Lekarze Kutno

lekarz Jarosław Kapciuch

Pracownia diagnostyczna
Kościuszki 52
99-300 Kutno

Bardzo dobry lekarz. Dokładny, wszystko wytłumaczy. Poświęca dużo czasu dla pacjenta. Uprzejmy, kulturalny, polecam.

Beata Dryńkowska-Kucharska

B-Dent
99-300 Kutno

Z czystym sumieniem polecam Panią stomatolog! Dość dawno nie siedziałam na fotelu dentystycznym, ponieważ panicznie boję się dentystów, Pani doktor jednak to zmieniła :) Super! Jest delikatna, wszystko szczegółowo tłumaczy i potrafi sprawić że pacjent czuje się komfortowo. Wczoraj byłam pierwszy raz, ale zamierzam cały czas chodzić do Pani Kucharskiej :) Polecam wszystkim takim samym "tchórzom" jakim jestem ja ;)

Anna Misztal

Przychodnia
Sowińskiego 27
99-300 Kutno

Zdecydowanie polecam panią doktor, leczę zęby u niej od kilku dobrych lat. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Wydaje się, że jej gabinet jest dość nowocześnie wyposażony. Jeżeli chodzi o ceny to zamiast narzekać proszę sprawdzić ceny u stomatologów z Łodzi czy Warszawy, poza tym za jakość się płaci i nie żałuję żadnej wydanej w gabinecie pani doktor Misztal złotówki. Dodam jeszcze, że na żadnej wizycie się nie nudziłem ponieważ ...
Opinia dodana przez: pacjent

dr n. med. Zbigniew Cukras

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

przychodnia
Mickiewicza 2
99-300 Kutno

Lekarz godny polecenia. Zna się na tym co robi. Operowal mnie niedawno i z czystym sumieniem polecam
Opinia dodana przez: Paulina
Opinia oczywiście pozytywna . Lekarz z pasja do swojego zawodu. Zawsze miły, uśmiechnięty oraz pomocny. Każde zadane pytanie zostaję w sposób zrozumiały dla pacjenta wyjśnione. Oby więcej takich lekarzy 🥰🥰🥰🥰
Opinia dodana przez: K.M.

lek. dent. Jolanta Siemaszkiewicz

Tarnowskiego 40/62

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Maria Bartnik

Pediatra, Kardiolog

ulica Kołłątaja 18
99-300 Kutno

Najlepszy pediatra w Kutnie! Postawiła trafną diagnozę, gdy poprzedni lekarze nie umieli stwierdzić, co się dzieje z moją córeczką.

lekarz Dorota Żaczek

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Salus
Szpitalna 46
99-300 Kutno

Jestem zachwycona, przemiła osoba, tłumaczy wszytsko bardzo dokładnie, nie pospiesza, nie wygania. Zna się na rzeczy, odpowiada na wszytskie pytania, nie było problemu żebym się z nią skontaktowała (po wizycie również odpowaidała na smsy dot. badań). Przemiła kobieta!
Opinia dodana przez: Ola

lek. dent. Cezary Komorowski

Zamenhofa 9 lok. 20
99-300 Kutno

Świetny dentysta ,profesjonalny ,miły Miałam zrobione zdjęcia zębów i założony mostek i jestem bardzo zadowolona . Gabinet świetnie wyposażony. Pani Basia ,asystentka jest bardzo miła .
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Maria Zając

Władysława Jagiełły 2
99-300 Kutno

U Pani doktor leczę się od wielu lat. Mam do niej zaufanie jako lekarza. Poświęca tyle czasu pacjentowi ile potrzeba. Bardzo dokładnie wszystko wyjaśnia odnośnie zastosowania leczenia. A przede wszystkim jest bardzo miła i uprzejma. Polecam Panią doktor jako specjalistę.

lek. dent. Monika Najbar

Gabinet
Staszica 13
99-320 Kutno

Profesjonalizm i odpowiednie podejście do klienta. Do Pani Moniki Najbar chodze od paru lat i jest zadowolona. Polecam
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Bożena Wójcińska

