Lekarze Częstochowa

Psychoterapeuta

Morela - Gabinet Psychoterapii
Najświętszej Maryi Panny 33 lok 5
42-202 Częstochowa

Ciepły, spokojny mężczyzna, zaangażowany, czułam się słuchana, budzi zaufanie. W gabinecie czułam się bezpiecznie i spokojnie. Polecam Pana Piotra.
Opinia dodana przez: Róża
{'id': 13036, 'name': u'Cz\u0119stochowa'} Seksuolog
                                        Dariusz Pysz-Waberski

Dariusz Pysz-Waberski

Seksuolog, Neuropatolog

Centrum Medyczne "OLMEDICAL" - Ambulatorium
Krynicka 1/3
42-221 Częstochowa

Bardzo miły i zaangażowany doktor. Rzeczowy konkretny i bardzo dobrze znający się na rzeczy. Zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci. Wszystko nam jako rodzicom wytłumaczył i rozpisał i powiedział co i jak mamy robić.
Opinia dodana przez: Joanna

prof. dr hab. n. med. Katarzyna Winczyk

Endokrynolog

Centrum Medyczne "Medyk - Centrum"
Aleja Wolności 34
42-200 Częstochowa

Dobry i zyczliwy lekarz. Wyleczył mnie z nadczynności tarczycy. Godny zaufania i polecenia

lekarz Rafał Szyller

Ginekolog, Seksuolog

Gabinet Rafał Szyller
Kilińskiego 6 lok. 12
42-200 Częstochowa

Najlepszy ginekolog jakiego poznałam. Trzecią ciąże prowadziłam u dr szylera mimo że mieszkam już od 3 lat w Tarnowskich Górach. Ogromny zasób wiedzy, delikatność i troska. Przemiły człowiek. Tu , na śląsku nie znalazłam Takiego Lekarz jak dr Szyler. Trzeba być typowym roszczeniowcem,albo konsultować się u dr GOOGLE żeby coś złego Powiedzieć o dr szyller. Panie doktorze, a może to koledzy już tak bardzo Pana nie cierpią,bo nie potrafią być ...
Opinia dodana przez: Anna Zdrowska

dr n. med. Władysław Bryc

RTG, Urolog

Nałkowskiej 23
42-200 Częstochowa

Bardzo sobie cenię Pana doktora za lojalność oraz podejście do pacjenta jak do człowieka, który przychodzi z problemem. Dziękuję za diagnozę kolejny raz trafna. To już 2 moja wizyta,jechalem z daleka ale warto było.
Opinia dodana przez: Leon
                                       lek. dent. Radosław Teleszko

lek. dent. Radosław Teleszko

Stomatolog, Chirurg stomatolog

KLINIKA UŚMIECHU stomatologia estetyczna Radosław Teleszko
Dekabrystów 41B lok.110 tel. : 694453310
Częstochowa

Dr usuwał moją zatrzymaną w kości 8 w klinice Artyści Uśmiechu. To był moment... :) Sprawnie i bezboleśnie.
Opinia dodana przez: Tomasz
{'id': 13036, 'name': u'Cz\u0119stochowa'} Chirurg ogólny
                                       lekarz Grzegorz Sztolcman

lekarz Grzegorz Sztolcman

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą
Jana III Sobieskiego 7a
42-200 Częstochowa

Bardzo dobry lekarz polecam miałam robiony zabieg jestem bardzo zadowolona Profesjonalna opieka po zabiegu
Opinia dodana przez: Wanda
                                       dr n. med. Joanna Sitko-Gap

dr n. med. Joanna Sitko-Gap

NZOZ Centrum Medyczne Jurajska, Medigap sp. z o.o.
ul. Brzezińska 6a
42-208 Częstochowa

Nigdy nie przepadałam za stomatologami. Zawsze gdy trzeba było leczyć jakies zęby bardzo nie mile wspominam tamte wizyty. Przy pani stomatolog Sitko-Gap wszystko się odmieniło. Bardzo miłe wizyty, świetna specjalistka, profesjonalne leczenie i sprzet medyczny. Naprawdę wszytskim gorąco polecam .Pani dr Sitko-Gap jest super.
Opinia dodana przez: hanna
                                       lek. dent. Mateusz Dajczak

lek. dent. Mateusz Dajczak

NZOZ Centrum Stomatologii "ALDENTAL"
Kaszubska 5
42-202 Częstochowa

Profesjonalne, pełne empatii podejście do pacjenta - wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze i praktycznie bezboleśnie :-). Pan Doktor wszystko cierpliwie tłumaczył i pokazywał na monitorze, omawiając poszczególne etapy leczenia. Bardzo polecam Doktora Dajczaka, to naprawdę świetny dentysta i przemiły człowiek.
Opinia dodana przez: Halina
{'id': 13036, 'name': u'Cz\u0119stochowa'} Psychoterapeuta
                                       mgr Magdalena Smoczyńska

mgr Magdalena Smoczyńska

Psychoterapeuta

Mandala Centrum Psychoterapii I Pomocy Psychologicznej
ul. Wolności 22, klatka B, I piętro
42-200 Częstochowa

