Lekarze Lekarz rodzinny lekarz-rodzinny pediatra

lekarz Katarzyna Bąk-Drabik

Kozielska 111/24
44-100 Gliwice

Uważam, że pani Doktor jest bardzo dobrym lekarzem, poświęca dla pacjentów bardzo dużo czasu. Uważam, że jest godna polecenia.
Opinia dodana przez: Bardzo częsty pacjent

lekarz Marzena Zasańska

ulica Stokrotek 24/2
45-219 Opole

Marzenka! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Nie wiedziałam jak się z Tobą skontaktować więc próbuje tu:) Mój tel +46705417606 Napisz koniecznie! Aśka, koleżanka z akademika
Opinia dodana przez: Joanna Żelaznowska Woźniak

lekarz Lidia Miśkiewicz-Olejarczyk

Armii Ludowej 8/6
26-900 Kozienice

Bardzo miła i przyjemna pani doktor. Trafnie i szybko zdiagnozowała chorobę i przepisała odpowiednie leki które szybko pomogły w chorobie. Przepisała skierowanie na badania. Nie było żadnych problemów. Polecam ta panią doktor
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Ewa Głąbik

ulica Wandy 16
43-600 Jaworzno

Bardzo miła pani doktor. Lekarz z powołania. Świetne podejście do pacjenta. Bardzo dobry diagnosta, zawsze cierpliwie wysłucha pacjenta. Jako lekarz pediatra ma również świetne podejście do dzieci. Jest bardzo kompetentną osobą której można powierzyć swoje zdrowie oraz zdrowie swojej rodziny.
Opinia dodana przez: Agneszka

lekarz Ewa Kolasińska-Gliwa

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej NASZE ZDROWIE
ulica Kościuszki 54
23-460 Józefów

Wspaniały lekarz. Zawsze można na Pani doktor polegać. Zawsze doradzi, pomoże. Aby więcej takich było.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Ewa Bazydło

Kajki 20
19-300 Ełk

Lekarz pierwszej klasy. Przede wszystkim potrafi wysłuchać,dopytać. Bada solidnie, poświęca dużo czasu na badanie. Jest miła i uprzejma. Jak nie trzeba nie pcha od razu antybiotyków-zna swoich pacjentów. Bez problemu robi badania. POLECAM. Szkoda tylko że prywatnie nie przyjmuje.
Opinia dodana przez: pchła

lekarz Magdalena Dębska

Chełmińska 117
80-299 Gdańsk

Jest świetnym lekarzem. Nigdy niczego nie bagatelizuje, martwi się o pacjenta jakby był kimś z najbliższej rodziny. Chodź wie że jest na korytarzu długa kolejka to i tak wysłucha Cię do końca. Jest naprawdę lekarzem z powołania.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Bogdan Cyrklewicz

Mickiewicza 33
55-050 Sobótka

DOKTOR GODNY ZAUFANIA. LECZYŁ DWOJE MOICH DZIECI. TAKICH LEKARZY BRAKUJE NAM W POLSCE. POLECAM RÓWNIEŻ ZNAJOMYM BEZ WAHANIA.

lekarz Marek Kamiński

Gajewskich 43
64-200 Wolsztyn

Jestem pacjentką z Przemętu. Pan Kamiński naprawdę jest dobrym lekarzem .Wytłumaczy wszystkie badania bez żadnego problemu Zawsze miło się z nim rozmawia ,jest uprzejmy i zawsze pomoże gdyż za każdym razem leki zapisał które pomogły.

lekarz Renata Koryczan

NZOZ Kormed S.C.
Wola Filipowska 931
32-065 Krzeszowice

Super lekarz,takich więcej. Polecam niedowiarkom udać się do przychodni i posłuchać pacjentów ,same pochlebne opinie.Uważam,iz powinna innych i przyszłych lekarzu uczyć jak należy postępować z chorymi
Opinia dodana przez: Waldek

lekarz Danuta Dadasiewicz

Kołobrzeska 16b lok. 1
78-400 Szczecinek

Bardzo dobry lekarz ,bardzo miła i uprzejma ,na każda chorobe ma lekarstwo i czasami nawet podaje domowe sposoby jej leczenia , poświeca duzo czasu dla pacjenta . Naprawde bardzo dobry lekarz .

