Lekarze Lekarz medycyny pracy internista lekarz-medycyny-pracy

lekarz Maria Gwinner

Barlickiego 15/22
43-300 Bielsko-Biała

Najlepszy lekarz internista w Bielsku-Białej!! Jestem wieloletnim pacjentem Pani Doktor i pomogło mi nie raz przez te wszystkie lata. Cała rodzina się u Pani leczy. Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem, ale przede wszystkim też wyrozumiałym i empatycznym człowiekiem. Proszę się nie przejmować tymi opiniami napisanymi przez oszołomów z internetu. Jeżeli ktoś jest faktycznie Pani pacjentem to nie dałby nigdy opinii mniejszej niż 5.
Opinia dodana przez: Kari M

lekarz Elżbieta Ściwiarska-Walczak

Lisowczyków 38b
25-381 Kielce

Lekarz który poświęca czas pacjentowi. Nawet swój czas prywatny gddy trzeba coś skonsultować doradzić. Lekarz który sam dzwoni za pacjentem i pyta czy lepiej...czy w obecnych czasach są tacy ludzie. Mega empatyczna . Taka Pani Doktor do rany przyłóż. Leczę się u Pani Doktor od 14 lat i tylko u niej. Specjalista klasa. Dziękuję że jest Pani i oby jak najdłużej
Opinia dodana przez: Sławek

lekarz Krzysztof Gofron

PORADNIA W GDAŃSKU
AL. ZWYCIĘSTWA 30
80-219 Gdańsk

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u dr Krzyszfa Gofron. Przez blisko 6 lat wychodowałam sobie nadwagę - dużo za dużo - blisko 30 kg ... za dużo. Źle mi było ze wszystkim miałam kłopot, z ciuchami, humorem, poruszaniem się - generalny dramat. Były dni, kiedy było ok. Ale zaraz potem trafiał się kolejny czekoladowy lub frytkowy dołek. Do dr Gofrona trafiłam w grudniu 2009. Do dziś - mamy lipiec 2010 ...

lekarz Mirosława Kasperska

Piłsudskiego 2e
Police

Miła, sympatyczna, nie ma problemów z wystawianiem skierowań na badania jak to niektórzy, poleci lub odradzi konkretnego specjalistę, przykłada się do problemu pacjenta

lekarz Robert Liszka

Internista, USG

Bohaterów Getta 15 lok. 1
59-900 Zgorzelec

bardzo uprzejmy i wyrozumiały lekarz,dobrze tłumaczy,poświęca dużo czasu pacjentowi.

lekarz Krzysztof Trzęsicki

Słowackiego 1 lok. 3
11-100 Lidzbark Warmiński

bardzo miły uprzejmy Pan, chyba sie w nim zakochałam.

lekarz Agata Caruk

Katowice

rewelacja, polecam bardzo mi pomogła oraz mojej starszej mamie i tacie

lekarz Nadzieja Marczyńska

Zgorzelec

Bardzo dobry lekrza, fachowe podejście do pacjetą i przcyzja w ocenia stanu zdowia.

lekarz Wiesław Bańczyk

Wojska Polskiego 69b
46-380 Dobrodzień

Jest moim lekarzem rodzinnym od 15 lat. Jestem zadowolona. Często przy przeziębienu itp. przypomina o sprawdzonych metodach leczena w postaci herbaty z miodem, czosnek, wypocenie się. To działa, mimo, że leczenie wymaga dłuższego czasu niż stosując antybiotyki.

lekarz Danuta Powierza

Lekarz medycyny pracy, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " Przychodnia Miejska "
ulica Wolności 148
58-260 Bielawa

Trafna diagnoza, dobrze dobrane leki, wszystko precyzyjnie wytłumaczone, do tego jeszcze była miła i uprzejma.
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Anna Kajda

Internista, Lekarz medycyny pracy

Centrum Opieki Medycznej ESKULAP s.c.
Króla Kazimierza Wielkiego 28
32-300 Olkusz

