Fizjoterapeuta Bielsko-Biała

mgr Mateusz Hajdyła

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Kustronia 15 lok. 2
43-300 Bielsko-Biała

Bez zarzutu pod każdym względem. Z powołania. Patrzy kompleksowo. Wiedza, umiejętności i uprzejmość 😉

Opinia dodana przez: Marzena

mgr Krzysztof Kensy

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Gabinet Rehabilitacji
Szarotki 37
43-300 Bielsko-Biała

Trafiłam do Pana Krzysztofa z polecenia znajomego, który również korzystał z jego usług. Dokuczał mi ostry ból w okolicy kręgosłupa lędźwiowego, promieniujący do pośladka i lewej nogi. Dolegliwości trwały już od kilku tygodni i były coraz bardziej intensywne a leki przeciwbólowe nie pomagały. Na pierwszej wizycie po przeprowadzonym wywiadzie i badaniu, dowiedziałam się,że przyczyną moich dolegliwości jest przepuklina dyskowa. Już po pierwszej wizycie odczułam poprawę a po kilku następnych bóle ustąpiły. Otrzymałam od Pana Magistra zestaw kilku ćwiczeń do wykonywania w domu, aby wzmocnić mięśnie brzucha. Gorąco polecam tego fizjoterapeutę wszystkim osobom ,które cierpią na skutek bólów kręgosłupa.

Ośrodek Rehabilitacji Dziennej
Harcerska 7
43-300 Bielsko-Biała

Zdecydowanie odradzam zabiegi w klinice tego pana. Za "leczenie" płaci się z góry i są to kwoty rzędu kilku tysięcy złotych.
Jeśli przekonamy się, że zabiegi nam nie pomagają, nie mamy oczywiście możliwości wycofać się z nich i pieniądze przepadają.
Niestety człowiek jest tak skonstruowany, że jak coś boli, odda ostatnie pieniądze by pozbyć się bólu i wrócić do zdrowia. Pan Waśko skwapliwie wykorzystuje ten fakt i ciągnie z pacjenta do oporu.
Skaożystałem z serii zabiegów w tej klinice. Nie tylko nie pomogło, ale ból w odcinku lędźwiowym nasilił się, a ruchomość zmniejszyła się jeszcze bardziej.
Poddaje również w wątpliwość próby "nastawienia kręgosłupa" przez pana Waśko. W całym nieszczęściu spotaknia się z tym szarlatanem dostrzegam optymistyczną nutę - nie zostałem sparaliżowany w wyniku zabiegów i nastawiania kręgosłupa przez pana Waśko...

Opinia dodana przez: pawel_z pawel.zamarski

mgr Ewa Oczko

Fizjoterapeuta, Rehabilitant dziecięcy