Lekarze Konin

Wiśniowa 8

{'id': 4239, 'name': u'Konin'} Ortopeda
                                       lek. med. Marcin Bińkowski

lek. med. Marcin Bińkowski

ALFAMED Bińkowski, Schmidt s.c.
ul.Piłsudskiego 22A
Konin

Wczoraj miałem okazje poznac Pana Doktora na SOR Koninie... przemily kompetetny jak na warunki Sor i to w Koninie jakby nie z tej ziemi do tego Pan pielegniarz podbnie szybko sprawnie i Bogu dzikei tylko skrecony staw skokowy...a nie zlamanie ...Ufam ze szybko minie szczescie w nieszczesciu ze trafiłem na niego Dzięki za pomoc
Opinia dodana przez: Tomasz
{'id': 11628, 'name': u'Konin'} Psycholog
                                       mgr Maria Imbierowicz

mgr Maria Imbierowicz

Psycholog

Prywatna
Branno, ul. Bukowa 21
62-586 Konin

Pani Maria oprócz tego że ma kompetencje, potrafi przekazać jak postępować, jakie są mechanizmy naszych zachowań itd, - to jeszcze jest w niej taka siła wewnętrzna która udziela się pacjentowi. Poszłam na wizytę całkiem rozsypana, a Pani Maria skutecznie pomogła mi się podnieść, spojrzeć z boku na moje problemy, zwrócić uwagę na to, czego ja nie zauważałam. Bardzo empatyczna i ciepła osoba, ale też bardzo silna i konkretna, nie rozczulająca ...
Opinia dodana przez: F.

dr n. med. Paweł Sokołowicz

62-504 Konin

Szczerze polecam Pana Doktora. Jestem mu bardzo wdzięczna za to, że w końcu mogę chodzić bez bólu i normalnie funkcjonować. Jest kompetentny, bardzo pomocny i sympatyczny. Oby lekarzy z takim podejściem do pacjenta jak Pan Doktor Sokołowicz było jak najwięcej.
Opinia dodana przez: Jolanta

dr n. med. Joanna Bogaczyńska-Staniewicz

62-504 Konin

Dla mnie najlepszy pediatra, jakiego spotkałam na swojej drodze. Pani doktor opiekuje się teraz już trojgiem naszych dzieci . Zawsze profesjonalnie, uprzejmie i co najważniejsze - trafnie zdiagnozowane. Wizyty zawsze bez pośpiechu z wielką wyrozumiałością dla dziecka i rodzica.
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Witold Lubiatowski

Ortopeda, Traumatolog

62-504 Konin

w 2010 świetnie przeprowadzona operacja złamanej kostki,bardzo rzetelna informacja odnośnie usunięcia śrub profesjonalna obsługa pacjęta
Opinia dodana przez: anna
{'id': 11628, 'name': u'Konin'} Neonatolog
                                       lekarz Anna Wolbach-Gołębiowska

lekarz Anna Wolbach-Gołębiowska

Neonatolog, Neurolog dziecięcy

Prywatny Gabinet Neurologii Dziecięcej
Kolska 11
Konin

Z całego serca mogę polecić panią doktor. Po prostu właściwą osobą na właściwym miejscu. Więcej takich lekarzy ☺️
Opinia dodana przez: Joanna

dr hab. n. med. Przemysław Lubiatowski

62-504 Konin

Najlepszy lekarz ortopeda jakiego spotkałem w swoim życiu! Szczerze polecam wszystkim pacjentom. Profesjonalista w każdym calu. Wysoka kultura osobista. Badanie, rozpoznanie i diagnoza przeprowadzone wzorcowo! Miałem operowany lewy bark, skomplikowany przypadek. Profesjonalna operacja, opieka i rehabilitacja. Mogę stwierdzić, że uratował moje dalsze funkcjonowanie osobiste i zawodowe. Jeśli chodzi o specjalizację stawu barkowego, to w Polsce "guru". Prawdziwy lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Wojtek

lekarz Aleksandra Rybczyńska

Onkolog dziecięcy, Pediatra

ZOZ i M.P. Med-Alko Sp. z o.o.
ulica Przyjaźni 3
62-510 Konin

Jak ja czytam te krytyczne opinie to mi się nóż w kieszeni otwiera. Pani Doktor jest przede wszystkim dla nas lekarzem, nie koleżanką od pierdzenia landrynkami i rzygania tęczą za przeproszeniem. Ja kontakt z Panią Doktor miałam od 2020 na oddziale 3 onkologii w Poznańskim szpitalu. Dosłownie uratowała życie mojemu dziecku. I choć wiele osób może uważać Panią Doktor za oschłą, ja Jej zachowanie odbieram jako konkretne, rzeczowe i fachowe. ...
Opinia dodana przez: Marta Bukowiecka

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Gabinet
ul. Kościuszki 13a/19
62-500 Konin

Wspaniała osoba .... w trudnym momencie mojego życia pojawiła się na mojej drodze za co jestem wdzięczna. Terapię z tak cudowną osobą jak Pani Iwonka wspominam z uśmiechem i ciepełkiem, zawsze. We mnie zmiany rezonują każdego dnia, a minęło już kilka lat od terapii. Dzięki profesjonalnemu podejściu i poprowadzeniu mnie, zaczęłam dużo wyraźniej rozumieć samą siebie, swoje potrzeby i otaczający mnie świat. Polecam ❤️
Opinia dodana przez: Ula
Świetny lekarz pod każdym względem,bez zastrzeżeń.Pozostało tylko polecać innym i podziękować za fachowość oraz podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: edward

lek. med. Piotr Pankrac

Ortopeda, Traumatolog

Gabinet Lekarski Piotr Pankrac Poradnia Ortopedyczna
Stanisława Staszica 1
Konin

Najlepszy ortopeda jakiego znam, pełen profesjonalizm. Fachowe doradztwo, pomoc. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: Łukasz

Grazyna Bieganska-Zajac

Neurolog

Neurologia-Medycyna Pracy MED-NEURO Konin Szpitalna 43
ul. Piastów 2
62-400 Konin

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Kobieta prawdziwy lekarz z powołania. Zawsze ma czas i odpowiada na wszystkie pytania. Nie zbywa pacjenta. Analizuje dokładnie wyniki badań i objawy. Bardzo kontaktowa i pozytywnie nastawiona do pacjenta. Dogłębnie wyjaśni przyczyny, skutki i następstwa choroby czy tez przepisywanych leków. Nie boi się nawet najtrudniejszych przypadków. POLECAM!
Opinia dodana przez: Beata