Androlog Warszawa

Wolny termin: 24 Maj o 13:00. Sprawdź inny. # 1

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa

nie wymaga wyników badania krwi a przepisuje hormony, nie mam zdania, to trudna dziedzina

Wolny termin: 29 Maj o 14:00. Sprawdź inny. # 2

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Jestem 2.5 miesiąca po zabiegu/operacji żylaków powrozka nasiennego.
Zauważyłem powiększone lewe jądro z początkiem roku.

Jestem 2.5 miesiąca po zabiegu/operacji żylaków powrozka nasiennego.
Zauważyłem powiększone lewe jądro z początkiem roku.
Byłem załamany, jeszcze bardziej wystraszony - myślę że większość facetów tak reaguje - to normalne. Panowie - byłem u kilku specjalistów w Warszawie. Proponowali zabiegi różnymi metodami - bardziej inwazyjnymi. Po kilku wizytach u dok. Dobrońskiego zdecydowałem się że jemu powierzę wykonanie zabiegu w pełnej narkozie. Została tylko mała blizna ok 5 cm i po miesiącu byłem już prawie w pełni sprawny. Polecam Doktora z czystym sumieniem. Jeśli nie mają dla Ciebie znaczenia pieniądze tylko zdrowie oraz szybka rekonwalescencja nie znajdziesz lepszego specjalisty.
Wiele czytałem i WY zapewne też.
Każdego którego czeka to co ja mam już za sobą uspokajam i polecam oddać się w ręce Doktora Dobrońskiego.
DOKTORZE - jeszcze raz DZIĘKUJĘ.
z wyrazami szacunku

Opinia dodana przez: M
Wolny termin: 29 Maj o 14:00. Sprawdź inny. # 3

prof. dr hab. Leszek Bablok

Androlog, Ginekolog położnik

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa

Czekając pierwszy raz na wizytę pomyślałem jak większość "gbur"... jednak lekarz podczas wizyty był rzeczowy, skierował mnie na USG jąder. Wcześniejsi lekarze nie dali mi skierowania pomimo mojej prośby, a przecież to podstawowe badanie w tego typu schorzeniach.

Pan Paweł zajął się mną kompleksowo,jestem zachwycona, że mężczyzna potrafi być tak czuły i delikatny. On jako pierwszy zaspokoił moje medyczne potrzeby. Polecam go wszystkim panią!

Androlog Warszawa dr n. med. Marek Ciesielski

Poradnia Zdrowego Rodzicielstwa im. św Jana Pawła II
ul. Nowolipie 9/11

jest doskonałym specjalistą , wspaniałym człowiekiem.
Z ogromna wiedzą medyczną nacechowany humanitaryzmem zwracający uwagę na problemy pacjenta.

jest doskonałym specjalistą , wspaniałym człowiekiem.
Oby każdy lekarz choćby w części okazał się być takim jak Pan doktor Ciesielski Marek, wówczas my pacjenci moglibyśmy być spokojni o nasze zdrowie , życie!! Pozdrawiam Pana Doktora serdecznie i życzę dużo sukcesów w Pańskiej praktyce lekarskiej.

dr Ryszard Kardasiński

USG ginekologiczne, Androlog

Szpital Bielański
Cegłowska 80

jestem już sporo po menopauzie ale po raz pierwszy lekarz tak dokładnie mnie zbadał (łącznie z badaniem piersi) omówił mój stan zdrowia, jest miły uprzejmy , dyskretny, mam do niego zaufanie, polecam!

Opaczewska 12 lok. 22

Po zabiegu, dziś już mija rok, wszystko działa jak za młodu. A może lepiej?

Po zabiegu, dziś już mija rok, wszystko działa jak za młodu. A może lepiej?

dr n. med. Tadeusz Kosiec

Androlog, Endokrynolog

Lux Med oraz Szpital Bielański
Chmielna, Migdałowa

Czytam opinie na temat doktora i jestem bardzo zdziwiona. Jestem pacjentką Pana Tadeusza od roku i w życiu nie miałam lepszego ginekologa i endokrynologa. Widać, że wie co robi, jest kompetentny i nie wprowadza stresowej atmosfery. Przed każdą wizytą jest przygotowany, pamięta ostatnią wizytę, sprawdza w karcie moje inne wizyty i inne leki jakie przyjmowałam/przyjmuję i przede wszystkim bierze pod uwagę nie tylko sprawy związane z jego specjalizacją, ale też wszystkie jakie mi dokuczają. Mam do doktora zaufanie i niedawno - po długiej drodze leczenia u różnych endokrynologów - przeniosłam się także pod względem tej specjalizacji to doktora. Regularnie wykonuje badanie cytologiczne i kieruje na badania krwi (do których przykłada dużą wagę). Jeśli miałabym polecić najlepszego ginekologa - endokrynologa to na pewno byłby to dr Kosiec.

Opinia dodana przez: Karolina

MEDICUS, Lecznica Profesorska

Nie udzielam się na forach ale po przeczytaniu tych negatywnych opinii brak mojego komentarza - pozytywnego - przyprawił by mnie o wyrzuty sumienia, że ktoś zdecyduje się iść do "ślicznego/pachnącego/przemiłego" lekarzyny, który go będzie mamił obiecankami i opowieściami wyssanymi z palca (byle brzmiały wystarczająco mądrze i przekonująco) i jednocześnie ("zupełnie przypadkiem") doił z kasy - zamiast iść do Dr Sławomira Zieniuka.

Tak Dr Zieniuk nie jest miły. Tak lecznica nie wzbudza zaufania wyglądem. Ale dla tych co chcą się wyleczyć = zlikwidować źródło problemu to NIE powinno mieć znaczenia!

Jak potrzebujesz aby Cię ktoś potrzymał za rękę i poopowiadał bajki to idź na kozetkę do psychologa.

Chcesz się dowiedzieć na co wskazują wyniki Twoich badań i co można zrobić, żeby je poprawić to idź do Dr Zieniuka i POSŁUCHAJ go, zaufaj i WYKONAJ zalecenia.

Usłyszysz suche fakty, konkretne porady a wyniki badań zostaną poddane krytycznej ocenie - zamiast jak gdzie indziej ślepe schematyczne działanie - często z góry zaprogramowane na komercyjny sukces kliniki.

Dla mnie wybór jest oczywisty dlatego Dr Zieniuka zdecydowanie polecam. Mi pomógł.

ul. Jana Sobieskiego 14/61

dr hab. nauk med. Maciej Czaplicki nie żyje.

dr hab. nauk med. Maciej Czaplicki nie żyje.