Wolny termin: 29 Maj o 11:10. Sprawdź inny. # 1
Ortopeda Częstochowa lek. med. Tomasz Suchmiel

ORTHOmedyk
aleja Wolności 34
42-200 Częstochowa

Doktor Tomasz Suchmiel to przesympatyczny lekarz oddany pacjentom podejmujący trafne decyzje i wykonujący swoją pracę od początku do końca z pełnym zaangażowaniem.Operowałem kolano, które nadawało się tylko do endoprotezy. Doktor, zrobił wszystko aby je uratować. Nie mam endoprotezy, po 2 miesiącach wróciłem do pracy. Do Doktora przyjeżdżam aż z Wrocławia i choć śmieją się w Częstochowie że "wielkie miasto przyjeżdża do małego miasteczka" to mogę wszystkim powiedzieć że WARTO. Lekarz rehabilitant z Wrocławia kiedy zobaczył wypis ze szpitala i ile Doktor zrobił to powiedział mi, że ile lat już pracuje to nie widział jeszcze tak dobrze, tak wiele i tak dokładnie zrobionego zabiegu. I to świadczy o tym jakim lekarzem jest Doktor Tomasz Suchmiel.
Moja odpowiedź na pytanie Doktora jak tam kolano zawsze jest jedna "NIEBO A ZIEMIA" co oznacza było bardzo źle a jest cudownie.
Wszystkim polecam Doktora z całego serca, warto do Niego przyjeżdżać nawet z drugiego końca świata.

Opinia dodana przez: Urszula Janiszyn

lek. med. Jarosław Miszczuk

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą
Jana III Sobieskiego 7a
42-200 Częstochowa

Jak najbardziej polecam. Pan doktor miał dla mnie tyle czasu ile było w tym przypadku potrzeba. Odpowiedział na wszystkie pytania. Wszystko w bardzo dobrej atmosferze.

Wolny termin: 28 Maj o 15:00. Sprawdź inny. # 3
Chirurg stomatolog Częstochowa lek. dent. Radosław Teleszko

lek. dent. Radosław Teleszko

Chirurg stomatolog, Stomatolog

KLINIKA UŚMIECHU stomatologia estetyczna Radosław Teleszko
Dekabrystów 41B lok.110 tel. : 694453310
Częstochowa

Dr usuwał moją zatrzymaną w kości 8 w klinice Artyści Uśmiechu. To był moment... :) Sprawnie i bezboleśnie.

Opinia dodana przez: Tomasz
Stomatolog Częstochowa dr n. med. Joanna Sitko-Gap

NZOZ Centrum Medyczne Jurajska, Medigap sp. z o.o.
ul. Brzezińska 6a
42-208 Częstochowa

Nigdy nie przepadałam za stomatologami. Zawsze gdy trzeba było leczyć jakies zęby bardzo nie mile wspominam tamte wizyty. Przy pani stomatolog Sitko-Gap wszystko się odmieniło. Bardzo miłe wizyty, świetna specjalistka, profesjonalne leczenie i sprzet medyczny. Naprawdę wszytskim gorąco polecam .Pani dr Sitko-Gap jest super.

Opinia dodana przez: hanna

Okulistyka Gabinet Specjalistyczny Anna Rogowska-Godela
Focha 22A lok.1
42-217 Częstochowa

Jestem pacjentem Pani doktor od 2.5 roku po laserowej korekcji wzroku. Zabieg który został wykonany perfekcyjnie całkowicie pozwolił zapomnieć mi o okularach. Nie mam żadnych dolegliwości a jakość wykonanej korekcji i ostrość widzenia cały czas jest taka sama jak po zabiegu. Serdeczne dziękuję Pani Doktor za operacje. Życzę dalszych sukcesów.
Polecam doskonałego fachowca.

Opinia dodana przez: Wojciech Koniec

Częstochowa

Konkretny,rzetelny, z humorem .Profesjonalista.Przyjmuje w Pankach.Bardzo miły i rzeczowo tłumaczy i cierpliwie wyjaśnia dany przypadek. Mam 68 lat i zetknąłem się w życiu z różnymi pseudo dentystami.Mohammad Saleh jest inny,miły,kompetentny. Z czystym sumieniem polecam.

Opinia dodana przez: józef

lekarz Grzegorz Zieliński

Anestezjolog, Neonatolog

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. Najświętszej Maryi Panny

Częstochowa

Pan Doktor to złoty człowiek, a przede wszystkim lekarz, który uratował życie mojej córce.
Gdy tylko pojawia się choroba u mojej dziś 4 letniej córki zawsze udajemy się na wizytę do Pana Doktora.
Polecam z całego serca.

Polecam z całego serca.

Opinia dodana przez: KASIA

al. Wolności 37 m.7
42-200 Częstochowa

Rewelacyjny stomatolog. Przede wszystkim delikatny i za każdym razem mówi co zaraz zrobi. Idealny dla dzieci, które mają kontakt pierwszy raz, ponieważ nie zrażą się co jest bardzo ważne. Polecam

Opinia dodana przez: Dominika

Piastwoska
Częstochowa

Jest wspaniała. Mojego synka tylko Ona wyprowadziła na prostą a lekarzy, którzy próbowali bezliku. Tylko Pani doktor dziękujemy

Opinia dodana przez: Monika

ul. Paderewskiego 24/26
42-200 Częstochowa

Brakuje słów aby wyrazić wdzięczność jaką odczuwam do Doktora. Uratował życie mojemu Tacie. Wiem że takich ludzi kieruje na naszą drogę Bóg. Pełen profesjonalizm, ale co najważniejsze Wielki, wspaniały i skromny człowiek. PANIE DOKOTORZE DZIĘKUJĘ. Wyrazy uznania dla całego Zespołu Neurochirurgów z Wojewódzkiego Szpitala w Częstochowie

Opinia dodana przez: Agnieszka Szymczyk