Lekarze Kutno

lekarz Adam Wideński

SPECJALISTA Sp. z o.o.
Kutno, ul. 29 Listopada 37
99-300 Kutno

Na konsultacji doktor był uprzejmy, ale gdy przyszłam na zabieg (bardzo krótki, bo trwał 30min) już taki uprzejmy nie był. Wzbudzał we mnie wyrzuty sumienia ze sama doprowadziłam do takiego stanu rzeczy i rzucał komentarze (niekoniecznie miłe) na ten temat, po czym w połowie zabiegu rozmawiając z pielęgniarką udawał jakby mnie nie było w pomieszczeniu. Bardzo mnie nastraszył mówiąc o nowotworze (gdzie lekarz nie powinien bez podstaw straszyć pacjenta, a ...

lekarz Wiesław Grudziński

Reumatolog

Barcewicza 1
99-300 Kutno

dobry lekarz z wieloletnim doswiadczeniem wzbudzajacy zaufanie.Jestem zadowolona z leczenia wieloletniego.pacjentka

lekarz Krzysztof Ignasiak

ulica Północna 35
99-300 Kutno

Doktor prowadził moją ciąże od początku. Ciąża przebiegała normalnie, wszystkie wizyty kontrolne odbyte prywatnie. Na 3 tygodnie przed porodem trafiłam do szpitala z bólem brzucha i musiałam tam zostać aż do rozwiązania. Mimo, że doktor był lekarzem dyżurującym w szpitalu nie odczułam żadnego zainteresowania z jego strony. Przebieg porodu był dla mnie traumatycznym przeżyciem, który cudem przeżyliśmy. Po prowadzeniu całej ciąży nie takiej opieki i wsparcia się spodziewałam.
Opinia dodana przez: Emilia
Doktor nie ma czasu dla pacjenta, na oddziale zjawia sie na "minute" 2x na tydzien i tyle ja widziano, wstępny wywiad oczywiscie na korytarzu, zadnej rozmowy, pytań, wychodząc ze szpitala nie wiem nic, musze szukac innego lekarza zeby pokazac wyniki - faktycznie traktuje pacjenta przedmiotowo.

lekarz Tomasz Gliński

Internista, Anestezjolog

99-300 Kutno

Moja żona była znieczulają przez pana Tomasza Glińskiego od początku do końca wiedziała co się z nią będzie działo . Bardzo dziękujemy panom chirurgom i panu Dr Tomaszowi glińskiemu . Rodzina z Rypina
Opinia dodana przez: Mirosław

lek. dent. Maria Kruglak

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

99-300 Kutno

szybkie i bezbolesne leczenie zębów, bardzo miła pani doktor. elastyczne godziny przyjęć, polecam wszystkim

lekarz Teresa Rynkiewicz-Kowalska

Kołłątaja 23
99-300 Kutno

Chaotyczna wypalona zawodowo agresywna wobec pacjenta nie panującą nad sobą podczas wizyty z NFZ.Skladam skargę na tą Panią legitymującą się wyższym wykształceniem bez kultury osobistej ani krzty.

lekarz Piotr Humański

Urolog

Szpital Specjalista
29-listopada nr 37
99-300 Kutno

jestem po operacji ( 22.02.2023 ) usunięcia gruczołu krokowego ( 200ml ) przez dr Humańskiego. 4 lekarzy ( w tym jeden profesor z Torunia ) z Bydgoszczy twierdziło że nie znają metod laserowych !!!!!!!!! itd. Sam znalazłem w internecie szpital w Kutnie . Operacja trwała prawie dwie godz jestem 48 godz po operacji i jak na razie wszystko jest OK. Rozmowa z dr Humańskim krótka rzeczowa ( bdb klasa ) ...
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Andrzej Menduś

Urolog

Szpital Specjalista
29-listopada nr 37
99-300 Kutno

Beznadzieja Poszłam do niego z aktualnymi wynikami moczu powiedział niech pani mi nie pokazuje bo ja się nie znam na tym . Przepisał mi antybiotyk mimo że nie miałam żadnych bakterii . Zero jakiś badań dodatkowych jakich chęci pomóc kogoś tylko USG które trwało minutę . Tylko go interesowało czy przyjdę na kolejną wizytę , szkoda mego czasu by chodzić . Jak się okazało to przewlekła choroba nerek
Opinia dodana przez: ona

lekarz Daniela Jędrzejczak-Ciesielska

Laryngolog

Staszica 10 lok. 36
99-300 Kutno

Żenada, ta pani jest już w takim wieku, że powinna się raczej zająć szydełkowaniem i rozwiązywaniem krzyżówek, bo lekarz z niej kiepski, nawet bardzo. Brak higieny i sterylności, przy pacjencie moczy w spirytusie i podpala swój przedwojenny "sprzęt medyczny". Przyjmuje w domu, w którym cuchnie fajami, ciężko było wytrzymać. Niedelikatna, niezbyt uprzejma, wiedzy brak. Jedyne co potrafi to zapisać antybiotyk, na pewno nie zdiagnozować problem i wyleczyć pacjenta. Mimo kuracji ...

