Niestety NIE POLECAM tego lekarza jako ginekologa. Wizyta trwała 4 minuty łącznie z badaniem USG! Zero pytań ze strony lekarza, zero zainteresowania. W ciągu 15 minut obsłużył 3 pacjentki. Dodam, że wizyta była prywatnie oraz przyszłam do Pana doktora w sprawie potwierdzenia swojej pierwszej ciąży. Kompletnie nie polecam.

Kompletnie nie polecam.

Polecam pana doktora. Prowadził mi 4 ciąże i zawsze kierował mnie na badania. Nie mogę złego słowa powiedzieć. Mogę z czystym sumieniem polecić tego doktora.

Nie polecam, wizyta trwa nie całe 5 min, każe przychodzić co 2 tyg żeby tylko powiedzieć że wyniki są w normie, za co kasuje 130 zł. Na 2 pierwszych wizytach nie obliczyl nawet który to tydzień ciąży i ile długości ma zarodek oraz nie skierował na badania.

Wypisał mi zaświadczenie o ciąży na druczku od recepty, bez podania tyg ciąży i daty porodu. Oczywiście pracodawca nie przyjął i musiałam nadal pracować po 10h w ciężkich warunkach do czasu aż poszłam do innego lekarza.

Ja byłam na 2 wizytach w ciąży po czym powiedział że nie poprowadzi ciąży bo ma gabinet nie przystosowany, to po co kazał mi przychodzić co 2 tyg? :/ dla $$$? w dodatku nie zlecił żadnych badań ani leków. Był to już 9 tc A on mi kazał wybrać innego lekarza, mimo że w ciąży bardzo źle się czułam. Były to wizyty prywatne. Nie polecam!

Były to wizyty prywatne.
Nie polecam!

Piszecie,że dla tego lekarza liczy sie tylko kasa,no cóz nie zgodze się z tym porównaniem. Pieniądze sa ważne jak dla każdego ale nigdy na żadnej wizycie nie odczułam tego,że pan doktor jest materialistą a leczę sie na fundusz i zawsze jest to miła wizyta o ile mozna tak nazwać badania ,zawsze zleca dodatkowe badania jeżeli jest taka potrzeba

Chodziłam na wizyty na NFZ i nie polecam, chodziłam z infekcjami dwa lata nawet co dwa tygodnie i ciągle miałam przepisywane te same leki. A raz powiedziałam że przyszłam znowu z infekcja to nawet mnie nie zbadał tylko wypisal w ciemno leki i do widzenia.

Jak to możliwe gdy na dzwiach w Żychlinie pisze Wt- 14do18 Środa- 14-18 Czwartek 08-13.30 Gdy tydzień temu czwartek poszłam o 10 a lekarza już nie było a miał przyimować do godz 13:30 poszłam o Wtorek dowiadywałam się że nie będzie Pana doktora nie będzie a teraz gdy byłam środę nawet nie chciał mnie wysłuchać a zaczoł przyimować o 15 do 16:30 tak powiedziała położna.powinien ktoś za to się wziąść. Bardzo złe podejście do pacjentki. Stara czasu.

Jak to możliwe gdy na dzwiach w Żychlinie pisze
Wt- 14do18
Środa- 14-18
Czwartek 08-13.30

Witam leczyłam się u niego dość długo przeszło 3 lata. Nie mogłam zajść w ciążę, przez taki długi okres leczenia wykonał mi tylko 2 badania na tarczyce i estradiol. Leczył mnie chormonami przeszło 1rok dopiero po tak długim czasie kazał wykonać badanie nasienia partnera. I okazało się że ma słabe nasienie przepisał leki które wogole nie pomogły, ale za każdą wizytę trzeba było płacić nawet taką aby tylko obejrzał wyniki. Jestem bardzo rozczarowana podejściem tego lekarza cały czas powtarzał na wszystko potrzeba czasu i tak za każdym razem gadał. Tylko że człowiek z roku na rok staje się coraz starszy i nie ma czasu na czekanie upragnionego dzidziusia trzeba działać, jednak u tego lekarza liczy się kasa a nie problem człowieka. Nie polecam Nikomu.

Obwiniasz lekarza za torbiele ale prawda jest taka ,że sama sobie zaszkodziłaś ,bo tak na prawdę to nie chodzi sie na kontrolne wizyty raz w roku tylko częściej.Najlepiej zwalić wszystko na lekarza a prawda jest taka,że za rzadko wybieramy się na wizyty.Torbiele czasami rosną bardzo szybko.A doktor Karaś moim zdaniem to bardzo dobry lekarz