Lekarze Lekarz rodzinny lekarz-rodzinny pulmonolog

Lekarz rodzinny, Pediatra

NZOZ"SANA-MED"s.c
Buchowieckiego 15a
32-300 Olkusz

Pomógł zdiagnozować poważną chorobę mojego wnuka. Jestem mu niezmiernie wdzięczna. Przemiły sympatyczny człowiek i kompetentny lekarz. Dziękuję i polecam!
Opinia dodana przez: Eleonora

lekarz Marta Wojdyło

Internista, Lekarz rodzinny

NZOZ "Zasole"
32-626 Zasole

Korzystam z porad Pani Doktor od ponad 25 lat i z czystym sumieniem polecam. Bardzo kompetentny lekarz.

lekarz Marek Trzcionkowski

Prywatny Gabinet Lekarski
Górnicza 1
32-300 Olkusz

Chciałabym przekazać słowa uznania dla Pana, kiedyś przed laty byłam pacjentką szpitala, i w pewnym okresie trafiłam pod Pana opiekę. Wtedy byłam trochę pogubiona, nie wiedziałam co mam zrobić jak żyć po przebytej operacji. Ważny był dla mnie i jest do dzisiaj kontakt z lekarzem, któremu mogę bezgranicznie zaufać. Znalazłam tam takich lekarzy, a w śród nich jest też Pan. Leczenie farmakologiczne to połowa sukcesu, do całkowitego dojścia do dobrego ...
Opinia dodana przez: Wiesława J.

lekarz Mariusz Kuźniar

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
Rudzica 350
43-394 Rudzica

Rewelacyjny lekarz i to na NFZ. Umie leczyć,a przy tym miły i kulturalny. Kompleksowo podchodzi do małego pacjenta, nie spieszy się i stawia trafne diagnozy.
Opinia dodana przez: aNNa

lekarz Henryk Bartoszek

Pulmonolog, Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Rodzinna i Specjalistyczna "FAMILIA"
Obrońców Poczty Polskiej 4/5
83-000 Pruszcz Gdański

Najlepszy Lekarz w Polsce . Bardzo miły i uprzejmy , dokładny i precyzyjny . Lekarz z doświadczeniem , godny zaufania . Jak najbardziej na Tak . Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Teresa Zajusz

Beskidzka 31
34-120 Andrychów

Pomocna, konkretna, dociekliwa i życzliwa. Lekarz z powołania. Bez problemu kieruje na badania. Interesuje się zdrowiem pacjenta.

lekarz Barbara Góra-Król

Pulmonolog, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "LEKARZ" Sp. z o. o.
ulica Kolejowa 89
22-100 Chełm

lekarka bardzo dobra kompetentna i mila z bardzo dobrym podejsciem do malutkich dzieci jestem zadowolona z leczenia dziecka

lekarz Małgorzata Kwiatkowska

85A
21-003 Niemce

lekarz Michalina Pisarska

Cegielniana 20
27-200 Starachowice

Bardzo miła, sympatyczna i kompetentna lekarka. Znam ją od bardzo wielu lat i najpierw leczyła mnie jako lekarz rodzinny, później mnie i mojego syna, którego znała od jego pierwszych krzyków po porodzie. Zawsze ma czas dla pacjenta, pyta i słucha odpowiedzi, w stosunku do dzieci jest bardzo cierpliwa, uśmiechnięta i serdeczna. Mówi do dziecka spokojnym głosem z uśmiechem, przy starszym dziecku pozwala dotknąć stetoskopu, żeby dziecko się z nim oswoiło. ...
Opinia dodana przez: Aga

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

Anna Grzebinoga

Lekarz rodzinny, Pulmonolog

Łazy

Bardzo konkretna, fachowa, zorientowana,szczegółowa,przyjazna,wnikliwa. Dokładnie analizuje wyniki i objawy - stawia trafną diagnozę. Lekarz z powołania, oddany w pełni pacjentowi. Każdy przypadek jest dla Pani doktor wyzwaniem, któremu poświęca się bez reszty. POLECAM !
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Małgorzata Dudek-Żytko