lekarz Anna Krupa

Władysława Jagiełły 2
99-300 Kutno

tempo pracy szybkie-ale na wszystkie pytania uzyskalem odpowiedzi

lekarz Monika Miller-Jankowska

Psychiatra

Grunwaldzka 2
99-300 Kutno

Pani lekarz jest dobrym specjalistą i fachowcem w swojej dziedzinie. Potrafi rozpoznać ludzi chorych i chcących się leczyć oraz funkcjonować w społeczeństwie. Nie wciska worka leków psychotropowych, ale zaleca niezbędne minimum, żeby pacjent mógł sobie poradzić ze swoim życiem. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Elżbieta Jagoda

99-300 Kutno

Pani doktor bardzo niemiła, podeszła olewczo do tematu, nie zainteresowała się urazem, ledwo wybłagałam ją o skierowanie na dalsze badania, chciała uznać uraz jako stłuczenie, okazało się to wybiciem barku oraz uszkodzeniem mięśnia łopatkowego i możliwym uszkodzeniem nerwów splotu ramienmego. Nie polecam, uciekajcie.
Opinia dodana przez: Wiktoria

lekarz Zbigniew Sobczyk

Endokrynolog, Internista

SPZOZ
Kutno

Z całego serca polecam Pana doktora , przepisał mi skierowanie do szpitala w celu wykonania wszystkich specjalistycznych badań. Podszedł poważnie do sprawy jako jeden z nielicznych lekarzy u których byłam Polecam
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Łukasz Podolski

Paderewskiego 5
99-300 Kutno

Bardzo specyficzna postać, lecz nie charakter leczy ludzi. Lekarz, który jest prawdziwym fachowcem ceniącym tylko konkretne informacje a nie nawijanie makaronu na uczy. Jestem po rekonstrukcji kolana, które złożył od podstaw! Serdecznie pozdrawiam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Małgorzata Sembrat

Dermatolog

Królewska
99-300 Kutno

LEKARZ MEDYCYNY PRACY Bardzo niemiła,krótki czas przyjmowania,po spóźnieniu powiedziała,że przyjmie 6 osób a reszcie dziękuje. Rozumiem,że mogła mieć ograniczony czas,ale ton i forma przekazu były karygodne. 0 informacji na recepcji(panie nie potrafiły udzielić nam informacji) dzięki czemu 6 osób odeszło z kwitkiem(ja po godzinie czekania na panią doktor). NIE POLECAM

lekarz Maciej Misztal

Kardiolog

Ośrodek pielęgnacyjno-opiekuńczy
Skłodowskiej 46
99-300 Kutno

Lekarz godny polecenia z dużą wiedzą i doświadczeniem.Cierpliwie wyjaśniał mi na czym polega mój problem i co należy zrobić oraz dlaczego.Miałam wykonaną kolonoskopię choć wydawało mi się ze zupełnie przypadkowo.Okazało sie ze Doktor uratował mi życie

lekarz Aleksandra Krzyśków-Benedykcińska

Neurolog

Staszica 11
99-300 Kutno

Lekarz owszem prowadzi wizytę krótko i na temat. Na moje wyniki spojrzała i od razu skierowała na właściwie badania. Bez zbędnej kurtuazji, ale trafiła w sedno choroby. Dzięki niej nie uchronilam się przed operacją. Chodzę i to najważniejsze
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Dorota Janakowska-Idzik

ulica Bażantowa 1
99-300 Kutno

Cała ta Pani doktor jak i przychodnia to o kant tyłka wytrzeć! Dołączam się do opinii powyżej tylko ciągle przedstawiciele siedzą i wchodzą w kolejki i zwracają głowę a pacjenci siedzą w kolejkach! Pomijam fakt że zarówno ona jak i dr Kaleta to specjalistki od faszerowana dzieci antybiotykami ! Ą obsługa najgorsza z możliwych - Panie rejestratotki to za karę tam pracują bo wiecznie mają że wszystkim problem .
Opinia dodana przez: Xyz
Nie uprzejma,nie miła, traktująca pacjenta jak intruza którego musi przyjąć bo za to jej płacą.Poszedłem na wizytę bo chciałem skierowanie na rezonans kręgosłupa,za 7 miesięcy mam operacje przepukliny międzykręgowej i muszę mieć najświeższe badania.Pani,,doktor"po opukaniu,wyginaniu mnie obejrzała moje porzednie wyniki rezonansu i stwierdziła że jest ok .(5 przepuklin międzykręgowych i kilka innych schorzeń)i to robota dla fizjoterapeuty a nie skalpela(w ciągu tych wielu lat byłem u kilku fizjioterapeutów i ...od ...