Endokrynolog Warszawa

Endokrynolog, Ginekolog położnik

OCHOTA MEDICAL CENTER
Maurycego Mochnackiego 10
02-042 Ochota, Warszawa

Nie wiem jak było w Waszych przypadkach, ale ja właśnie wróciłam z usg wykonywanego przez dra Pięte. Dr był sympatyczny, konkretny, wydaje się, że zna się na rzeczy, pokazał mi dzidziusia i powiedział, że nie widzi nieprawidłowości (tutaj mam nadzieję, że się nie pomylił). Na pogaduchy to ja się z koleżankami umawiam, a nie na wizytę u lekarza. Ponadto weszłam przed czasem i nie musiałam przesiadywać pod gabinetem.

Opinia dodana przez: przyszła mama
Wolny termin: jutro o 16:00. Sprawdź inny. # 2

Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

Wolny termin: 30 Kwi o 15:00. Sprawdź inny. # 4

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Wspaniały lekarz. Uratował naszego przyjaciela, a teraz ja miałam okazje się przekonać o profesjonalnym podejsciu pana doktora.
Przesympatyczny w ...

Przesympatyczny w kontakcie z pacjentem. Poświęca dużo czasu pacjentowi, wszystko tłumaczy. Gorąco polecam. Elżbieta Nowicka

Opinia dodana przez: Elżbieta

ulica Zamiejska 17

Wybitny specjalista, cierpliwa i empatyczna. Bez względu na ilość zapisanych pacjentów, nikomu nie odmawia pomocy.
Bardzo polecam tego lekarza.

Bardzo polecam tego lekarza.

Opinia dodana przez: Agnieszka

CSK MSWiA
ulica Wołoska 137

Super lekarz, polecam każdemu, pełny profesjonalizm, rewelacyjne podejście do każdego pacjenta, wszystko tłumaczy. Pacjentka

LIM
Domaniewska 41/Wołoska 7

Świetny lekarz, a co najważniejsze skuteczny !!!
Bardzo mi pomogła. Doskonała diagnoza.
Czułem się bezpiecznie.
Bardzo mi ...

Świetny lekarz, a co najważniejsze skuteczny !!!
Bardzo mi pomogła. Doskonała diagnoza.
Czułem się bezpiecznie.
Bardzo mi pomogła.

Enel Med
ul. Jana Pawła II 29

Bardzo dobry lekarz.Poświęcił mi dużo czasu,tyle ile potrzebowałam by wyjaśnić wszystkie moje niepewności.Wyjaśnił szczegòłowo przyczyny moich dolegliwości.A tam gdzie nie mògł dać jednoznacznej odpowiedzi,skierował na bardziej szczegòłowe badania zamiast z gòry przepisywać leki,ktòre bez zbadania przyczyny mogłyby jedynie zaleczać,uciszać symptomy.

Opinia dodana przez: Magda

lekarz Małgorzata Godziejewska-Zawada

Diabetolog, Endokrynolog

Siemiradzkiego 15 lok. 7

jestem pod opieka Pani Doktor juz cztery lata a choruje od 20 lat i nikt tak kompleksowo do mnie nie nie podrzedl jak Pani Doktur jestem jej bardzo wdzieczny . za kulture, delikatnosc cierpliwosc