Lekarze Gryfice

lekarz Walery Grigoriew

Zakład Opieki Zdrowotnej "MIL - MED"
ks. Stanisława Ruta 8/1
72-300 Gryfice

Lekarz godny polecenia. Przyjął moją mamę, mimo że nie była umówiona. Bardzo uprzejmy, zajął się nią bardzo rzeczowo. Profesjonalny, ale co najważniejsze z ogromnym sercem.
Opinia dodana przez: Dominika
Uczciwy,miły zawsze uśmiechnięty.Po operacji pocieszy,pożartuje z pacjentem.Jest bardzo w porządku,super gość.Współpracuje z Panem profesorem Zbigniewem Kotwicą oraz z Panem dr. Michałem Tarnowskim.Polecam tych panów przy dolegliwościach bólowych głowy i kręgosłupa.Zadowolony pacjent.

lekarz Piotr Dobrosolski

ulica Bursztynowa 17
72-300 Gryfice

Jest to najlepszy chirurg na jakiego trafiłam. Jest miły ,uprzejmy ,delikatny. Mogę polecić z czystym sumieniem .
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Dariusz Karoń

Anestezjolog

Słowiańska 10
72-300 Gryfice

Wielu osobom nastawił kręgosłup, co usunęło dolegliwości, których nie naprawiła nawet rehabilitacja. Rewelacja!
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Michał Rać

Radiolog

72-300 Gryfice

Jako jedyny lekarz w Stargardzie oferował badanie usg w domu pacjenta - na wagę złota! Szkoda, że już tego nie robi. Kulturalny, profesjonalny, miły.
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Karol Kłódkowski

72-300 Gryfice

Polecam , budzi zaufanie ,ciepły , rzeczowy. dający nadzieję:) non materialista Pan doktor szczegółowo wyjaśnił mi na czym polega mój proces chorobowy i co jesteśmy w stanie jeszcze zrobić aby go powstrzymać. Pan doktor sam podjął się zabiegu NFZ

lek. med. Arkadiusz Szekieta

Internista, Lekarz rodzinny

Zespół Lekarzy Rodzinnych "WYSOCZAŃSCY"
Dworcowa 2
72-300 Gryfice

Moj lekarz rodzinny od lat i nie zamierzam zmienic na innego. Dobry, miły, uczciwy z serdecznym podejściem. Wielokrotnie też badał mojego 11 letniego syna i opinia niezmiennie bez zarzutu . Badanie konkretne, leczenie zawsze trafione . Polecam .
Opinia dodana przez: Joanna Butynska
{'id': 32238, 'name': u'Gryfice'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
ul. Niechorska 27
Gryfice

Zachęcona pozytywnymi opiniami o Klinice i dr. Krajewskim postanowiłam udać się na konsultację i absolutnie tego nie żałuję. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne a potem było już tylko lepiej, zabieg przeprowadzony bez komplikacji, opieka na najwyższym poziomie dzięki Paniom pielęgniarkom, które są przesympatyczne. A efekt po zabiegu jest świetny, jest super! Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam cały personel Kliniki :)
Opinia dodana przez: Oliwka
Pan Doktor to Złota rączka w swojej dziedzinie. Człowiek który potrafi leczyć!!! Zainteresowany pacjentem. Zawsze pomocny ,porozmawia ,doradzi ,wytłumaczy. Swoim dobrym humorem rozluźni każdą sytuację. To jedyny Lekarz który pomógł bezinteresownie. Bez kolejki przyjął mnie na konsultacje i szybka diagnoza, a jeszcze szybsza decyzja o operacji. Stanął na wysokości zadania i umówił " na cito " termin operacji. Jestem juz 3 tyg po operacji, dochodzę do siebie ale mogę powiedzieć ...
Opinia dodana przez: Małgorzata Kowalczyk-Kała

lekarz Teresa Czrnecka

spzzoz gryfice
72-300 Gryfice

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią doktor. Nie udaje alfy i omegi, jeśli ma wątpliwości kieruje do odpowiedniego specjalisty. Przystępnym językiem przedstawia diagnozę, rozmawia z pacjentką, na wizytę poświęca potrzebną ilość czasu i choć zdarzają się "poślizgi" w przyjmowaniu pacjentek to uważam, że czas spędzony w poczekalni rekompensowany jest jakością usługi.

dr n. med. Artur Lemiński

Urolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medycyny Rodzinnej
ulica Księdza Ruta 9
72-300 Gryfice

