Lekarze internista diabetolog

dr Michał Mularczyk

Centrum Kardiologii Allenort
Płowiecka 37
04-501 Warszawa

Rewelacja. Już mijają dwa lata a ja nie tyję. Schudłem 16 kg. Polecam zasady dr Michała Mularczyka. Marek Rogiński
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Martina Żadan

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

Rzeczowa . Tłumaczy dlaczego stosuje takie A nie inne leczenie A to u lekarzy nie jest częste. Poświęca dużo czasu pacjentowi.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Anna Berak-Mosiej

ulica Plutonowa 3A/4
11-700 Mrągowo

polecam Panią doktor, bardzo dobry lekarz i zna nowoczesne leki a to najważniejsze przy cukrzycy przy tym bardzo otwarta kobieta na nowości z dziedziny diabetologi
Opinia dodana przez: Urszula Żmichowska

lekarz Ewa Struk-Józefczuk

Ks. Łagockiego 5
39-460 Nowa Dęba

pani doktor jest bardzo dobrym specjalista jest mila kompetetna znajaca swoj fach umie sluchac pacjetow stawia bardzo dobre diagnozy aby tak dalej pani doktor

lekarz Aneta Oleksy

NZOZ ESKULAP SP. zo.o.
ulica Popiełuszki 2
98-200 Sieradz

Pani Doktor jest kompetentnym specjalistą, który potrafi z sympatią i zrozumieniem wysłuchać pacjenta. Oprócz prowadzenia mojego leczenia ze strony medycznej, Pani Doktor zaleciła odpowiednie zmiany w życiu codziennym biorąc pod uwagę moją indywidualną sytuację. Wizyty są przeprowadzane w naprawdę pozytywnej atmosferze. Pełen profesjonalizm, serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jolanta Włodarczyk

Słupca

Lekarz z powołania.Leczyła babcie,mamę i teraz mnie.Zawsze gotowa do pomocy.Wspaniały człowiek i lekarz

lekarz Krystyna Pychyńska-Jasińska

NZOZ "STOMADENT"
Kościuszki 32
46-320 Praszka

Poprzednio leczyłem się w innym województwie. Mimo to miałem wysoki cukier. Pani doktor odpowiednio dobrała mi leki, skierowała do odpowiednich specjalistów /okulista, chirurg naczyniowy, zleciła regularne kontrole poziomu glukozy/. Obecnie mój poziom insuliny jest zadawalający. Polecam panią doktor!

lekarz Dariusz Sowiński

Bielany Wrocławskie Dębowa 6
Kobierzyce

Bardzo dobry lekarz. Idzie z duchem czasu, zna wszystkie nowinki, leczy mnie na tyle skutecznie i motywuje do działania, że w hemoglobiny glikowanej ponad 9 zeszłam do 7. Zawsze dobrze doradzi i wysłucha.
Opinia dodana przez: Kateryna

lekarz Anna Mikołajczyk-Swatko

Al. Wyszyńskiego 61
94-074 Łódź

Lekarka z wielkim sercem i kompetencją. Jest przykładem specjalistów szkoły która jest dziś w środowisku medycznym rzadkością, gdzie zdrowie i dobro pacjenta stanowi cel najwyższy. Takie stanowisko poparte ogromną wiedzą to skarb dla nas pacjentów. Jestem pod opieką Pani doktor od 36 lat i nigdy nie wyszedłem z gabinetu bez pomocy. Pozdrawiam Panią doktor i życzę zdrowia które nam Pani daje swoją pracą od wielu lat.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Magdalena Obrycka

CERTUS
ul. Grunwaldzka 156 Poznań
60-309 Poznań

Nie będę się tu rozpisywał nad zaletami pani doktor, bo o nich można się osobiście przekonać podczas wizyty. W każdym elemencie oceny dałem maxa. Zdecydowanie polecam!

lekarz Barbara Śliwińska-Knast

Zachodnia 17
63-300 Pleszew

Nie polecam!!! Nigdy tam więcej nie wrócę. Na dzień dobry Pani doktor kazała mi pójść leczyć się tam, gdzie do tej pory a nie u niej. Moje prywatne wyniki badań popisała bez pozwolenia. Na pytanie o badanie na temat insulinooporności wzięła telefon i pokazała mi Google i mam sobie poczytać. Do tego nie znając absolutnie podstaw dietetyki wciska ludziom dietę 1200 i 1400 kcal nie sprawdzając nawet CPM ani PPM. ...

