Lekarze neurolog rehabilitant

Jolanta Surmacz

Neurolog dziecięcy, Rehabilitant dziecięcy

ligota
Katowice

Z CZYSTYM SERCEM MOGLE PANIA DR POLECIC JEST UPRZEJMA DUZO POSWIECA CZASU MNIE I SYNOWI POSWIECILA 65 MIN DUZO ROZMAWIANA TEMAT CHOROBY MOWI I MOWI, NA PYTANIA ODPOWIADA A NIE JAK INNI LEKARZE PISZA I PISZA NIEWIADOMO CO W KARCIE PACJETA I NAJLEPIEJ JAKBY CZLOWIEK O NIC NIE PYTAL.SUPER KOBIETA GODNA POLECENIA I KAZDYCH PIENIEDZY.

lekarz Barbara Kania

Pelikanów 8
40-522 Katowice

Polecam, doskonały kontakt z pacjentem, szczegółowe badanie.

lekarz Elena Marguła

Prywatny Gabinet Psychologiczny
Ozimska 40/201
45-058 Opole

Pani Doktor to wspaniały człowiek, empatyczna, konkretna, bardzo uprzejma. Lekarka, która ma podejście do pacjenta, w sposób prosty i zrozumiały tłumaczy schorzenie pacjenta. Godna polecenia. Diagnozę postawiła bardzo szybko, zleca badania kompleksowo. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Dariusz Szabela

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Gabinety Lekarzy Specjalistów SALVE
Łódź ul. Andrzeja Struga 3
90-420 Łódź

Kompetentny lekarz, z poczuciem humoru, życzliwie podchodzący do pacjenta, na którego dobru mu rzeczywiście zależy.
Opinia dodana przez: M.

lekarz Jacek Serwan

DENTAL CLINIC
Łódzka 3
40-216 Częstochowa

Polecam. Miły i kompetentny lekarz.Zna się na swojej pracy.

lekarz Rafał Koczorowski

Szpital, Oddział Okulistyczny
ul. Gdyńska 1/3
Wołomin

Całe życie miałem problemy z kręgosłupem i byłem u wielu lekarzy, którzy zawsze odradzali operację i tak się męczyłem latami, zanim nie trafiłem do doktora Rafała Koczorowskiego, który poprowadził mnie na stół operacyjny, a później zadbał o system rehabilitacji. Przyznam, że po 40stce, czuję się teraz, jak nowo narodzony.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Jolanta Zakrzewska

CKR Konstancun-Jeziorna
ks. Popiełuszki 1
64-920 Piła

Pani dr Zakrzewska jest osoba o wysokich kwalifikacjach zawodowych, ktore laczy empatia i umiejetnoscia poswiecenia pacjentowi swojej uwagi. W trakcie wizyty nie waha sie pokazywac na wlasnym przykladzie ukladu cwiczen rehabilitacyjnych. Ma zradka wsrod lekarzy umiejetnosc wysluchania pacjenta. Mam bardzo dobre wspomnienia z czasow, kiedy bylem pacjentem Pani Doktor
Opinia dodana przez: marek

lekarz Ewa Jóźwiak

Roosevelta 66
Gniezno

Kompetentna, przemiła i ciepła Pani doktor. Serdeczne dla niej podziękowania za to co robi dla pacjentów. Proszę o więcej takich lekarzy!!!

Małgorzata Gołembiewska

Poznań

Prawdziwy specjalista w swojej branży, który potrafi podejść do pacjenta kompleksowo.

lekarz Dariusz Kulma

Mokra 2
97-510 Ręczno

Najlepszy lekarz jaki mógł mi się trafić w życiu mojego 32 -letniego syna Łukasza. Syn choruje na DPM i padaczkę lekooporna to dzięki odpowiednio dobra ym lekom syn nie ma ataków,nie ślini się i już nie jest pampersowany. Bardzo jestem wdzięczna lekarzowi Panu Dariuszowi Kulmie za podejście do mojego syna,skuteczne leczenie i miłe usposobienie takie ludzkie nie wyniosłe jakie mają co,niektórzy lekarze! Z czystym sumieniem polecam tego lekarza!😊❤️
Opinia dodana przez: Agnieszka

