Ilość placówek

Dostępność
Wyczyść

Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe
Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść
Ranking lekarzy

Fizjoterapeuta Bielsko-Biała

- 6 lekarzy
# 1

mgr Mateusz Hajdyła

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

  (+1 więcej)
liczba opinii: 6


Kustronia 15 lok. 2
Bielsko-Biała

Średnia ocen: 5,0/5

Mega POZYTYW dla PROFESJONALISTY i jego kadry :) Cudowni ludzie :) Przywracają do stanu fizycznej świetności i psychicznego komfortu :) ...

Mega POZYTYW dla PROFESJONALISTY i jego kadry :) Cudowni ludzie :) Przywracają do stanu fizycznej świetności i psychicznego komfortu :) Brak słów by opisać ich i podziękować za to: że SĄ i za to co ROBIĄ :) Pozdrawiam :)

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Ania :)
# 2

mgr Krzysztof Kensy

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

liczba opinii: 2

Gabinet Rehabilitacji
Szarotki 37
Bielsko-Biała

Średnia ocen: 4,9/5

Trafiłam do Pana Krzysztofa z polecenia znajomego, który również korzystał z jego usług. Dokuczał mi ostry ból w okolicy kręgosłupa ...

Trafiłam do Pana Krzysztofa z polecenia znajomego, który również korzystał z jego usług. Dokuczał mi ostry ból w okolicy kręgosłupa lędźwiowego, promieniujący do pośladka i lewej nogi. Dolegliwości trwały już od kilku tygodni i były coraz bardziej intensywne a leki przeciwbólowe nie pomagały. Na pierwszej wizycie po przeprowadzonym wywiadzie i badaniu, dowiedziałam się,że przyczyną moich dolegliwości jest przepuklina dyskowa. Już po pierwszej wizycie odczułam poprawę a po kilku następnych bóle ustąpiły. Otrzymałam od Pana Magistra zestaw kilku ćwiczeń do wykonywania w domu, aby wzmocnić mięśnie brzucha. Gorąco polecam tego fizjoterapeutę wszystkim osobom ,które cierpią na skutek bólów kręgosłupa.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim
# 3

mgr Adam Waśko

Fizjoterapeuta

liczba opinii: 1

WASMED
HARCERSKA 7
Bielsko-Biała

Średnia ocen: 1,5/5

Zdecydowanie odradzam zabiegi w klinice tego pana. Za "leczenie" płaci się z góry i są to kwoty rzędu kilku tysięcy ...

Zdecydowanie odradzam zabiegi w klinice tego pana. Za "leczenie" płaci się z góry i są to kwoty rzędu kilku tysięcy złotych.
Jeśli przekonamy się, że zabiegi nam nie pomagają, nie mamy oczywiście możliwości wycofać się z nich i pieniądze przepadają.
Niestety człowiek jest tak skonstruowany, że jak coś boli, odda ostatnie pieniądze by pozbyć się bólu i wrócić do zdrowia. Pan Waśko skwapliwie wykorzystuje ten fakt i ciągnie z pacjenta do oporu.
Skaożystałem z serii zabiegów w tej klinice. Nie tylko nie pomogło, ale ból w odcinku lędźwiowym nasilił się, a ruchomość zmniejszyła się jeszcze bardziej.
Poddaje również w wątpliwość próby "nastawienia kręgosłupa" przez pana Waśko. W całym nieszczęściu spotaknia się z tym szarlatanem dostrzegam optymistyczną nutę - nie zostałem sparaliżowany w wyniku zabiegów i nastawiania kręgosłupa przez pana Waśko...

WięcejMniej
Opinia dodana przez: pawel_z pawel.zamarskiCopyright ©2017 RankingLekarzy.pl

Zapytaj lekarzaStrefa lekarza Zaloguj się
display statdisplay stat