Dietetyk Bielsko-Biała

Dietetyk, Internista

Gabinet Medycyny Eststycznej ElMedi
Andersa 6/1
Bielsko-Biała

Kompetentna, indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, poświęca tyle czasu ile rzeczywiście potrzeba. Chętnie wszystko wyjaśni i rozwieje wszelkie wątpliwości. Profesjonalny lekarz godny polecenia.

Opinia dodana przez: Mariola

godny polecenia bardzo angażuję się do dyspozycji o każdej porze dnia

mgr Jj Doradztwo Żywieniowe

Diabetolog, Dietetyk dziecięcy

Bielsko-Biała

Otrzymałam ułożony 30 dniowy program dietetyczny, widzę, że ułożony typowo dla mnie. Mam początki cukrzycy a oprócz tego chciałam schudnąć. Udało się, nie biorę insuliny a waga spadła 9 kg. Trzymam się ściśle zaleceń a dietetyczka działa tak przekonująco, że uwierzyłam w to, że jestem tym co jem. Polecam Wam, zmieniajcie swoją dietę!!!

mgr Dominika Bzymek

Dietetyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Grupowa Praktyka Lekarza Rodzinnego "Alfa-Med" s.c.
Cechowa 19
Bielsko-Biała

Schudłem 23kg, waga się utrzymuje cały czas. Jestem bardzo zadowolony z kuracji u Pani magister. Polecam

Opinia dodana przez: Rafał