Mariola Sękowska

Ortopeda, Rehabilitant

Reymonta 5
Bielsko-Biała

Szkoda, że pani Doktor nie ma żadnych komentarzy. Ale wydaje się być w porządku mam nadziej że ja za jakiś czas wpiszę tu pozytywny komentarz:-)

lekarz Zofia Niedźwiedź

Komeńskiego 16
Wrocław

Polecam panią doktor Niedźwiedź. Miła i kompetentna. Najlepiej udać się do Medued przy ul. Traugutta, bo nie ma kolejek.
Opinia dodana przez: Kasia

dr hab. n. med. Walery Żukow

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Diagnostyka Laboratorium oddziału Toruń
pl. 18 Stycznia 4
87-100 Toruń

jest super polecam go każdemu.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

dr Tomira Kenczew-Kolanowska

Warszawa

Uważam, że pani profesor jest bardzo dobrym lekarzem. Prowadzi mnie od piętnastu lat, kiedy miałem bardzo poważny wypadek. W efekcie uszkodzenia mózgu miałem zaniki pamięci, ataksję lewej strony, zaburzenia wzroku. Mimo to, z niewielkim późnieniem udało mi się skończyć studia i podjąć szereg prac. Z obecnej jestem zadowolony. Przez piętnaście lat ploteczek z koleżankami nie uświadczyłem. Odebranie czasem telefonu prywatnego... no tak, zakładam, że wszystkie te wdzięczne korpożmijki, które dają ...
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Marzena Tysiewicz-Dudek

Przychodnia Lekarska w Lubsku
Przemysłowa 31 E
68-300 Lubsko

Pani doktor Marzena to najlepszy lekarz który chodzi po świecie. Bardzo uprzejma, i zna się bardzo dobrze na swojej pracy. Moja babcia nie chodziła w ogóle, leżała a Pani doktor sprawiła ze zaczęła chodzić. Wspaniały lekarz. Polecam z całego serca 🙂
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Marek Dudzik

Powstańców Warszawy 9
32-800 Brzesko

Doswiadczony,cierpliwy i wczuwajacy sie w dolegliwosci pacjenta lekarz.Dokladnie zbiera wywiad i co wazne bardzo dokladnie bada-goraco polecam!

lekarz Zdzisław Jabłoński

TO DOBRY I KOMPETENTNY LEKARZ POLECAM LEKARZ NA 6

lekarz Małgorzata Klimczak

Reja 3
43-450 Ustroń

Kompetentna, ciepła, serdeczna Pani Doktor. Poświeca każdemu pacjentowi tyle czasu, ile potrzebuje. Polecam. Aneta Kozak.

lekarz Ewa Krasowska

2 G
38-700 Łobozew Dolny

Polecam Pani doktor podczas wizyty była miła zawsze zlecala niezbędne badania i w zrozumiały sposób wyjasniala etapy leczenia itp. Szkoda że już u nas nie przyjmuje
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Neurolog dziecięcy
                                       lekarz Joanna Pęska

lekarz Joanna Pęska

Neurolog dziecięcy, Neurochirurg

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)
02-793 Warszawa

Kompetencje Pani Doktor bez zarzutu. Jako do nerwowej matki podejście super spokojnie wylumaczyla i pokazała jak stymulować dziecko. Dała ogromna nadzieję na poprawę i trafiła od razu z diagnoza. Leczenie od 3 miesiąca życia obecnie synek ma 27 miesięcy już chodzi i zaczyna mówić a miał to być beznadziejnym przypadek. Ogromnie Dziękuję Pani Doktor za wyrozumiałość do trudnych rodziców chorych dzieci. POLECAM w 100%
Opinia dodana przez: Małgorzata