Świetna terapeutka! Pani Magda pomogła mi uporać się ze sobą po wielkiej stracie. Poza tym jest miła i sympatyczna. Pieniądze nieduże. polecam
Opinia dodana przez: Małgorzata
{'id': 13036, 'name': u'Cz\u0119stochowa'} Ortopeda
                                       lek. med. Artur Gap

lek. med. Artur Gap

NZOZ Centrum Medyczne Jurajska, Medigap sp. z o.o.
ul. Brzezińska 6a
42-208 Częstochowa

A ja chodzę do tego lekarza. Zwykle nie piszę żadnych opinii, bo mi się nie chce ale obiecałam sobie że napiszę bo mnie operował z powodzeniem. Tak czy inaczej bark po urazie miałam kompletnie niestabilny przez ponad 3 lata, trzeba było zrobić z tym porządek. Artroskopia i jakaś rekonstrukcja teraz jest już 4 miesiące po, była ciężka rehabilitacja ale efekty są i to cieszy. Mama też chodzi do niego z ...
Opinia dodana przez: zuza
{'id': 13036, 'name': u'Cz\u0119stochowa'} Laryngolog dziecięcy
                                       lek. med. Mariusz Cofała

lek. med. Mariusz Cofała

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

Centrum Medyczne Św. Łukasza
ulica Zaciszańska 25a
42-200 Częstochowa

Bardzo polecam Pana doktora… super podejście do dzieci; szybka i trafna diagnoza… po zabiegu cały czas się dopytuje o pacjentów… potrafi późnym wieczorem wrócić do szpitala żeby sprawdzić, ze na pewno jest wszystko dobrze mimo, iż od rana tez miał być w szpitalu ;) dzięki jego doświadczeniu jestem spokojniejsza o synka :)

lek. stom. Ewa Dębska-Kunicka

Stomatologia Ewa Kunicka
Sejmowa 1A
42-200 Częstochowa

Profesjonalna usługa dziękuje i polecam wszystkim 😄, bardzo miło i bezproblemowo Serdecznie zapraszam
Opinia dodana przez: Marcin Nykiel

lekarz Dariusz Nowak

Gabinet Ginekologiczny Prywatny
Podhalańska 15
42-200 Częstochowa

Polecam z całego serca Pana doktora. Dzięki jego szybkim i mądrym decyzją mam zdrowego syna. Ma bardzo dużo cierpliwości, wszystko dokładnie tłumaczy. Będąc na oddziale szpitala opiekował się mną jakby kimś z rodziny a nie pacjentką, inne Panie z oddziału poprostu mi zazdrościły, że jak to ktoś tak może się mną interesować... ano może. Dusza człowiek
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Adam Lizak

Onkolog, Radioterapeuta

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Bialska 104/118 Częstochowa
42-200 Częstochowa

Fenomenalny lekarz i wspaniały człowiek. Super fachowiec. Uprzejmy, sympatyczny, traktuje pacjenta z empatią i wyrozumiałością. Wyczerpująco informuje pacjenta o chorobie i sposobie leczenia. Panie doktorze serdecznie dziękuję za blisko 10-letnią opiekę.
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Zbigniew Banasiak

ul. Stanisławy 8
Częstochowa

pan dokyor to wspaniały człowiek leczył moje dzieci syn w tej chwili ma 24 lata więc to bylo dawno ale zawsze mogłam na niego liczyć nawet w niedzielęjeśli była taka potrzeba.Pisze bood dawnw nie ma o doktorze wiadomości nie wieiem czy przyjmuje jeszcze .Bardzo prosze jeśli ktoś coś wie proszę o wiadomość.Dziękuję
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Jacek Wieczorek

Rakowska
Częstochowa

Rzetelny, dobry fachowiec. Wszystkie zabiegi wykonywane w sposób bardzo zadowalający, a ceny przystępne. Polecam!
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Joanna Pawlik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej INTERMED
ulica Kopernika 38
42-200 Częstochowa

Znana mi od wielu lat. Bardzo dobry lekarz w każdej kwestii! Dokładna, wnikliwa, kompetentna, przemiła i zawsze uśmiechnięta. Godna polecenia!
Opinia dodana przez: Agata

dr n. med. Anna Rogowska-Godela

Okulistyka Gabinet Specjalistyczny Anna Rogowska-Godela
Focha 22A lok.1
42-217 Częstochowa

Jestem pacjentem Pani doktor od 2.5 roku po laserowej korekcji wzroku. Zabieg który został wykonany perfekcyjnie całkowicie pozwolił zapomnieć mi o okularach. Nie mam żadnych dolegliwości a jakość wykonanej korekcji i ostrość widzenia cały czas jest taka sama jak po zabiegu. Serdeczne dziękuję Pani Doktor za operacje. Życzę dalszych sukcesów. Polecam doskonałego fachowca.
Opinia dodana przez: Wojciech
Super lekarz, świetny fachowiec. Pan Marcin wyleczył zęba którego poprzedni stomatolog robił trzy razy i stwierdził że już się nic z tym zębem nie da zrobić:). Do tego przemiły człowiek, empatyczny, pełen profesjonalizmu, życzliwe podejście do pacjenta, przemiła atmosfera. Bezbolesne leczenie. Z całego serca polecam !
Opinia dodana przez: Mariola