Cieplickie Centrum Leczenia Nerwic w Jeleniej Górze
ulica Cieplicka 69/71
58-560
Jelenia Góra
Pani Doktor wspaniała specjalistka, empatyczna, doświadczona. Polecam każdemu, kto boi się pierwszej wizyty u psychiatry. Dziękuję za udzieloną pomoc.
Szpitalne Przedsiębiorstwo Lecznicze
ulica Zdrojowa 39
57-320
Polanica-Zdrój
Niesamowita empatia i podejście do pacjenta!! Polecam 100% Wspaniały człowiek, który wytłumaczy i pokieruje! Oby więcej takich lekarzy!!
Nie znam takiej skali negatywnych uczuć, którymi musiałabym darzyć osobę, aby polecić jej wizytę u tej lekarki od siedmiu boleści. Niestety, trafiłam do niej sama, znajdując się w kryzysowej sytuacji, kiedy zgłosiłam się, jak ustawa przewiduje, do lekarza pierwszego kontaktu w celu jak najszybszego uzyskania antykoncepcji awaryjnej. Kobieta ta nie tylko z wyraźną satysfakcją odmówiła mi wypisania recepty, ale wręcz napawała się tym, że w jej mniemaniu znalazła się w …
ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
41-605
Świętochłowice
Jeden z nielicznych lekarzy, który poświęca dużą ilość czasu na pacjentów, wszystko dokładnie przebadane i wydane trafne diagnozy. Do tej pory nie spotkałem lepszego lekarza na NFZ
Centrum Medyczne SANITAS Sp. z o.o.
ulica Hempla 5
20-008
Lublin
Pani dr bardzo miła sympatyczna, tworzy przyjemną atmosferę w gabinecie. Poświęca tyle czasu ile potrzebuje pacjent i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania udzielając rzetelnych informacji. Po przeprowadzonym wywiadzie zleciła pakiet badań i wdrożyła leczenie farmakologiczne. Polecam Panią dr z czystym sumieniem.
Lekarz z pasją, uśmiechnięty, pozytywny, podbudował moją mamę i przywrócił jej wzrok razem z dr. Pauliną Popowicz. Mama trafiła do Szpitala Klinicznego na Grunwaldzkiej z przedarciem siatkówki. Diagnoza została błyskawicznie i prawidłowo postawiona, lekarze zareagowali szybko i zastosowali baraż laserowy, a to uratowało wzrok mojej mamy. Dziękujemy i polecamy wszystkim.
Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126
Gdańsk
Bardzo dobry lekarz pierwszego kontaktu, kompetentna, wnikliwa. Nie myśli rutynowo, dlatego jej dociekliwość uratowała mi życie.
Jestem pacjentem Pani Doktor od wielu lat i jej opiekę lekarską oceniam bardzo dobrze. Jak u każdej osoby podchodzącej z sercem do swojej pracy,i z racji możliwego przemęczenia, i z racji wieku mogło jej się zdarzyć bardzo zasadnicze podejście do pacjentki, ale na pewno wynikało to z procedur i było to efektem troski. Stąd frustracyjne, publiczne wpisy uznaję w tym przypadku za bardzo krzywdzące.
Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe
ul. Powstańców 52-54
40-024
Katowice
Witam trafiłem do przychodni urazowo ortopedycznej w Siemianowicach Śl. Z bólem stawu kolanowego prawego.Przyjmował mnie nie mniej doskonały specjalista Dr.Z Kloza.Po zrobieniu wszystkich potrzebnych badań okazało się że mam pęknięte obie łękotki prawego kolana.Po trafieniu na oddział urazowi ortopedyczny Dr.Krzysztof Sobczyk był moim lekarzem prowadzącym,Wyjaśnił całą procedurę zabiegu.Kontakt z lekarzem wyśmienity,zabieg szybki i sprawnie przeprowadzony,dodatkowo usunięte dwa problemy w jednym zabiegu.polecam jak najbardziej Tomasz
Wielospecjalistyczny Szpital - Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Zgorzelcu Szpitalnictwo
ulica Lubańska 11/12
59-900
Zgorzelec
Wyrozumiały i wspaniały lekarz. Widać, że ma dużą wiedzę o tym, co robi i doświadczenie z odpowiednią opieką nad pacjentem. Na pewno do niego wrócę.
Uważam panią doktor za bardzo dobrego specjalistę oraz kobietę o wysokiej kulturze osobistej.Trafiłam do pani doktor po dość trudnych przejściach,które wpędziły mnie w stan depresji i brak chęci do życia.Na pierwszej wizycie zostałam ciepło przejęta i przede wszystkim tak naprawdę wysłuchana.Przyznam ,że z każdą kolejna wizytą pani doktor stawia mnie na nogi bo odpowiednio dobrała leki jak również jej serdeczne podejście daje chęci do normalnego funkcjonowania. Polecam wszystkim i bardzo …
Indywidualna Praktyka Lekarska Michał Stępniak
41-808
Zabrze
Absolutny brak profesjonalizmu, lekarz do pacjenta z depresją/epizodami depresyjnymi pyta, "czego Pan ode mnie chce". Lekarz przedstawił niechęć i przejawy wrogości oraz zademonstrował całkowity brak empatii. Przy depresji oraz anhedonii nie została wykazana potrzebna chęć do znalezienia rozwiązań ww. sytuacji. Po wizycie straciłem chęci do leczenia.
Potrzebowałam pilnej wizyty u Pana dr , przyjął mnie bez wahania, pomimo że wizytę miałam za 3 tyg . Była to moja pierwsza wizyta , z pewnością nie ostatnia. Panie doktorze , kieruje te słowa do Pana . Jest Pan pełnym empatii człowiekiem, lekarzem który uważnie słucha, chociaż za dużo nie musiałam mówić bo miałam wrażenie, że czyta Pan mi w myślach. Dziękuję za wizytę, pomoc oraz czas, który mi …
Sienkiewicza 17/6
41-300
Dąbrowa Górnicza
Bardzo konkretna i rzeczowa Pani Doktor. Profesjonalne podejście do pacjenta. Leczę się już od 8 lat. Zawsze można liczyć na pomoc i indywidualne podejście. Polecam
Reklamy graficzne to treści, które funkcjonują w ramach usług Ranking Lekarzy.
Ta reklama pochodzi od:
Nazwa firmy:
Nazwa reklamodawcy:
NIP: