Lekarze Kutno

lekarz Przemysław Pasikowski

ul. Karola Szymanowskiego 6B/17
99-300 Kutno

SUPER lekarz,jestem mile zaskoczona podejściem do pacjenta,uprzejmy,z fachowym , życzliwym podejściem
Opinia dodana przez: elzbieta

lekarz Mirosław Pośpiech

Powstania Styczniowego 6
99-300 Kutno

Swoją opinię wyraziłem co następuje powyżej. Pozdrawiamy P.Doktorze.!! Dziękuję za opiekę i fachowość.
Opinia dodana przez: Wojtek Koc - Warszawa

lek. dent. Maja Sitarz

Stomatolog dziecięcy

Narutowicza 36A/1
99-300 Kutno

Kompetencja, uprzejmość, spokój i podejście do pacjenta wszystko na 5+. Pani Maja dokładnie tłumaczy i służy radą. Polecam, szczególnie dla bojących się panów ;)
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Zofia Waryszewska-Chrząstek

Gabinet Prywatny
Morcinka 30
99-300 Kutno

bardzo miła i kompetentna osoba. Z sercem i powołaniem wykonuje swoją pracę

lekarz Jarosław Maciejewski

Staszica 10 lok. 36
99-300 Kutno

Witam .Pragnę z całego serca podziękować doktorowi Maciejewskiemu za doprowadzenie mnie do zdrowia .Wspaniały człowiek , bardzo kompetentny , uprzejmy z ogromną wiedzą i umiejętnościami. Serdecznie polecam .
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Romuald Stelmach

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kutnowski Szpital Samorządowy im. dr Antoniego Troczewskiego"
ulica Tadeusza Kościuszki 52
99-300 Kutno

Bardzo dobry lekarz ortopeda serdecznie polecam dla dorosłych i dla dzieci dokładny lojalny wobec pacjentów.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jarosław Cała

ulica Tadeusza Kościuszki 52
99-300 Kutno

Moja opinia, po pierwszej wizycie jest następująca: Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu! Marian Bińkowski
Opinia dodana przez: Marian

lek. dent. Markos Georgoulis

ulica Bema 20
99-300 Kutno

Lekarz z podejściem do pacjenta. Niektórzy pacjenci boją się dentystów - w tym ja, po wizycie u Pana Doktora jestem nastawiona do stomatologów pozytywnie. Jeden z najlepszych lekarzy w mieście Kutno, podejmuje się ( jak niektórzy stomatolodzy twierdzą, dla nich ciężkie przypadki). Swoją pracę wykonuje z sercem a do każdego pacjenta ma indywidualne podejście. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Zofia Mikołajczyk-Kuś

Neonatolog, Pediatra

ulica Kołłątaja 18
99-300 Kutno

Bardzo kompetentna Pani doktor. Chodziła do Niej moja mama ze mną , ja polecam wszystkim Panią doktor.Zawsze znajdzie czas dla wszystkich!

lekarz Adam Durczyński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Salus"
ulica Szpitalna 46
99-300 Kutno

Najlepszy lekarz jakiego znam. Wiedza, zachowanie, na najwyższym poziomie. Opiekuje się pacjentami niczym doktor z Na dobre i na złe, a ludzi rozkochuje niczym Mroczek z M jak Miłość. To mówiłem ja, Jarząbek Wacław.
Opinia dodana przez: Jarząbek Wacław

lekarz Witold Nyka

Przychodnia
Staszica 19 A
99-300 Kutno

SSSSSSSSSSSuper lekarz polecam ,mily sympatyczny zeczowy dokladny oby wiecej ludzi bylo na tej planecie .Lezalam na oddziale i doktor mnie prowadzil naprawde dusza nie czlowiek tylko gania za fajki hehe . Dzis tez dzwonilam do przychodnie oczywiscie ta nie mila pani nie miala dla mnie czasu zadzwonilam do doktora do domu co powinien czlowiek odpoczywac to on zajmuje sie pacjentami i jutro mnie przyjmie to jest czlowiek o wielkim sercu ...
Opinia dodana przez: Elzbieta

