Lekarze Anestezjolog Gdańsk

dr n. med. Marek Suchorzewski

Centrum Medycyny Inwazyjnej ul.Smoluchowskiego 17
Gdańsk

Należę do grupy pechowców, którzy poznali co to znaczy cierpieć z powodu zapalenia nerwu trójdzielnego. Ból niewyobrażalny... Wizyty u trzech kolejnych specjalistów nie przyniosły poprawy. Potwornie cierpiałem przez od około miesiąca, gdy zdarzył się - rzec można - cud. Trafiłem do gabinetu Pana Doktora Marka Suchorzewskiego specjalizującego się m.in. w dziedzinie leczenia bólu. Po krótkim czasie od zastosowania zaleconego przez Pana Doktora leczenia ból zaczął ustępować. Byłem niezmiernie szczęśliwy, wróciła ...
Opinia dodana przez: Eugeniusz

Beata Szopa

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy
Powstańców Warszawskich 1/2
80-152 Gdańsk

Pani Doktor ,cudowny człowiek. Była z nami aż 8 lat. Konkretna,kochana, pomocna. Moja mamusia nie żyje już 3 lata,a ja wciąż wspominam Panią Beatke i tęsknię. Dziękujemy. ❤️❤️❤️
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Krzysztof Krysiak

Horeszków 29
80-119 Gdańsk

Wspanialy lekarz .Oby wiecej takich!!! Spokojnie wysluchal moich"opowiesci o chorobach", wyjasnil na czym ma polegac zabieg operacyjny i jakie sa metody znieczulenia.Wzbudzil moje zaufanie.
PO PROSTU LEKARZ , AZ ŻAL , ZE TAKICH LEKARZY JEST TAK NIEWIELU , CUDOWNA WSPANIAŁA LEKARZ , BĘDĘ JĄ ZAWSZE WSPANIALE WSPOMINAŁ.

Henryk Narloch

Gabinet Lekarski
80-177 Gdańsk

Miałem przyjemność wielokrotnie korzystać z usług dr. Narlocha. Jest wspaniałym, ciepłym i oddanym lekarzem na którego można zawsze liczyć. Polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Wojtek Kiedrowski
Rewelacyjny i jako człowiek i lekarz. Wszystko wytłumaczy,przekaze w prostych słowach. Nie owija w bawełnę. Słowa które zapamiętam na długo,, proszę Pani ja nie leczę ja muszę znaleźć źródło lub przyczynę bólu,, i choć pierwszy moment dziwnie brzmi to przecież o to chodzi idąc do poradni bólu

lekarz Dorota Filarska

Radioterapeuta, Anestezjolog

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas
ulica Pilotów 21
80-460 Gdańsk

Pani Dr Dorota Filarska to bardzo kompetentna, profesjonalna i kulturalna lekarz,w mojej ocenie zasługuje na wysokie uznanie i polecenie
Opinia dodana przez: Tadeusz

Marcin Kucharski

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marcin Kucharski
80-462 Gdańsk

skandal ten człowiek to SIKSA.Trakuje pacjentów jak przedmioty pozdroweinia Zdzisław p.s.fajna fotka na fejsie

lekarz Jerzy Węgielnik

KOR ACK
Gdańsk

Klasyczny przykład, czego brakuje lekarzowi w kontaktach z pacjentem i rodziną - poszanowania i delikatności. Można się silić na zrozumienie ciężkich warunków pracy na KOR, ale niesmak pozostaje. Niepokojący wpis na karcie pobytu "włączono durogesic", podczas gdy plaster był naklejony 2 dni przed pobytem na sali obserwacyjnej i żaden nowy się nie pojawił.
Opinia dodana przez: t kijewski

lekarz Gabriela Czarnowska-Dębowska

LUX MED
Al. Zwycięstwa 49
80-207 Gdańsk

Przyjechałam do przychodni nocnej z postępującym nagle zapaleniem pęcherza oraz bolącymi już nerkami. Dodam,że byłam 3 tygodnie po porodzie,w trakcie połogu co dla tej pani ,,lekarz'' (tym bardziej kobiecie) nic nie znaczyło i tak. Gdy przyszła do gabinetu,widziałam od razu że nie bardzo jest zadowolona że jej głowe zawracam,miałam wrażenie że przeszkodziłam pani w spaniu,z czego była bardzo niezadowolona. W gabinecie nakrzyczała na mnie,że więcej z ,,czymś takim'' nie mam ...
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Maria Szreder

Centrum Medycyny Rodzinnej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
ulica Dębinki 7
80-211 Gdańsk

Pani doktor (?) zakładała mężowi wkócie centralne przez 45 minut (normalnie trwa ok.5 min) ..3 nieudane próby, dopiero za 4 razem się udało..rzeźnik a nie lekarz..zadawać tak ogromny ból pacjentowi, który walczy z ciężką chorobą..poprostu nieludzkie!
Opinia dodana przez: Monika

Piotr Holewka

Lek.med.piotr Holewka Anestezjolog
80-835 Gdańsk

Dlaczego nie ma oceny 0? Właśnie taką notę chciałam dać panu Holewce po traumie jaką przeszłam po znieczuleniu podczas cc, kiedy na rzywca musieli ciąć mnie bo dr holewka nie raczył sprawdzić czy jestem znieczulona a nie byłam i czułam każde cięcie skalpelem!!!rozciąganie rany!!!! i zero reakcji anastezjologa Holewki !!!!!!!!! dopiero po interwencji lekarza ginekologa,bo ospały dr. holewka nie wiedział co robić, dostałam narkozę!!!!!!!!!! tak mi przykro!!!!!!!!!!!!!!! cały czas!!!!!!!!!!!! a ...

lekarz Maria Gierszewska

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Gdańsk
Nowe Ogrody 1-6
80-803 Gdańsk

Bardzo nieprzyjemna osoba... Albo tylko trafiłem na gorszy dzień i chciała się na kimś wyżyć. Omijać
Opinia dodana przez: Michal

lekarz Jerzy Buczkowski