Oceniam pana doktora bardzo dobrze i mi badał tarczyce do tego zlecił mase badań.Jeżeli mówił do mnie po imieniu a też jestem młoda osobą to nie robiłam z tego takiego "kosmosu",a co do prawienia komplementów ,może Ty to odebrałas tak jak chciałas.Polecam tego pana

Oceniam doktora Karasia jako endokrynologa. Tragedia i zgadzam sie z dziewczynami, które odradzaja go mlodym dzieczynom. Bylam kilka razy u niego i niedosc ze nie zbadal tarczycy to kazal zdjac za kazdym razem stanik i niby sluchal serca. Do tego odzywal sie do mnie po imieniu i prawil komplementy...jak ktos taki moze byc lekazem...a tym bardziej ginekologiem?

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan doktor wytłumaczył mi wszystko bardzo dokładnie i zrozumiale. Lekarz godny polecenia.

długa lektura (czyta czytalam opinie ),gdybym nie leczyła sie u tego pana doktora,to pewnie zastanowiłabym się,czy wybrać sie na wizytę,na SZCZĘŚCIE jestem zadowolona ze sposobu prowadzenia mojej choroby,żetelny i miły pan

jestem młoda osoba i mama zapisała mnie do ginekologa akurat do tego pana.Miałam troche obawy,ale nie potrzebnie.Pan Karaś okazał sie bardzo miłym lekarzem,gabinet jest fajnie wyposażony,miły atmosfera,pełny profesjonalizm

Kompetentny , miły lekarz.Czas oczekiwania na wizytę krótki.Nie robi problemów z wystawieniem dodatkowych badań jak Go poprosiłam,naprawdę polecam,warto wybrać się na wizytę :)

Lekarz naprawde godny polecenia.Zapisała mnie do Niego koleżanka ale szczerze miałam troche obawy jak poczytałam negatywne opinie.Teraz wiem,że warto leczyć sie u tego Pana.Fachowa miła wizyta.Polecam Wszystkim panią :)

Bardzo miła i przede wszystkim bardzo fachowa pomoc, diagnostyka trafna ,polecam naprawdę warto ,czas oczekiwania na wizytę krótki

Lekarz godny polecenia z wieloletnim stażem pracy.Miła fachowa obsługa,czas oczekiwania na wizyte w normie.Jednym zdaniem godny polecenia

Miły pan,kompetentny lekarz .Zawsze jeżeli jest potrzeba zleci dodatkowe badanie,zawsze słucha.Leczę sie już ponad 10 lat i na pewno nie zmienię lekarza.