Lekarze stomatolog ortodonta

lek. dent. Maria Sidorowicz

SMILE ART STUDIO STOMATOLOGIA ESTETYCZNA
ARMII KRAJOWEJ 29
21-300 Radzyń Podlaski

Jestem w trakcie leczenie u Pani Doktor, jej podejście oraz tłumaczenie choroby jest jak najbardziej prawidłowe. Bardzo miła i sympatyczna osoba, z dużą cierpliwością. Cenię przede wszystkim chęć wytłumaczenia mi wszystkiego co nie jest zbędne przy mojej dolegliwości. Polecę każdemu, kto będzie chciał udać się do ortodonty

Bożena Mackiewicz

ORTODENTAL
ul.Biwakowa 3 Gdańsk
80-299 Gdańsk

Zdecydowanie polecam Panią Doktor. Zawsze miła dla pacjentów. Niejednokrotnie nie pobiera opłaty za dodatkowe wizyty.Zawsze wszystko cierpliwie tłumaczy i pyta się jakie pacjent ma oczekiwania. Pod gabinetem nie czeka się w nieskończoność, pacjent umawiany jest na godzinę i o danej porze wchodzi. W gabinecie panuje bardzo miła atmosfera. POLECAM wszystkim!!!

lek. dent. Mirosław Podolski

Ortodonta, Protetyk

prywatny gabinet stomatologiczny, współpraca z NFZ
os. Pawlikowskiego 14 A
44-240 Żory

Do Pana Doktora trafiłem z naprawdę beznadziejnym stanem zdrowia. Począwszy od trafnej diagnozy i wdrożeniu leczenia, aż do etapu gdy goiły się moje rany po zabiegu Pan Doktor codziennie kontrolował przebieg leczenia, czy jest wszystko okej i nie wziął za to ani złotówki za codzienne kontrolę. I jako człowiek i jako lekarz kompetentny, uprzejmy oraz bardzo kulturalny. Świetnie wyrywa, dobrze szyje rany oraz zawsze dba o dobro pacjenta. Polecam serdecznie
Opinia dodana przez: Patryk

Anna Przybylska

Klonowa 55
25-315 Kielce

Nie jestem wstanie powiedzieć nic o tej pani jaki o pani dr, Mozgiel,gdyż od 1,5 roku próbuje się do nich zapisać i co miesiąc przychodziłam do rejestracji i cały czas pani , która tam urzęduje odsyłała mnie chamsko co miesiąc albo ze po nowym roku będą zapisy. Do dnia dzisiejszego nie zapisałam się gdyż nie przyjmują nikogo nowego. Od znajomych słyszałam żeby się tam dostać trzeba mieć w rodzinie jakiegoś ...

lek. dent. Jerzy Owczarek

Chirurg stomatolog, Ortodonta

Jasna 3 lok. 15
70-777 Szczecin

Nie polecam, moim zdaniem średnio zna się na rzeczy. Powiedział, że mam 2 dziurki na zębach. Po wykonanym zabiegu, powiedział że skoro jestem znieczulony to możemy zrobić jeszcze trzeciego zęba. Wyglądało to na mega naciąganie. Po zabiegu bolały mnie zęby przez 2 tygodnie
Opinia dodana przez: Kamil

lek. dent. Monika Bogusz

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

ulica Mickiewicza Adama 4/14
78-500 Drawsko Pomorskie

Ta pani wcale nie jest aż taka dobra jak ją wyświęcają . Jak można pomylić zatokę zębową z nosową . NIE POLECAM .
Opinia dodana przez: Łukasz

lek. dent. Michał Rokosa

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Przychodnia Stomatologiczna
Plebiscytowa 18/1B
45-361 Opole

Od lat zawsze bałam się dentysty. Kładąc się na fotelu miałam duży stres i mokre plecy ze strachu. Kiedy znalazłam tą kliniką ambasada uśmiechu wszystko się zmieniło! Tam naprawdę nic a nic nie boli :) !! Pierwszy raz w życiu... a już trochę lat mam, trafiłam na stomatologa który powiedział mi wszystko o moim uzębieniu oraz że leczenie nie będzie bolało. I rzeczywiście nic nie bolało. Poza tym atmosfera panująca ...
Opinia dodana przez: Anna P.

dr n. med. Renata Doellinger

EL-ORTO
ul. Wita Stwosza 2
43-300 Bielsko-Biała

Jestem pacjentem Pani doktor od bodajże ośmiu lat i z pełną świadomością mogę ją polecić. Jako student stomatologii jestem w stanie obiektywnie stwierdzić, że usługi świadczone przez Panią doktor są niezwykle profesjonalne, a wiedza i doswiadczenie wyraznie większe od reszty lekarzy tej specjalizacji. Kompleksowo leczy wszystkie wady, podkreśla tez, jak ważna jest współpraca na linii pacjent-dentysta, rozumienie problemu i regularne wizyty. Niezywkle miła i rozmowna (o ile poczekalnia nie jest ...
Opinia dodana przez: Kuba

lek. dent. Agata Ragin

Centrum Medyczne "PROMEDICA" Ośrodek Wsparcia Psychicznego
Młodzieżowa 35
89-604 Chojnice

