Gabinet dobrze wyposażony ,miła obsługa,lekarz kompetentny z wieloletnią praktyką.Polecam,naprawdę warto

Prowadził moją ciążę i zgodzę sie z poprzednimi opiniami,że jest godny polecenia,zleca wszystkie potrzebne badania.

Lekarz z dużym doświadczeniem,gabinet dobrze wyposażony.Miły,kontaktowy . Zawsze doradzi ,trafne decyzja odnośnie leczenia

Nie czytajcie negatywnych opinie,same sie przekonacie,że jest to miły pan,który wysłucha i doradzi.Jeżeli sa potrzebne dodatkowe badania to również zleca bez problemów

Miły ,kontaktowy lekarz.Prowadził moje dwie ciąże i nie zamieniłam bym na innego lekarza.Dokładny .Lekarz z prawdziwego powołania

Lekarz z powołania.Zawsze wszystko wytłumaczy ,nie zbywa jak inni lekarze ,pomocny.Nigdy nie odmówił zlecenia badan

Lekarz godny polecenia,miły ,zawsze wytłumaczy ,dokładny. Chodze do Niego już bardzo długo i nigdy sie nie zawiodłam

Ten lekarz to gbur jakiego nie widziałam jeszcze. Nie udziela żadnych informacji, prawie się nie odzywa, a jak sama zadałam pytanie to mi powiedział, że mu przeszkadzam i że nie nadąża, bo musi klepać w klawiaturę i wydrukować coś a nie odpowiadać. Odesłał mnie do św. Piotra. Nie wytrzymałam i wyszłam. Nigdy więcej takiego lekarza. Odradzam wszystkim.

Lekarz z powołania, miły, uprzejmy, zawsze służy pomocą. Leczę się u Doktora od kilkunastu lat i zawsze byłam zadowolona. Jest lekarzem naprawdę poświęcającym dużo uwagi pacjentce. Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy, doradzi.

lekarz prowadzi moja ciążę ale moje odczucia po wizytach są sprzeczne, raz jestem bardzo zadowolona a raz odnosze wrazenie, ze nie traktuje mnie powaznie...na pytania odpowiada czasami od niechcenia...nie jestem do konca przekonana