Na pierwsza wizytę u Pana Doktora trafiłem na początku maja 2017r. ze wstępną diagnozą nowotworu złośliwego nerki. Diagnoza sie potwierdziła czekała mnie nefrektomia radykalna. Ze względu na duży rozmiar guza i ból, który powoli uniemozliwiał mi normalne funkcjonowanie Pan Doktor zrobił co w Jego mocy aby operacja odbyła sie niezwłocznie. Nie owijał w bawełnę, mówił rzeczowo i przedstawił mi konkretny plan działania dzięki czemu wiedziałem co mnie czeka i mogłem ...
Opinia dodana przez: Marcin

lek. dent. Ewa Skoneczna

gabinet stomatologiczny
Gryfice

Pani Ewa , uważam że jest dobrym stomatologiem !! Szkoda tylko że, ma dosyć odległe terminy, no i co jest dosyć istotne, jest dosyć droga.Ale za to na wizytę do niej, idzie się bez cienia strachu !!!Chyba musi być dobrą stomatolog, skoro ma takie długie terminy. Danuta F.

dr n. med. Teresa Bajorek – Czarnecka

Położna, Ginekolog położnik

Gabinet Ginekologiczny
72-300 Gryfice

Pragnę bardzo serdecznie podziękować Pani Doktor za pełne empatii podejście do pacjenta, za opiekę po zabiegu jak również za znalezienie czasu, aby pacjentowi udzielić właściwych informacji, kiedy jest pełen niepokoju i bólu. Pani Doktor- z wyrazami szacunku oraz życzeniami wielu sukcesów na niwie zawodowej jak i prywatnej, jeszcze raz dziękując za pełną zaangażowania postawę, Stanisława z Pogorzelicy.
Opinia dodana przez: Stanisława z Pogorzelicy

lekarz Roman Pelc

nzoz gryfice
Gryfice

Pan dr Roman Pelc jest profesjonalnym ortopedą ,życzliwym ,potrafi trafnie ocenić stan zdrowia pacjenta.W wieku 80 lat uległam skomplikowanemu złamaniu barku i ramienia.Dzięki p.dr po bardzo trudnej operacji wszczepienia endoprotezy barku nabrałam chęci do życia - wdzięczna pacjentka Olga S.
Opinia dodana przez: Olga S.

lekarz Piotr Grybowski

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medycyny Rodzinnej
ulica Księdza Ruta 9
72-300 Gryfice

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Wysłucha, dopyta i wytłumaczy. Jest uprzejmy i uśmiechnięty. Trafnie diagnozuje i podejmuje leczenie.

lekarz Adam Jakubowski

Wałowa 2c
Gryfice

He is polite, listen to the patient, orders the right tests and explains to the patient the disease, investigstion and treatment.
Opinia dodana przez: Naftal Kileng

Witosław Borysewicz

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Stomatologicznej Opieki Zdrowotnej "STOMATOLOGIA - PROTETYKA"
Kościuszki 70B
72-300 Gryfice

lekarz godny zaufania potrafi wyciągnąć z najgorszego dołka potrafi ludziom szczerze pomóc polecam .
Opinia dodana przez: klementynka

lekarz Andrzej Miczko

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Słowiańska 21
Gryfice

Wspaniały lekarz. Te dwa słowa powinny wystarczyć ale skoro musi być minimum sto znaków to napiszę, że jestem pod wrażeniem jego profesjonalizmu, pracowitości oraz zwykłej ludzkiej uprzejmości.
Opinia dodana przez: Jerzy

dr n. med. Maria Wieszczyńska

Niechorska 25b lok. 1
72-300 Gryfice

wspaniała specjalistka z ogromną wiedzą!!!leczyła mnie,a w chwili kiedy potrzebowałam okulisty dla malutkiego dziecka bez wahania udałam się do niej dzięki tej decyzji moje dziecko ma spokój od nawracających zakażeń oczu :)polecam z czystym sercem
Opinia dodana przez: rodzice Krzysia

lekarz Rafał Radzis

72-300 Gryfice

Lekarz leczył moje zlamanie w kostce. Sam uraz nie był skomplikowany, tak więc pan doktor nie mogl sie wykazać zaawansowanymi umiejetnościami. Ale zakładał mi gips i zdjemowal. W czasie wizyt byl kompetentny i uprzejmy, cierpliwie odpowiadal na pytania. Sam doktor został mi polecony przez inną zadowoloną pacjetntkę i ja również polecam go szczerze.
Opinia dodana przez: Petronela