Witam! :) Noszę aparat stały i od początku Pani Agata jest bardzo uprzejma i jeśli ktoś chce wiedzieć coś dokladniej, to ona wszystko ładnie wytłumaczy :) Godna polecenia!
Opinia dodana przez: Aparatka

dr n. med. Dorota Olczak-Kowalczyk

Chirurg ogólny, Protetyk

Instytut "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka"
Warszawa

Pani doktor jest cudowną osobą i bardzo dobrym stomatologiem. Dzięki niej, byłam jednym z niewielu dzieci, którym udało się nie bać dentysty :) Ma świetne podejście do dzieci i nie tylko. Bardzo, bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Magda

Lidia Markiewicz-Grybionko

Przyjaciół Dzieci 5
Kłodzko

Bardzo fajna P. Doktor jeśli ktoś się boi dentysty polecam w ciemno ja byłem przerażony na myśl o dentyście a teraz mogę siedzieć u P. Doktor godzinami :). Jeżeli chodzi o ceny to są średnie.

Urszula Otwinowska

Warszawska 31c lok. 27
25-518 Kielce

w pełni zgadzam się z poprzednią opinia czas leczenia strasznie długi u mnie to 5 lat i końca nie widać. (nie wiem czy polecanie ruchomego aparatu przez panią dr to naprawdę konieczność czy tylko fakt iż nie posiada ona sprzętu do stałego aparatu) podsumowując jakbym wiedziała ze tyle to trwa to zdecydowałabym się na stały aparat. czas krótszy nie mówiąc o kosztach

Dorota Cudziło

Wąwozowa 6 lok. 3a/2
02-796 Warszawa

Serdecznie polecam wizyty u Pani Doktor. Wykonuje swoja pracę z pasją, co widać po efektach jej pracy - córka ma piękny uśmiech.
Opinia dodana przez: Manuela

Joanna Mędrecka-Rymarczyk

Krakowska 14 lok. 12
49-200 Grodków

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani,duża wiedza,uprzejma i bardzo sympatyczna kobieta,bardzo polecam!:)

Beata Lewińska

Curie-Skłodowskiej 32/18
85-094 Bydgoszcz

Zrujnowała mi zdrowie używając agresywnych metod leczenia. Asymetria płaszczyzny zgryzu, problemy ze stawami skroniowo-żuchwowymi, wycofanie żuchwy, zanik kości, resorpcje korzeni, powychylanie zębów w szczęce, potężne napięciowe migreny, przestawiony kręgosłup, w bólu przewlekłym żyję 2 lata. Metody inwazyjne które nie powinny być stosowane u dorosłych. Ortodontka w czasie leczenia ani razu nie wysłała mnie na diagnostykę. W momencie wystąpienia problemów odesłała mnie z kwitkiem, nie poczuwa się do odpowiedzialności mimo badań ...

Bożena Czernecka

Necla 2
80-443 Gdańsk

jestem po leczeniu ortodontycznym i moge polecic panią doktor. ja jestem umiarkowanie zadowolona z efektu jak na razie,. ale moze nic sie nie popsuje i wtedy bede mogla powiedziec, ze leczenie bylo udane, jednak bardz polecam te ortodontke!!!

Barbara Mirecka-Pawlus

Nowy Sącz

odradzam. przez 2,5 roku nosiłam stały aparat. góra - ładnie się wyprostowała, efekt był widoczny już nawet po 4 tygodniach od założenia. natomiast dół - tragedia. pani doktor zdjęła mi aparat mimo, że zęby nie były wyprostowane - i to przede wszystkim wpływa na moją negatywną ocenę. dodatkowo trzeba ją "ciągnąć za język" żeby dowiedzieć się, co robi i jakie będą tego efekty... nie usłyszałam też nic na temat, tego ...

Małgorzata Czupak

Prywatny Gabinet Stomatologiczny lek dent Małgorzata Czupak
Benjamina Bilsego 7/9
59-220 Legnica

Wspaniała stomatolog, profesjonalne, miłe podejście do pacjenta. Wizyty planowane, okres oczekiwania na wizytę niezbyt długi. Godne polecenia.
Opinia dodana przez: Renia

Eugeniusz Geremek

Ortodonta, Protetyk

Niepubliczny Zakład Opieki Stomatologicznej "GEDENT"
Bytomska 135
41-940 Piekary Śląskie

Bardzo dobre wytłumaczenie metody leczenia i super dobrane plomby. Polecam.
Opinia dodana przez: medea

Danuta Boruch-Szwedko

Brynowska 63 lok. 89
40-584 Katowice

Już od kilku lat leczę się u Pani Danuty i jestem bardzo z niej zadowolona. Swoją pracę wykonuje bardzo starannie i za niewielką cenę! :)