Lekarze

{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Dermatolog
                                       prof. dr hab. Stanisław Leopold Zabielski

prof. dr hab. Stanisław Leopold Zabielski

Dermatolog

Specjalistyczny Gabinet Dermatologiczny i Alergologiczny profesora Stanisława Zabielskiego
Powstańców Śląskich 125/1
01-355 Warszawa

Polecam, bardzo dobry fachowiec, lekarz od zadań gdzie inni lekarze nie dają rady. Kolosalne doświadczenie! Warto umówić się na konkretną godzinę, dość elastycznie.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Logopeda
                                       mgr Magdalena Wojciechowska

mgr Magdalena Wojciechowska

Logopeda

ABC Poprawnej Wymowy Loogopeda Warszawa
Małej Łąki 5/10
02-793 Warszawa

Bardzo dobry logopeda, sympatyczna i efektowna. prowadzi świetne terapie indywidualne oraz warsztaty tematyczne. Polecam!
Opinia dodana przez: Dorota
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Reumatolog
                                       dr n. med. Małgorzata Wierzbowska

dr n. med. Małgorzata Wierzbowska

Reumatolog

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1
02-637 Warszawa

Pani Doktor leczyła mnie w dzieciństwie z Przewlekłego Młodzieńczego zapalenia stawów. Kilka lat leczenia dało rezultat w postaci długotrwałej remisji. Pani Doktor jest bardzo miła i rzeczowa. Przystępnie wytłumaczyła mi na czym polega moje schorzenie i jak będzie mnie leczyć. Nie kryła tego że terapia farmakologiczna może dać pewne powikłania ale jest konieczna. Ponadto poświęciła mi ogromnie dużo czasu. Mój każdy pobyt w szpitalu trwał średnio ok. 1 miesiąca i ...
Opinia dodana przez: Mateusz
{'id': 43970, 'name': u'Ca\u0142a Polska'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Sławomir Pietuszko

dr n. med. Sławomir Pietuszko

Medical Hair
Cała Polska

Bardzo dobry specjalista. Przeszczepione włosy rosną i wyglądają naturalnie. Doktor idealnie pokrył moją łysinę. Wyglądam przez to teraz młodziej. Polecam!
Opinia dodana przez: Wacław
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg dziecięcy
                                       lek. med. Zbigniew Surowiec

lek. med. Zbigniew Surowiec

Chirurg dziecięcy

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
05-082 Warszawa

Wspaniały lekarz. w pazdzierniku 2010 roku operował moją córkę która urodziła sie z rozszczepem podniebienia. Doktor Surowiec to lekarz pełną gębą, miły, kontaktowy, zawsze pomocny w tak trudnych chwilach. W tej chwili Podniebienie mojej córki nie rózni sie niczym od innych dzieci, nie ma zadnych problemów z wymową. Wraz z zona jestesmy mu bardzo wdzięczni.
{'id': 6664, 'name': u'Olsztyn'} Stomatolog
                                       lek. stom. Edyta Pulińska

lek. stom. Edyta Pulińska

Klinika Okólna
ul. Okólna 3
10-699 Olsztyn

Pani Doktor jest tak delikatna że nie wiedziałam kiedy odbudowała mi zęba. Wszystko bezboleśnie. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Michał
{'id': 36027, 'name': u'Gdynia'} Stomatolog
                                       lek. dent. Dorota Łęgowska

lek. dent. Dorota Łęgowska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Dental-Pro Centrum Stomatologiczne
ul. Legionów 100A/U1
81-472 Gdynia

Pełen profesjonalizm. Kompleksowe podejście ze świetnie założonym celem do osiągnięcia. Efekt końcowy zawsze jest rewelacyjny. Dobrze wydana kasa.
Opinia dodana przez: Sławek
{'id': 31995, 'name': u'B\u0119dzin'} Dietetyk
                                       mgr Karolina Kurek

mgr Karolina Kurek

Dietetyk

Centrum Dietetyczne Naturhouse
ul. Piłsudskiego 4
42-500 Będzin

Świetne podejście do pacjenta i duża wiedza. Pani dietetyk wytłumaczyła bardzo dokładnie co się dzieje z moim ciałem i dobrała dietę. lepiej trafić nie mogłam. Polecam :)
Opinia dodana przez: Marta
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       lek. dent. Tomasz Falkowski

lek. dent. Tomasz Falkowski

Wiktorska 8/2
02-587 Warszawa

Do doktora trafilem z polecenia znajomej mojej Mamy, która leczy się u niego całą rodzina. Doktor zrobił mi kilka implantów i odbudowe kosci. Wszystko to troche trwalo ale mam poczucie ze bylel (i jestem caly czas) w dobrych rekach. Podczas wizyty czuc ze ma duze doswiadczenie i wiedzie. Mila atmosfera, uprzejma obsluga i czysty gabinet. Polecam
Opinia dodana przez: Marek

mgr Justyna Michno

Psycholog, Psychoterapeuta

Bardzo szczere podejście do pacjenta, chęć zrozumienia. Polecam. Nieudawana uprzejmość i zaangażowanie sprawiają, że chce się wrócić na "rozmowę".
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany
{'id': 36027, 'name': u'Gdynia'} Stomatolog
                                       lek. dent. Ewa Sochacka

