Internista Kutno

Kutno

Fantastyczny lekarz. Człowiek z powołaniem i ogromnym sercem do pacjentów. Kiedyś w ramach hospicjum był lekarzem mojej Mamy. Obecnie jest również przy moim Tacie. Nie chciałabym żadnego innego lekarza dla niego. Człowiek dużego serca i wielkiej wiedzy.

Opinia dodana przez: Edyta

Eskulap
Mickiewicza 2
Kutno

Bardzo miły Pan z dużym doświadczeniem i pogodnym usposobieniem. Polecam.

Bardzo miły Pan z dużym doświadczeniem i pogodnym usposobieniem. Polecam.

lekarz Teresa Florczak

Internista, Lekarz rodzinny

None
Peowiacka 11a
Kutno

Przesympatyczna, zwyczajna dla ludzi....Ze zrozumieniem, bez pospiechu w gabinecie, słuchająca pacjenta, stanowczo polecam:)

Gabinet Prywatny
Morcinka 30

bardzo miła i kompetentna osoba. Z sercem i powołaniem wykonuje swoją pracę

bardzo miła i kompetentna osoba. Z sercem i powołaniem wykonuje swoją pracę

None
Powstania Styczniowego 6
Kutno

Swoją opinię wyraziłem co następuje powyżej. Pozdrawiamy P.Doktorze.!! Dziękuję za opiekę i fachowość.

Opinia dodana przez: Wojtek Koc - Warszawa

Braci Śniadeckich 7 lok. 14
Kutno

Lekarz niespotykanie przyjemny,sympatyczny,ujmujący sposób bycia.Pacjent dzięki miłej atmosferze otwiera się przed lekarzem,oby więcej takich lekarzy.

lekarz Lucyna Foczpańska

Internista, Lekarz rodzinny

Leszczynek 28a
Kutno

Bardzo kompetentna lekarka,pomogła mi przy zapaleniu płuc.

Bardzo kompetentna lekarka,pomogła mi przy zapaleniu płuc.

Kościuszki 13 lok. 31
Kutno

serdeczne podziękowania Pani doktor, gdyż dzięki Jej leczeniu wreszcie moje dolegliwości ustały. Byłam u kilku lekarzy i dopiero Pani doktor mi pomogła. Polecam wszystkim

Opinia dodana przez: Maria

Pracownia diagnostyczna
Kościuszki 52
Kutno

Moja żona była znieczulają przez pana Tomasza Glińskiego od początku do końca wiedziała co się z nią będzie działo . Bardzo dziękujemy panom chirurgom i panu Dr Tomaszowi glińskiemu . Rodzina z Rypina

Opinia dodana przez: Mirosław

SPZOZ

Kutno

Moim zdaniem , bardzo dobry lekarz . Nie mogę powiedzieć złego słowa.

Moim zdaniem , bardzo dobry lekarz . Nie mogę powiedzieć złego słowa.