska służba zdrowia byłaby o niebo lepsza.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Józef Wojnar

Sadowa 29
33-100 Tarnów

Do dzisiaj jestem pod wrażeniem wiedzy i doświadczenia Pana Doktora, który bezblędnie rozpoznał u mnie chorobę i skierował mnie tam, gdzie trzeba. Nawet lekarze, do których później trafiłem byli pod wrażeniem Jego kompetencji, że nawet specjaliści z ich dziedziny mają problemy z trafną diagnozą, a co tylko potwierdziły dodatkowe badania. Dzięki Doktorowi teraz cieszę zdrowiem i korzystam rozsądniej z życia. I nie zgadzam się z moim przedmówcą, że każdy lekarz ...
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Alicja Nałysnyk-Gacioch

Kętrzyn

Potwierdzam 2 i 4 opinię. Siostra była u niej 21.06 z bólem który określiła na stały-kładła się i wstawała z bólem, na noc brała leki żeby zasnąć, przebudzała się z bólem, to trwało prawie m-c, myślała że jest przemęczona i obolała(ciężka praca 8 godz.na nogach na taśmie).Odsypianie nic nie dało. Nie dostała l-4, a skier.tylko na przeswietlenie i 2 tyg. czekania na wynik, na sugestię ze to może coś od ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Bożena Zgoda

Internista, Lekarz medycyny pracy

Centrum Opieki Medycznej ESKULAP s.c.
Króla Kazimierza Wielkiego 28
32-300 Olkusz

Nie polecam. Pani doktor posiada kompetencje, ale uprzejmości brak. Ma lekceważący stosunek do pacjenta.

lekarz Magdalena Musierowicz

Internista, Lekarz medycyny pracy

Najgorsza lekarka u jakiej bylam. Od samego wejścia awanturę zrobiła że nie jestem jej stałym pacjentem to po co przyszlam. Potem same ublizenia odnosnie mojego wyglądu. Zbadać zbadala ale wychodzac i tak nie wiem co mi dolega bo nie powiedziała nic na temat choroby tylko cały czas narzekala ze mam więcej kilogramów niż powinnam. Chociaż przyszłam z kaszlem i gorączka. Rzeczywiście duzo czasu poświęca na pacjenta ale to tylko tyle. ...
Opinia dodana przez: Iza

dr Jadwiga Dorczak-Kawczyńska

Łysiny

Lekarz, którego należy omijać szerokim łukiem, jeśli chce się zadbać o własne zdrowie. Brak choćby podstawowej empatii, podejście do pacjenta przedmiotowe. Takie podejście mają osoby sfrustrowane wykonywanym zawodem lub z wubujałym ego. Uzyskanie skierowania na badania graniczy z cudem. Kuriozalne są słowa lekarza, który proponuje wykonanie badań na własny koszt oraz kierowanie do innego specjalisty w ramach wizyty prywatnej. Opinia moja jest oparta niestety o wielokrotne wizyty u tej lekarki ...

lekarz Andżelika Tarkowska

SANTE
ul. Kasprzaka
41-303 Dąbrowa Górnicza

Jest bardzo miła i przyjemna dla pacjentów, dopasuje dobre leki. Ja polecam każdemu.

lekarz Danuta Zawistowska

Lekarz medycyny pracy, Internista

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Bardzo dobry lekarz. Nie ogranicza czasu wizyty, cierpliwie, bez pośpiechu tłumaczy, serdeczny kontakt z pacjentem.

dr Tymoteusz Nowakowski

Żyrardów

Lekarz chamski, traktuje pacjentów jak gorszy sort. Mimo swojej wiedzy nie jest chętny do pomocy. Przepisuje skierowania na niezbędne badania z przymusu, żeby przychodnia straciła jak najmniej na leczonym pacjencie. Nie polecam nikomu wizyty u tego Pana.
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Katarzyna Mojska

Lekarz rodzinny, Internista

prywatny
Sokołowskiego 3 lok. 3
22-200 Włodawa

Bardzo rzeczowa, konkretna lekarka. Odpowiada szeroko na wszystkie pytania. zaleca leki skuteczne, nie zawsze najdroższe. Nie odmawia także wizyt domowych.

lekarz Barbara Tabin

Internista, Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Nasza Poradnia" Sp. z o. o.
Młodzieżowa 33
41-500 Chorzów

Nie mialem żadnych problemów w kontakcie z Panią doktor, chociaz nie jest Ona lekarzem mojego pierwszego wyboru. Otrzymalem, tak jak chcialem, skierowanie do lekarza specjalisty. W kontakcie poprawna. Zostalem przepytany o inne moje problemu. Ok. Polecam
Opinia dodana przez: Michał

dr Grażyna Rogowska

47-220 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo sumienna i dokladna lekarka. Komkretna, nie przepisuje bezmyślnie lekarstw, zawsze kieruje na dodatkowe badania. Świetna pamięć, indywidualne podejście do każdego pacjenta. Przez swoją dokładność i konkretność wydaje się, że nie słucha pacjenta lub, że jest niemiła. A jest skupiona na pracy i nie daję się pacjentom manipulować.

lekarz Alina Kuczera

NZOZ Pro-Vita
Rybnik

Zarozumiała, przerywa pacjentowi. Nie można o nic zapytać, nic powiedzieć. Wizyta bezużyteczna. Warunki postkomunistyczne i taka sama lekarka. Zostaje leczenie dziadków.

lekarz Beata Godlewska

NZOZ "Rodzina"
ulica Reymonta 60
44-200 Rybnik

Pani Doktor jest bardzo uprzejmą osobą, która zawsze pomoże jak tylko potrafi i jeszcze powie miłe słowo. Kompetentna i pracowita, do pacjenta podchodzi z przyjaznym nastawieniem i robi wszystko, żeby pomóc i wytłumaczyć. U nikogo innego nie spotkałam się z tak ciepłym podejściem do człowieka. Polecam.
Opinia dodana przez: Katarzyna