Internista Kutno

99-300 Kutno

Fantastyczny lekarz. Człowiek z powołaniem i ogromnym sercem do pacjentów. Kiedyś w ramach hospicjum był lekarzem mojej Mamy. Obecnie jest również przy moim Tacie. Nie chciałabym żadnego innego lekarza dla niego. Człowiek dużego serca i wielkiej wiedzy.

Opinia dodana przez: Edyta

przychodnia
Mickiewicza 2
99-300 Kutno

Bardzo miły Pan z dużym doświadczeniem i pogodnym usposobieniem. Polecam.

Bardzo miły Pan z dużym doświadczeniem i pogodnym usposobieniem. Polecam.

Gabinet Prywatny
Morcinka 30

bardzo miła i kompetentna osoba. Z sercem i powołaniem wykonuje swoją pracę

bardzo miła i kompetentna osoba. Z sercem i powołaniem wykonuje swoją pracę

Powstania Styczniowego 6
99-300 Kutno

Swoją opinię wyraziłem co następuje powyżej. Pozdrawiamy P.Doktorze.!! Dziękuję za opiekę i fachowość.

Opinia dodana przez: Wojtek Koc - Warszawa

lekarz Teresa Florczak

Internista, Lekarz rodzinny

Peowiacka 11a
99-300 Kutno

Przesympatyczna, zwyczajna dla ludzi....Ze zrozumieniem, bez pospiechu w gabinecie, słuchająca pacjenta, stanowczo polecam:)

Braci Śniadeckich 7 lok. 14
99-300 Kutno

Lekarz niespotykanie przyjemny,sympatyczny,ujmujący sposób bycia.Pacjent dzięki miłej atmosferze otwiera się przed lekarzem,oby więcej takich lekarzy.

lekarz Lucyna Foczpańska

Internista, Lekarz rodzinny

Leszczynek 28a
99-300 Kutno

Bardzo kompetentna lekarka,pomogła mi przy zapaleniu płuc.

Bardzo kompetentna lekarka,pomogła mi przy zapaleniu płuc.

Kościuszki 13 lok. 31
99-200 Kutno

serdeczne podziękowania Pani doktor, gdyż dzięki Jej leczeniu wreszcie moje dolegliwości ustały. Byłam u kilku lekarzy i dopiero Pani doktor mi pomogła. Polecam wszystkim

Opinia dodana przez: Maria

Pracownia diagnostyczna
Kościuszki 52
99-300 Kutno

Moja żona była znieczulają przez pana Tomasza Glińskiego od początku do końca wiedziała co się z nią będzie działo . Bardzo dziękujemy panom chirurgom i panu Dr Tomaszowi glińskiemu . Rodzina z Rypina

Opinia dodana przez: Mirosław

SPZOZ

Kutno

Moim zdaniem , bardzo dobry lekarz . Nie mogę powiedzieć złego słowa.

Moim zdaniem , bardzo dobry lekarz . Nie mogę powiedzieć złego słowa.