dr n. med. Zbigniew Niziński

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Specjalista na wysokim poziomie,profesjonalizm pod każdym względem!Leczę się w Instytucie Zdrowia Centrum w Sosnowcu u pana doktora od miesiąca, ale już czuję się świetnie, a nie jak wrak, leki dobrane rewelacyjnie, jak się dowiedziałam z innego źródła to rzeczywiście najlepsze leki najnowszej generacji na moją chorobę, nie szkodzące, pozwalające normalnie zyć.Widać,że doktor ma dużą wiedzę i potrafi ją zastosować, odpowiedzieć na każde pytanie w sympatyczny sposób.Tak to profesjonalnie zorganizowane,że w ...

lekarz Anna Foltyn

Zielona 14a
42-311

Jestem bardzo zadowolona z porad Pani Doktor Foltyn. Leczenie skuteczne, a na dodatek bardzo wiele dowiedziałam się o moim schorzeniu, stosuje się do poleconej diety i czuję się o wiele lepiej.

lekarz Ryszard Ryś

Gabinet Laryngologiczny
Staszica 8A pok 5
75-449 Koszalin

Najlepszy lekarz, jakiego znam, a znam doktora Rysia od 28 lat, czyli tyle ile mam cukrzycę typu I. Teraz dodatkowo mój lekarz rodzinny - dla mnie fantastyczna sytuacja. Ogromna wiedza i zaangażowanie. Do problemu podchodzi kompleksowo. Zachęca pacjenta do rozwoju i poprawy wyników. Niestety nie potrafi odmówić pomocy, dlatego ciągłe kolejki. Ale dla takiej opieki warto czekać na swoją kolej.
Opinia dodana przez: Sylwia

dr n. med. Małgorzata Arciszewska

NZOZ Specjalistyczny Ośrodek Internistyczno-Diabetologiczny
Zamenhofa 10/20
15-435 Białystok

profesjonalnie, uprzejmie i miło. Cukrzyca jako choroba przewlekła stanowi podstawę do bliższej znajmości z lekarzem prowadzącym-( raczej znajomości na całe życie chorobowe pacjenta) i konieczności pełnego zaufania do lekarza który kieruje ruchem. Fajnie, że pani Doktor jest komunikatywna i bardzo sympatyczna, a pozatym oczywiście kompetentna

lekarz Izabela Andrecka

ulica Opolska 36B
47-100 Strzelce Opolskie

Pani Doktor jest kompetentna, skuteczna, wyrozumiała, jasno i zrozumiale tłumaczy zalecenia i sposób leczenia. Świetny kontakt telefoniczny z rodziną, cierpliwa i uprzejma. Trafiłem do szpitala w ciężkim stanie. Dzięki Pani Doktor cieszę się życiem i jestem na drodze do całkowitego powrotu do zdrowia. Każdemu pacjentowi życzę tak fachowej opieki. Za wszystko serdecznie Pani dziękuję.
Opinia dodana przez: Andrzej Jasiński

lekarz Anna Siegel

ulica Kościuszki 13/3
40-049 Katowice

Pani Dr prowadziła mnie w czasie ciąży. Miałam cukrzyce ciążową dzięki Pani Dr dzidzius urodził sie zdrowy i w odpowiedniej wadze.

lekarz Agnieszka Halska-Kaczmarek

ulica A. Mickiewicza 8
42-600 Tarnowskie Góry

Od wielu lat korzystam z porad Pani Doktor Agnieszki Halskiej. Pani Doktor jest znakomitym lekarzem,z wieloletnią praktyką, pełna zaangażowania,zawsze znajdująca czas dla pacjenta,była przy mnie w najtrudniejszym chwilach bezinteresownie poświęcając także swój prywatny czas. Dzięki Pani Doktor moje zdrowie polepszyło się ,wróciłem do sił. Jestem wdzięczny za leczenie, polecam, to profesjonalistka, pełna pasji, godna zaufania. Marek

lekarz Adam Sienkiewicz

ulica Łopuskiego 31/25
78-100 Kołobrzeg

W mojej opinii bardzo dobry lekarz rodzinny!!!! Godny zaufania i polecenia!!! Leczy skutecznie i wie do jakiego specjalisty skierować w razie poszerzenia diagnozy czy specjalistycznego leczenia.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Janina Grzywacz

Słowacka 27
65-001 Zielona Góra

Kilka lat jestem pacjentką i z mojej obserwacji , wynika, że dla pani dr J.Grzywacz praca jest satysfakcjonująca .Jest wyjątkowo przyjemna, zawsze uśmiechnięta, stawia trafne diagnozy. Potrafi słuchać pacjenta/nie jest to tylko moja opinia,dużo się usłyszy czekając na wizytę/ a lekarze często traktują pacjentów przedmiotowo.Życzę pani dr dużo optymizmu,pogody ducha no i oczywiście tylko miłych pacjentów!
Opinia dodana przez: Bożena