Filtruj terminy

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Przyjaźni
ulica Przyjaźni 13
20-314 Lublin

Spotkanie ok, Dietetyk konkretna, miła i ciepła. Dobiera dietę do upodobań zywieniowych. Wszystko smaczne, nie takie drogie i ciekawe. Polecam.
Opinia dodana przez: Basia

mgr Marta Gołąb

ul. Głęboka 29 lokal 6.
20-612 Lublin

Pani Marta jest wspaniała. Doskonale układa dietę, słucha i rozmawia. Naprawdę polecam :)

mgr Grzegorz Kowaluk

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Miałam dużo problemów nawet nie tyle z odchudzaniem, co z pozostałościami po niezbyt udanych poradach innych dietetyków. Okazuje się, że większość z nich to tylko wyciąga pieniądza, a diety przepisuje losowo, może zadziała, a może nie. Pierwszy raz u Pana Kowaluka spotkałam się z indywidualnym podejściem i z tak profesjonalną obsługą. Warto. Jestem teraz szczęśliwą posiadaczką 55 kg przy wzroście 160 cm.
Opinia dodana przez: MedycynkaLub

mgr Marta Gołąb

Dietetyk dziecięcy, Psycholog

Lublin, ul. Głęboka 29 lok. 6
20-612 Lublin

Niestety, na mnie metoda pani Gołąb nie podziała. Mam niedoczynność tarczycy i wiedziałam od początku, że walka będzie trudna. Pani Gołąb ułożyła mi dietę, zaleciła ćwiczenia i trzymałam się tego w 200%, bo byłam bardzo zdeterminowana, żeby schudnąć. Niestety, po dwóch miesiącach nie było efektów. Dostałam od pani Gołąb nową dietę, która na pierwszy rzut oka nie różniła się zbyt wiele od poprzedniej. Dodatkowo pani Gołąb nie posłuchała moich sugestii, ...

Marta Łazarska

Lublin, ul. Głęboka 29 lok. 6
20-612 Lublin

Pani Marta prowadzi odchudzanie. Nie naciąga na jakieś specyfiki, nie bierze dużo pieniędzy za prace jaką robi z Pacjentem. Mi bardzo pomaga, bo pracujemy nadal. Ale wiem, że niektórym nie odpowiada, że nie ma gabinetu i wizyty odbywają się w mieszkaniu pacjenta.

mgr Justyna Siwiela

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

M.C.Skłodowskiej 28/12
20-029 Lublin

Pani Justyna jest bardzo kompetentnym lekarzem, długo się zastanawiałam nad wizytą i jak już się zdecydowałam pójść to nie żałowałam tego. Bardzo mi pomogła, wszystko wyjaśniła od podstaw, miła, przyjazna atmosfera, niczym nie skrępowana ;) Naprawdę polecam ;) dodatkowo kontakt mailowy, który umożliwia szybkie uzyskanie odp. na nurtujące pytania. Jak ktoś się waha to bez zastanowienia POLECAM :)

mgr Adam Grdeń

Dietetyk

Poradnia Dietetyczna "Na Wagę Zdrowia"
ul. Startowa 12 lok. 1
Lublin

mgr Dorota Hucał

Dietetyk Dorota Lublin
Tarasowa 4 lokal 8 (klatka VIII)
20-819 Lublin

mgr Anna Chmielewska