Anestezjolog Gdańsk

lekarz Beata Ejsmont

Gdańsk

dajshdidhdiuhdgiukdgckiuergcliuefgulyefv.lirb.flichriidshk,csbn,j hercbnke,jcbhxiuo;dhnkcjlsdhkiufyher.lhfcosdhfioweryfosilkdhfowerufhieryfg346t9836 Pszepraszam pomyłka

lekarz Krzysztof Krysiak

Horeszków 29
Gdańsk

Wspanialy lekarz i czlowiek. Polecam każdemu choremu. Lekarz z prawdziwego powołania.

Dorota Smolińska

Gdańsk

PO PROSTU LEKARZ , AZ ŻAL , ZE TAKICH LEKARZY JEST TAK NIEWIELU , CUDOWNA WSPANIAŁA LEKARZ , BĘDĘ JĄ ZAWSZE WSPANIALE WSPOMINAŁ.

Henryk Narloch

Gabinet Lekarski

Gdańsk

Miałem przyjemność wielokrotnie korzystać z usług dr. Narlocha. Jest wspaniałym, ciepłym i oddanym lekarzem na którego można zawsze liczyć. Polecam każdemu.

Opinia dodana przez: Wojtek Kiedrowski

dr n. med. Marek Suchorzewski

Centrum Medycyny Inwazyjnej ul.Smoluchowskiego 17

Gdańsk

Wspaniały lekarz, uprzejmy, dokładny i zdecydowanie kompetentny. Bardzo mi pomógł w ramach poradni leczenia bólu, serdecznie dziękuję.

Ola P

p.s.fajna fotka na fejsie

lekarz Jerzy Węgielnik

KOR ACK

Gdańsk

"lekarz" bardzo apatyczny ,niesympatyczny i bez dobrego podejścia do pacjenta - odradzam

lekarz Maria Szreder

Centrum Medycyny Rodzinnej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
ulica Dębinki 7
Gdańsk

Pani doktor (?) zakładała mężowi wkócie centralne przez 45 minut (normalnie trwa ok.5 min) ..3 nieudane próby, dopiero za 4 razem się udało..rzeźnik a nie lekarz..zadawać tak ogromny ból pacjentowi, który walczy z ciężką chorobą..poprostu nieludzkie!

Opinia dodana przez: Monika

Piotr Holewka

Lek.med.piotr Holewka Anestezjolog

Gdańsk

Dlaczego nie ma oceny 0? Właśnie taką notę chciałam dać panu Holewce po traumie jaką przeszłam po znieczuleniu podczas cc, kiedy na rzywca musieli ciąć mnie bo dr holewka nie raczył sprawdzić czy jestem znieczulona a nie byłam i czułam każde cięcie skalpelem!!!rozciąganie rany!!!! i zero reakcji anastezjologa Holewki !!!!!!!!! dopiero po interwencji lekarza ginekologa,bo ospały dr. holewka nie wiedział co robić, dostałam narkozę!!!!!!!!!! tak mi przykro!!!!!!!!!!!!!!! cały czas!!!!!!!!!!!! a minęły już ponad 2 lata. A ja nie mogę zpomnieć!!!!