Parceli 5
95-035 Sokolniki

Świetny specjalista, bardzo dokładna i uważna. Bardzo mi pomogła, zawdzięczam jej wielokrotne skuteczne interwencje w czasie choroby. Czujna na objawy i symptomy choroby, skierowała mnie do specjalisty, który uratował mi życie. Godna zaufania i polecenia, wielka wiedza i empatia w stosunku do pacjentów.
Opinia dodana przez: wdzięczny pacjent

dr n. med. Michał Bielecki

Lekarz rodzinny, Pediatra

Słubice

Lekarz??? to jest Dr nauk medycznych? Na taki tytuł nie wystarczy się tylko uczyć ale i mieć pewną kulturę osobistą. Nie polecam nikomu!!! traktuje ludzi i dzieci na sztukę im więcej tym lepiej... Nie rozumiem po co takich trzymają... Jako pracownik Apteki dzwonie do Gabinetu przedstawiam się i proszę o chwile rozmowy z dr (brak antybiotyku który wypisał w obrębie 50km) i słyszę w słuchawce powiedz że mnie fizycznie nie ...
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Irena Trygub

Gabinet Ginekologiczny Wrocław
ul. Jedności Narodowej 118 a
50-300 Wrocław

Moi chłopcy właśnie wrócili ze szpitala, gdzie pod swoimi skrzydłami miala ich Pani Doktor. Anioł nie człowiek! Zawsze znalazła czas na rozmowę, wyjaśniła wszystkie wyniki badań, moje dzieci chcialy same do gabinetu wejść. Pełen profesjonalizm i bardzo duzo empatii! Czułam, że moje dzieci są pod właściwą opieką, pierwszy raz od dawna czuję, że są bezpieczne i dobrze prowadzone. Dziekujemy z calego serca Pani Doktor i do zobaczenia! Antoś i Michaś ...
Opinia dodana przez: Michalina

Marek Gretschel

Lekarz rodzinny, Pulmonolog

Aldemed
Sulechowska 4a ?/ Niepodległości
Zielona Góra

Pan Marek prowadził moje leczenie kilka lat. Kontrolował systematycznie przebieg leczenia. Dzięki niemu komfort w oddychaniu zdecydowanie się polepszył. Dodatkowo teraz rzadziej choruje niż przed leczeniem. Polecam i pozdrawiam. P.S. Astma

Eryka Scholz-Mazurkiewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ERMED" - Poradnia Lekarza POZ
Dobrzeń Wielki

Szkoda słów. Pani Scholz-Mazurkiewicz odmówiła mi wizyty, ponieważ nie jestem zdeklarowana w przychodni, w której przyjmuje. Pani chyba nie zna swoich obowiązków lub jest zwyczajnie leniwa.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Elżbieta Ptasińska

ulica Dziubałtowskiego 57
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Typ lekarza najgorszy z najgorszych. Tylko dwa razy bylam u tej pani doktor z dzieckiem ale o dwa za duzo. Lekarz ktory nie przeprowadza zadnego wywiadu o dziecku, wizyta trwa kilka minut, mylna diagnoza, od razu antybiotyk!!!!!! Pani doktor nawet dobrze nie zbadala syna, osluchala tylko dziecko i nawet dobrze nie zajzala do jego gardla, nie zbadala szyji ani wezlow chlonnych, dala diagnoze ANGINA. Dziecko goraczkowalo ale zero bolu gardla, ...
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Beata Janowska

Pulmonolog, Lekarz rodzinny

"FARMA-MED" Kujawskie Centrum Medyczne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
ulica Gabriela Narutowicza 24
88-100 Inowrocław

Co tu dużo pisać . Wszystko opisane u poprzednich osób . Dodam jeszcze tylko że , pani jest nie miła i wyśmiewa bezczelnie pacjenta . Dzwoniąc do niej oszukuje że coś przerywa w telefonie i rozłącza połączenie mówiąc przy tym halo halo nie słyszę pani, gdzie inne Panie mówią że one to słyszały .
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Renata Sikora-Baryła

Prywatny Gabinet Ginekologiczno Położniczy
Szafrana 8
Zielona Góra

Jako orzecznik ZUS miała głęboko gdzieś opinie 4 specjalistów okulistów w tym 2 biegłych sądowych okulistów. Nie ma pojęcia o chorobach wzroku więc jakim prawem wydaje orzeczenia całkowicie niezgodne ze stanem faktycznym.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Zbigniew Czarniawski

Pana Tadeusza 20A/70
10-460 Olsztyn

Niekompetentny lekarz. Lekceważący stosunek do pacjenta, nie słucha, ignoruje objawy choroby. Brak znajomości leków. Formalny i służbowy kontakt z chorym człowiekiem uniemożliwia zrozumienie. Odradzam.
Opinia dodana przez: Michał