Internista, Endokrynolog

Kościuszki 13 lok. 31
99-200 Kutno

Zrezygnowany chęcią walki o swoje zdrowie trafiłem pod opiekę Pani Doktor.Pierwsze wrażenie to bardzo dociekliwa. Teraz już wiem,że to po to by mi pomóc. Jestem po pięciu konsultacjach endokrynologicznych i nic.Dopiero Pani Doktor była w stanie ustalić co mi dolega.Zlecila szereg badań,wszystko szczegółowo wyjaśniła i dobrała tak leki by mnie było na nie stać.Jestem wdzięczny Pani Doktor za fachową pomoc.Teraz reszta należy do mnie. P.S pamiętajcie iść z wynikami badań ...
Opinia dodana przez: Tomasz

dr n. med. Maria Bartnik

Kardiolog dziecięcy

ulica Kołłątaja 18
99-300 Kutno

Bardzo polecam Panią doktor. Pani doktor postawiła trafną diagnozę i dziecko jest zdrowe. Wcześniej byliśmy u 3 innych lekarzy, którzy nie potrafili pomóc mojemu dziecku. Dziękuję Pani doktor za zaangażowanie! :-)
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Lucyna Foczpańska

Internista, Lekarz medycyny pracy

Leszczynek 28a
99-300 Kutno

Bardzo bardzo uprzejma,delikatna,można z nią porozmawiać.Wzbudza zaufanie i wprowadza miła atmosferę w relacji z pacjentem.Ale personel pielęgniarski okropnie niesympatyczny,nie wiadomo jak się odezwać.Chory człowiek stoi upokorzony ,ledwo żywy i czeka aż go pani pielęgniarka zauważy i raczy zarejestrować.Pielęgniarki nadęte i stale niezadowolone.

dr Agnieszka Kubiak-Wojtczak

Neurolog

ulica Sowińskiego 1/IV
99-300 Kutno

Pani doktor ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, dokładny wywiad, konstruktywna rozmowa.Nowe zastosowania medyczne, ogromna wiedza -zlecajac kolejne badania trafnie postawila diagnoze dzieki ktorym mi pomogla i wyleczyla Każdy lekarz powinien mieć tyle zaangażowania cierpliwosci empatii serca inteligencji jak pani doktor Niestety w dzisiejszych czasach lekarze to materialisci oglądający się za pieniazkami przyjmując prywatnie i dopiero wtedy ich podejście jest w miarę właściwe Pani doktor jest przeciwieństwem tego wszystkiego przyjmując ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Aneta Dźwinacka

Profilaktyka
kutno
99-300 Kutno

Serdecznie polecam! Bardzo miła Pani doktor, wszystko wytłumaczyła, przemiłe podejście do pacjenta! Ślicznie dziękuję!
Opinia dodana przez: Paulina

lek. dent. Andrzej Adamowski

Władysława Jagiełły 2
99-300 Kutno

Parę lat temu miałem leczone 3 zęby trzonowe u tego doktora. Wypełnienia trzymają sie do dziś. Poza tym ze dwa razy nadbudowywal mi wyszczerbioną jedynkę, którą złamałem będąc dzieckiem. Obecnie chodze gdzie indziej, tylko dlatego, że nie mieszkam w Kutnie. Doktora polecam. Poza tym, ze dobry to do tego bardzo sympatyczny.
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Mirosław Ziółkowski

Dermatolog

Królewska
99-300 Kutno

Bardzo polecam Pana Doktora. Bardzo dobre podejście do problemu pacjenta, leczenie które pomogło, zdecydowanie polecam. Anna
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Włodzimierz Frydrychowski

przychodnia
Mickiewicza 2
99-300 Kutno

lekarz był beznadziejny. Bardzo lekceważący objawy i prośby pacjenta. Szczerze odradzam tego lekarza

Ryszard Karaś

SALUS
ul. Szpitalna 48, Kutno
99-300 Kutno

Doktora Karasia odwiedzałam regularnie co rok od kilku lat. Bardzo sympatyczny lekarz. Chociaż czytając opinie tu wystawione, zaczynam mieć wątpliwości. Generalnie trafiłam do tego lekarza z podejrzeniem obustronnych torbieli jajników i guzka piersi. Po badaniu lekarz stwierdził, że w piersi nic nie ma, przy jednym jajniku też nie, a przy drugim coś tam jest, ale jak dla niego to jajeczko, które nie zeszło w trakcie menstruacji. Zalecił tabletki hormonalne dla ...
Opinia dodana przez: Anonimowa