Internista Gliwice

ZOZ Przychodnia Specjalistyczna "Diagnoza" A.C.Banaszkiewicz
Kłodnicka 16/3
Gliwice

Wzór lekarzy! Pełen profesjonalizm w podejściu do pacjenta. Ogromna wiedza. Zaangażowanie. Nic dodać, nic ująć. Lekarz z powołania.

Zwycięstwa 63 lok. 3
Gliwice

Dobry kolega i lekarz ,lata dziewiedziesiate Pogotowie Ratunkowe Zabrze polecam i pozdrawiam. Stanislaw Marczyk.

Opinia dodana przez: Stanislaw

Jest konkretna, zna sie na rzeczy, prfesjonalnie podchodzi do choroby.

Jest konkretna, zna sie na rzeczy, prfesjonalnie podchodzi do choroby.

Opinia dodana przez: Sali koktajl45

Prywatny Gabinet Lekarski
Dubois 16e lok. 104a

Lekarz człowiek ktoremu naprawde chce sie leczyc i pomagac pacjentom

Lekarz człowiek ktoremu naprawde chce sie leczyc i pomagac pacjentom

Dąbrowskiego 57
Gliwice

Polecam! Mam przyjemnosć się leczyć u Pani doktor i znajduje same pozytywy. Robert z Gliwic

None
ulica Jana III Sobieskiego 2/5
Gliwice

Pomogła mi w bardzo trudnych chwilach, za co jestem serdecznie wdzięczny. Polecam innym Panią Doktor :)

RADAN - MED
ul. BASZTOWA 3 GLIWCE
Gliwice

Bardzo polecam :) Cudowny lekarz, człowiek...

Bardzo polecam :) Cudowny lekarz, człowiek...
Po wizytach u kilku różnych kardiologów, nie ukrywam, że szłam do Pani doktor już trochę zobojętniała, ale po wizycie wszystko się zmieniło :)
Pozdrawiam,
Ania

Opinia dodana przez: Ania

Instytut Onkologii
Wybrzeża Armii Krajowej15
Gliwice

Na tarczycę leczę się wiele lat, pani dr.B.Michalik jest chyba czwartym lekarzem, który mnie leczy. Moim zdaniem jest najlepszym lekarzem jaki mi się trafił w życiu.Dodam że leczę się na serce, kręgosłup,oczywiście korzystam z porad lekarza rodzinnego, byłam wiele razy w szpitalu, i nie spotkałam tak dobrego lekarza.To prawda co napisała p.Danuta jest oszczędna w słowach i bardzo dobrze czas lekarza i mój jest cenny. Nie przychodzimy przecież do lekarza na pogaduszki, tylko po pomoc, a właśnie tu ją dostaniemy rzetelną, konkretną, skuteczną. Leczę się u Pani doktor już wiele lat. To jest prawdziwy lekarz, brak mi słów wdzięczności dla tej Pani a leczy mnie tylko z kasy chorych nigdy nie byłam u niej prywatnie. To jest lekarz z powołania, warto korzystać z jej usług, z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza na pewno nikt nie będzie żałował oby było więcej takich lekarzy. A ze swej strony życzę Pani zdrowia i wszystkiego najlepszego.

Opinia dodana przez: Anna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medi-Spatz"
Mikołowska 25
Gliwice

Wspaniały lekarz, miły i uprzejmy, dobrze tłumaczy stadium zaawansowania choroby , lekarz godny polecenia

Opinia dodana przez: Helena

Centrum Medyczne Gliwice
Tadeusza Gruszczyńskiego 2/4
Gliwice

Miło wspominam wizytę u Pani Doktor, spokojna kompetentna, wyjaśnia ze spokojem wszystkie wątpliwości.Polecam bardzo.