lek. dent. Ewa Sochacka

PRODENT Gdynia Dąbrówka
ul. Sojowa 4E/1
81-589 Gdynia

Bardzo polecam Pani, która jest bardzo rzetelną, profesjonalną i kompetentną ntną lekarką. Ma indywidualne podejście do pacjenta, wykazuje duże zaangażowanie w wykonywaną pracę, potrafi w sposób zrozumiały wyjaśnić przyczyny problemu i kompleksowo pokierować leczeniem. Jeszcze raz - gorąco polecam. https://www.4udentalclinic.pl/
Opinia dodana przez: Dentysta Chwarzno
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Anestezjolog
                                       dr n. med. Zbigniew Kirkor

dr n. med. Zbigniew Kirkor

Anestezjolog

Instytut Diagnostyki i Leczenia Bolu
U. Kacza 8; 01-013 Warszawa
81-366 Warszawa

Mam zaawansowane zmiany w kręgosłupie. Tabletki nie pomagają, a z operacji zostałem zdyskwalifikowany. Wielu lekarzy mnie leczyło; z różnym efektem. Robiono mi również blokady przeciwbólowe okołokręgosłupowe. Pan doktor po zbadaniu mnie i obejrzeniu wyników badań MRI zaproponował blokadę zewnątrzoponową. Miałem mieszane uczucia, ale się zgodziłem. Zabieg został przeprowadzony bardzo profesjonalnie. Od tego czasu ból ustąpił. Polecam tę metodę leczenia bólu każdemu o podobnym schorzeniu.
Opinia dodana przez: JMB
 Neuropsycholog
                                       mgr Magdalena Zięba

mgr Magdalena Zięba

Neuropsycholog, Psycholog

Zgłosiłam się do p.Magdaleny w trudnym dla mnie momencie. Mąż odszedł do innej, a ja zostałam zupełnie sama. Spotkania z panią psycholog pomogły mi stanąć na nogi.
Opinia dodana przez: Katarzyna
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Terapeuta
                                       mgr Kamil Kobiałka

mgr Kamil Kobiałka

Terapeuta, Rehabilitant

MK Fizjoterapia
ul.. bł. Królowej Jadwigi 10/1
Szczecin

Polecam Pana Kamila, dzięki stałej współpracy mogę normalnie funkcjonować przy zwyrodnieniach w biodrze.
{'id': 274, 'name': u'Rumia'} Pomoc psychologiczna
                                       mgr Magdalena Gomulska

mgr Magdalena Gomulska

Pomoc psychologiczna, Psycholog

Lepsza Perspektywa Gabinet Psychoterapii
ul. Dąbrowskiego 14 lok. 4/6
Rumia

Jestem bardzo zadowolony ze spotkań z p.Magdą. Przestałem wstydzić się wymawiać słowo "depresja"- lepiej walczyć z wrogiem, którego się zna! Po każdym spotkaniu czuję się lżejszy więc bez wahania polecam innym.
Opinia dodana przez: Jacek
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Terapeuta
                                       dr Małgorzata Gocman

dr Małgorzata Gocman

Terapeuta, Psycholog

Gabinet Terapeutyczny
ul. Włodkowica 21B / 38
50-075 Wrocław

Spotkania były bardzo profesjonalne i inspirujące. Pani Małgorzata jest bardzo ciepłą i miłą osobą. Gorąco polecam sesje terapeutyczne.
Opinia dodana przez: Magdalena
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psycholog
                                       mgr Joanna Denus

mgr Joanna Denus

Psycholog, Psychoterapeuta

Centrum Terapii VillaMedic
Sarmacka 19 lok. 55
Warszawa

Polecam pracę z panią Joasią bo jak mało kto potrafi zrozumieć drugiego człowieka i do niego dotrzeć. Dzięki terapii znalazłam wreszcie sens, a Pani serdeczność motwuje mnie i napędza we mnie ten motor :-)
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Stomatolog dziecięcy
                                       dr Michał Kotnowski

dr Michał Kotnowski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024
30-108 Kraków

Doktor Kotnowski to przemiły człowiek z profesjonalnym podjeciem do pacjenta. Leczyłam u niego kilka ubytków, moja mała córeczka zaliczyła bezproblemową wizyte adaptacyjną, a moja mama ma wykonywaną u doktora prace protetyczną. Zatem mogę powiedzieć ze poznałam doktora ze wszytskich stron jego specjalości i jak najbardziej polecam. Cierpliwy i dokładny. Przedstawia kilka rozwiązań. Dobrze tłumaczy. Zatem wizyty na plus.
Opinia dodana przez: Anka
{'id': 41730, 'name': u'Ko\u015bcierzyna'} Laryngolog
                                       lekarz Edward Mollin

lekarz Edward Mollin

Laryngolog, Otolaryngolog

Edward Mollin Twój Doktor
Partyzantów 1
83-400 Kościerzyna

Bardzo polecam pana Edwarda Mollina. Jest profesjonalny i wyszkolony w swojej dziedzinie. Potrafi wysłuchać pacjenta i szybko zdiagnozować co dolega i dobrać odpowiednie leczenie. Dodatkowo nie zapisuje drogich leków, tylko takie które działają i są w cenie dla każdego.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg naczyniowy
                                       lekarz Amro Alsharabi

lekarz Amro Alsharabi

Chirurg naczyniowy

BoraClinic Centrum Medyczne
Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 37
03-982 Warszawa

Jestem niezmiernie zadowolona z mojej wizyty u Dr Amro Alsharabi. Chirurg nie tylko okazał się być doskonałym fachowcem, ale również był niezwykle życzliwy i cierpliwy, wyjaśniając każdy etap mojego leczenia w sposób, który był zrozumiały dla mnie. Jego profesjonalizm i empatia sprawiły, iż czułam się komfortowo i pewnie przez cały proces. Gorąco polecam tego chirurga każdemu, kto szuka wysokiej jakości opieki medycznej.