Endokrynolog Łódź

ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Witam!

Witam!
Pragnę dodać swoją opinię na temat dr Zygmunta.Byłam jego pacjentką przez tydzień gdy leżałam na oddziale endokrynologii on był moim lekarzem prowadzącym.Zajął się mną profesjonalnie,poświęcał dużo czasu,wyjaśnił mi na czym polega moja choroba,objawy,zalecenia.Jestem usatysfakcjonowana.bardzo polecam tego lekarza,bo lepiej nie mogłam trafić,jest w Matce Polsce najlepszym specjalistą.Godny polecenia.Dziękuję mu z całego serca za WSZYSTKO. pacjentka Joanna Biały

Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Aneta Piotrowska

Endokrynolog, Internista

None
Cegielniana 20
Łódź

Chciałam jeszcze dodać do komentarza Pani Doktor to anioł. Bardzo mi Pan Doktor brakuje, nie wiem czy już Pani wyzdrowiała, cały czas czekam na Panią Doktor....Pozdrawiam serdecznie życząc powrotu do zdrowia...Bardzo mi brakuje tego wsparcia którego otrzymałam od Pan Doktor, mam nadzieję że Pani wróci do nas. Z poważaniem Szewc Jadwiga...

lekarz Maciej Hilczer

Endokrynolog, Pediatra

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

cudowny - myślący przyjaciel brzdąców. kazda strapiona i czesto pozostawiona samej sobie matka/ babcia/ chorego dziecka wie/ bedzie widziala co za tym stwierdzeniem idzie.

Opinia dodana przez: Mama/babcia

Renata Stawerska

Endokrynolog dziecięcy

ICZMP Łodz

Łódź

Lekarz endokrynolog w ICZMP w ŁOdzi , do kazdego pacjenta podchodzi indywidualnie , zawsze uśmiechnięta i życzliwa , z poczuciem humoru , lekarka z ,,powołania,,.

dr Beata Babińska-Olejniczak

Endokrynolog, Pediatra

Gabinet Ginekologiczny
al. Kościuszki 98 m.9, Łódź
Łódź

po pierwszej wizycie stwierdzam że bardzo miła osoba traktująca pacjenta jak człowieka a nie kolejnego petenta - polecam

dr n. med. Janusz Nowak

Endokrynolog, Ginekolog

Jaracza 13 lok. 28
Łódź

Bardzo dobre podejście do pacjentek, taktowny, bada szczegółowo, dobrze tłumaczy i poświęca dużo czasu.

dr Włodzimierz Cieśla

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Piotrkowska 48 (Dermed)
Łódź

Prawdziwy lekarz z powołania, który widzi i leczy pacjenta jako całość, a nie tylko fragment jego ciała. Gorąco polecam

Endokrynolog Łódź dr n. med. Joanna Wiktorska

dr n. med. Joanna Wiktorska

Salve
A.Struga 3
Łódź

Prawdziwy lekarz z powołania, dociekliwa i bardzo empatyczna. Wspaniałe podejście do pacjenta bez zbędnej ściany pacjent - lekarz polecam :)

Opinia dodana przez: Milena

Iwona Bańska

I

Łódź

Bardzo miła Pani doktor, rzeczowo tłumaczy chorobę i metodę leczenia. Polecam wszystkim.

Iwona Bańkowska

Lidermed

Łódź

Polecam . Lekarz naprawdę przejmujący sie pacjentem. Tylko długo czeka się na pierwszą wizytę. Potem już jest ok.