internista

lekarz Adam Orłowski

Gabinet Laryngologiczny
Nefrytowa 12
Piaseczno

Nie ma u niego stania w kolejkach. Jestem zadowolony. Człowiek idzie raz i ma naprawdę pełną opiekę. Leki za każdym razem skuteczne

Opinia dodana przez: geratt
Wolny termin: jutro o 11:00. Sprawdź inny.
Internista Lublin dr n. med. Marek Derkacz

dr n. med. Marek Derkacz

Internista   (+2 więcej)

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska- Marek Derkacz
ul Kolorowa 5/5A
Sławinek, Lublin

Jestem zadowolona i mile zaskoczona przebiegiem wizyty . Pan Doktor ma wspaniałe podejście do pacjenta , to miły człowiek i doskonały specjalista . Polecam dr. Derkacza z czystym sumieniem .

Opinia dodana przez: Mariola Rusek
Wolny termin: jutro o 16:00. Sprawdź inny.
Internista Elbląg lek. med. Joanna Pawlik

lek. med. Joanna Pawlik

Gabinet prywatny: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Kowalska 1-2L
Elbląg

Pani doktor leczyła mojego tate. Wszystko pozytwynie. Poświęca dużo czasu i traktuję każdego pacjenta poważnie. Bardzo wspierająca. Polecam!

Opinia dodana przez: Anye
Wolny termin: jutro o 17:50. Sprawdź inny.
Internista Twardogóra lek. med. Beata Kowalska

lek. med. Beata Kowalska

PRYWATNA PRAKTYKA LEKARSKA
ul. M. Kopernika
Twardogóra

Super doktorka, miła, mądra, zaangażowana no i bardzo uprzejma. Super! Polecam! Traktuje równo pacjentów i jest godna zaufania!

dr n. med. Grzegorz Sokołowski

INTIMA CLINIC
ul. Grzegórzecka 67C/U11
Grzegórzki, Kraków

Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Profesjonalnie podchodzi do pacjentki. Wizyta bardzo pozytywna. Gorąco polecam Pana Sokołowskiego!

Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Vijay Kumar Sharma

Gabinet Lekarski
ul. Wyspiańskiego 54
Pruszcz Gdański

Bardzooo dobry lekarz. Uprzejmy jako człowiek. Miły oraz cierpliwy. Z wytrwałością słucha pacjenta za co jestem bardzo wdzięczna! Polecam

Opinia dodana przez: mczarna

dr n. med. Krzysztof Stawik

Kościuszki 24
Legnica

Jest to bardzo miły lekarz, podchodzi do sprawy na poważnie i nie owija w bawełnę. W dodatku ma poczucie humoru ...

Jest to bardzo miły lekarz, podchodzi do sprawy na poważnie i nie owija w bawełnę. W dodatku ma poczucie humoru :-)

Wolny termin: jutro o 08:00. Sprawdź inny.
Internista Piaseczno dr Anna Karpińska

dr Anna Karpińska

Internista   (+2 więcej)

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
Piaseczno

Ja również polecam Panią dr Karpińską, która opiekuje się praktycznie całą nasza rodziną, dziecmi i dorosłymi. Patrzy na pacjenta całościowo, na wszystkie jego problemy zdrowotne, a nie tylko na problem z którym w danym dniu pacjent przyszedł. Ma świetny kontakt z pacjentem.