lekarz Barbara Balawajder

Psychiatra

Chopina 7
99-300 Kutno

Pod opieką psychiatry jest od 40 lat. Od kilku lat opiekuje się moją mamą pani doktor. Obie z mamą jesteśmy z tego bardzo zadowolone. Pani doktor Balawajder jest lekarzem, który bardzo czasu poświęca pacjentowi podczas wizyty. Jest bardzo miła, uprzejma. Cierpliwie tłumaczy choroby i leczenie. Jest to lekarz godny zaufania i polecenia.
Opinia dodana przez: Iwona

lek. dent. Halina Foczpaniak

Prywatny Gabinet Lekarski
ul. Szymanowskiego 6C/17
Kutno

Pani z bardzo profesjonalnym podejściem. Dobrze tłumaczy o zaistniałej sytuacji. Rozmawia z klientem. Uważam ja za bardzo dobrą dentyske ale uważam że ceny są zbyt drogie
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Agnieszka Misiołek

Psychiatra

Przychodnia
Grunwaldzka 2
99-300 Kutno

Uprzejma i godna polecenia Pani Doktor . Gdy mnie prowadziła na oddziale była pomocna i wyrozumiała . Dużo mi pomogła i trafnie postawiła mi diagnozę .
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Aleksandra Benedykcinska

Neurolog

Staszica 10 lok. 36
99-300 Kutno

zdecydowanie polecam Pania doktor, pacjentow wita usmiechem, jest przemila, do tego w pelni profesjonalna, dociekliwa, pomocna i odpowiedzialna
Opinia dodana przez: G

lekarz Wiesław Adamowski

Braci Śniadeckich 7 lok. 14
99-300 Kutno

Lekarz niespotykanie przyjemny,sympatyczny,ujmujący sposób bycia.Pacjent dzięki miłej atmosferze otwiera się przed lekarzem,oby więcej takich lekarzy.

lekarz Grażyna Lesyng-Pawłowska

Neurolog

przychodnia
Sienkiewicza 40
99-300 Kutno

Super lekarz! Jeszcze nigdy nie spotkałam tak kompetentnego lekarza. Dodać do tego trzeba wielkie serce i życzliwość.

lekarz Waldemar Lipiec

prywatne gabinety lekarskie
ul. Zamoyskiego
99-300 Kutno

Panie Doktorze - niestety nie mogę już tego powiedzieć Panu osobiście, ale wierze, że Pan widzi to co piszę. Przeprowadził mnie Pan przez najważniejsze okresy w moim życiu intymnym, począwszy od dojrzewania, poprzez problemy młodej, niedoświadczonej kobietki która do Pana przychodziła z różnymi problemami, które dla Pana zawsze były ważne i godne uwagi i cierpliwego tłumaczenia mi niektórych spraw, kończąc na moim staraniu się o dziecko....i niestety już tej sprawy ...

lekarz Artur Stronias

Gabinet
Folwarczna 43
91-487 Kutno

Jeśli w ogóle mam prawo oceniać lekarza: doskonały specjalista!!!. Przez 3 miesiące miałam problem z kolanem nim trafiłam do dr Stroniasa. Pan doktor zbadał, postawił diagnozę, a po zastosowanym leczeniu dolegliwości ustąpiły. Uważam, że nie kwiecista mowa, ale wiedza, doświadczenie , a czasem i intuicja czynią z lekarza dobrego specjalistę.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Jerzy Czernic

Dermatolog

Pracownia diagnostyczna
Kościuszki 52
99-300 Kutno

Bardzo miły i sympatyczny lekarz,pomógł mojemu synowi w leczeniu trądziku a także mi w diagnozach znamion
Opinia dodana przez: czesia