Pani dr Aleksandra Kajda to wspaniała lekarka, podejmująca szybkie i trafne diagnozy.Wysłuchuje pacjenta, przez co ma się do Niej zaufanie a to bardzo dużo w relacji pacjent-lekarz.Z przykrością dowiedziałam się, że nie będzie przyjmować aż do odwołania.Oby wróciła, wówczas polecam jej usługi lekarskie szczerze i otwarcie.Pozdrawiam cały miły personel. M.G.
Opinia dodana przez: Małgorzata G.

lekarz Grażyna Leśniewicz

Niepodległości 94 lok. 6
64-100 Leszno

Bardzo dobry lekarz! Pani doktor stawia trafne diagnozy, nie żałuje czasu (i cierpliwosci słuchania) pacjentowi. Zawsze chętna do pomocy i życzliwa.
Opinia dodana przez: Libra

Antoni Konarski

Strzeleczki

Było ok. ! Wprawdzie zapisane lekarstwa drogie, lecz skuteczne.

lekarz Maria Lewandowska

Jagiełły 31
09-200 Sierpc

Dramat! Totalny brak szacunku do pacjenta, klienta! Myśli że ma monopol na badania dla kierowców... Polecam jechać do Płocka do Alfa medixa na pięknej. Tam 200 zł i po temacie. A u Lewandowskiej 200+150 za okuliste.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Krystyna Suda

OLP "Promed"
ul. Polna 15
Ostrowiec Świętokrzyski

Najgorszy lekarz z jakim się spotkałam. Nie miła, zero kultury osobistej. Miał ta nieprzyjemność spotkać osobiście panią w czasie badań do pracy.
Opinia dodana przez: Iza

lekarz Zbigniew Goleń

Reumatolog, Internista

Kłodzka 1 / 5
Polanica-Zdrój

Kilka razy byłam pacjenętką dr Goleń i zawsze tak samo: powitanie ,diagnoza, efektywne leczenie i właściwe zalecenia. Widać , że w praktyce Tego lekarza to standard. Doktor Goleń to lekarz , który lubi swój zawód , a ilość pacjentów przed gabinetem jak przyjmuje jest najlepszą rekomendacją Jego wiedzy i zaangażowania . Polecam
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Barbara Foksa-Wojtaszczyk

Felczaka 8b
71-471 Szczecin

Od wielu lat jestem pacjentką Pani doktor i jestem bardzo zadowolona z udzielanych informacji w sprawie moich chorób.

lekarz Zbigniew Zdónek

BI-MED
Moniuszki 8
42-600 Tarnowskie Góry

Pan Doktor dokładnie przepytał co dolega, przepytywał jakie są objawy, był spokojny, miły, czuć było ciepło w tym człowieku, życzliwy, dokładnie wytłumaczył co zrobić po skończonej zaleconej przez Pana doktora kuracji. Gdy była potrzeba powtórzył i na koniec życzył zdrowia.

lekarz Jan Haberka

Poradnia Internistyczna "ESKULAP"
Narutowicza 42/39
41-200 Sosnowiec

Z całą pewnością mogę polecić Dr. Haberke jako wyjątkowego specjalistę w swojej dziedzinie. Jego profesjonalizm, wiedza medyczna i empatyczne podejście do pacjenta sprawiają, że wizyty u niego są zawsze owocne i komfortowe. Dr. Haberka wykazuje się nie tylko głębokim zrozumieniem problemów zdrowotnych, ale także umiejętnością słuchania i wspierania pacjentów w trudnych chwilach. Jego diagnozy są precyzyjne, a zalecane leczenie skuteczne. Co więcej, Dr. Haberka zawsze poświęca czas na szczegółowe wyjaśnienie ...
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Lucyna Foczpańska

Leszczynek 28a
99-300 Kutno

Bardzo bardzo uprzejma,delikatna,można z nią porozmawiać.Wzbudza zaufanie i wprowadza miła atmosferę w relacji z pacjentem.Ale personel pielęgniarski okropnie niesympatyczny,nie wiadomo jak się odezwać.Chory człowiek stoi upokorzony ,ledwo żywy i czeka aż go pani pielęgniarka zauważy i raczy zarejestrować.Pielęgniarki nadęte i stale niezadowolone.