lekarz Małgorzata Kłosińska-Pituła

Kardiolog, Lekarz rodzinny

Szeroka 25
Toruń

Polecam serdecznie całą przychodnię! Kompetencja, przyjazna atmosfera, szybkie terminy, życzliwość,
Opinia dodana przez: Patrycja N

lekarz Elżbieta Michalska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Centrum Medycyny Rodzinnej "AGMA"
Gwiaździsta 4
05-123 Chotomów

Bardzo doświadczony i kompetenty lekarz z dobrym i troskliwym podejściem do pacjenta

lekarz Elżbieta Kiercz-Słyk

Przychodnia "Asklepios"
26-600 Radom

Świetna Lekarka nastawiona na cel jakim jest dobro pacjenta. Duża wiedza i skuteczność. Jestem bardzo zadowolony, że Pani Doktor zajęła się naszą córką. Polecam Panią Doktor Elżbietę wszystkim szukającym Lekarza, a nie tylko kogoś do uprzejmych rozmówek.
Opinia dodana przez: Włodzimierz

lekarz Władysław Piech

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul.Królowej Jadwigi 18,
33-180 Gromnik

moje dzieci leczę tylko u tego lekarza. nigdy nie zawiódł mego zayfania
Cudowny lekarz! Nigdy wczesniej nie spotkalam tak dobrego, sympatycznego, uprzejmego a przy tym kompetentnego lekarza. Moje dzieci , choc jedno jest dopiero roczne a drugie trzyletnie uwielbiaja Pania doktor Półkownik!Bardzo zalujemy, ze niedlugo opuszcza Agmed w Mierzynie.

dr Marta Traczewska

ul. Puszczyka
Warszawa

Wspaniała lekarka, która moim dzieciom pomogła już kilka razy w sytuacjach podbramkowych. Cierpliwa, uważna, miła, z ogromnym doświadczeniem. Przeprowadziłam się poza Ursynów ale dalej jeżdżę do mojej najlepszej na świecie przychodni na Puszczyka, niech się wszystkie LIMy i ENELmedy schowają. Nigdy się stamtąd nie wyjdzie z kwitkiem, zawsze jakiś lekarz przyjmie, nie tak jak w prywatnych "przykro nam, zapraszamy za tydzień".Pani Marta Traczewska kieruje tą przychodnią i to dzięki niej ...

dr n. med. Ewa Krajewska-Król

Przychodnia
Bohaterów Września 6/G
98-200 Sieradz

Najlepszy lekarz w Sieradzu. Mogę polecić każdemu. Pani doktor ma doskonałą wiedzę, ma doskonałe podejście do dzieci, nastolatków i ich rodziców. Również dorośli chwalą panią doktor. Polecam każdemu

lekarz Alina Gryckiewicz-Kurek

ul. Powstańców 26
96-313 Jaktorów

Wspaniały lekarz, zawsze znajdzie czas by pomóc. Proponuje naturalne metody ale gdy trzeba zapisze leki. Dokładna w tym co robi. Po prostu lekarz z powołania. Dziękujemy z całego serca i gorąco polecamy.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Anna Pfeifer

AD MEDICO Przychodnia Lekarska
Jankowicka 18
44-200 Rybnik

Świetna, cierpliwa i kompetentna pani doktor. Od lat leczy mnie i całą moją rodzinę. Zawsze ma czas na dokładne zbadanie pacjenta na rozmowę i wytłumaczenie diagnozy. Jeśli trzeba bez problemu kieruje do specjalistów lub na badania.