Doktora Karasia odwiedzałam regularnie co rok od kilku lat. Bardzo sympatyczny lekarz. Chociaż czytając opinie tu wystawione, zaczynam mieć wątpliwości. Generalnie trafiłam do tego lekarza z podejrzeniem obustronnych torbieli jajników i guzka piersi. Po badaniu lekarz stwierdził, że w piersi nic nie ma, przy jednym jajniku też nie, a przy drugim coś tam jest, ale jak dla niego to jajeczko, które nie zeszło w trakcie menstruacji. Zalecił tabletki hormonalne dla kobiet karmiących. Po wybraniu tabletek, kolejne badanie, lekarz stwierdził, że już wszystko ok. W między czasie oczywiście zaproponował wymrażanie nadżerki za 500 zł :) oczywiście o cenę zapytałam dopiero po skorzystaniu z usługi (ach ta naiwność). Do lekarza chodziłam nadal co roku na kontrolne usg i cytologię. Wszystko było ok. Aż na pewnej wizycie okazało się, że jednak lekarz dostrzegł obustronne torbiele. Jak na to, że rok wcześniej nie było nic, a teraz dorobiłam się po roku torbieli wielkości pomarańczy, całkiem nieźle. Generalnie nie wiem czy zawiódł sprzęt czy lekarz, a może po prostu miałam pecha i faktycznie można w rok czasu dorobić się takich cudów... Byłam na konsultacji u innego lekarza, byłam na badaniach w szpitalu... Ostatecznie trafiłam do Kopernika w Łodzi. Stwierdzili, że jeden torbiel zniknął, być może pękł i zszedł z menstruacją podczas naprawdę bolesnych miesiączek. Drugi torbiel niestety okazał się na tyle duży, że jajnik był nie do uratowania. Dziś jestem już ponad miesiąc po operacji, czuję się dobrze, ale niestety tylko z jednym jajnikiem. Zatem chyba nie polecam takiej opieki medycznej... Powodzenia!

Nie polecila bym go nikomu co chce miec dzieci. Mnie wyslal na usuniecie torbiela,wiedzial ze chce zostac mama a mimo tego nie dopilnowal lekarzy ktorzy prowadzili operacje. Po2 latach nadal nie moglam miec dziecka a on stale mnie leczyl robil usg i nie zauwazyl ze cala blone sluzowa mam zniszczona usuniety jajnik. Poszlam prywatnie do innego lekarza,podejrzewal ze zrobilam skrobanke.,mowie ze torbiel mialam usuwany a nie skrobanke. Powiedzial zebym podziekowala lekarzom ktorzy to zrobili bo dzieki nim nie bede mogla miec dziecka a w dodatku w ciagu dwoch lat (bede miec 35) przez brak blony sluzowej miesiaczka mi zaginie. I po marzeniach.

Miły pan,profesjonalnie podchodzi do swojej pracy,zawsze służy radą .Leczę sie już od 5 lat i nie narzekam

Polecam,polecam,polecam :) Lekarz godny polecenia ,prowadził moje trzy ciąże i jestem zadowolona

Polecam,polecam,polecam :)
Lekarz godny polecenia ,prowadził moje trzy ciąże i jestem zadowolona

Sporo czytania ,dośc długa lektura ale worto poczytac ,sama jestem pacjentka pana Karasia i spokojnie polecam.Jest to pan z wieloletnim doświadczenie ,gabinet dobrze wyposażony

Witam,doktor Karaś prowadził moją ciąże i jestem bardzo zadowolona z prowadzenia .Moge spokojnie polecić

witam chcialam zapytac wszystkie panie które prowadzily ciaze u pana dr. Karasia.Bylam raz potwierdzil ciaze poprzez usg i kazal przyjsc za 2 tyg. czy byłyscie zadowolone?czy dr zleca badania i jak tak to trzeba je robic prywatnie czy mozna na NFZ?pozdrawiam

witam

Lekarz bardzo miły i uprzejmy. Mówi po imieniu co rozluźnia atmosferę. Jest delikatny. Odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania i wątpliwości.

Nie polecam wizyt u Pana Doktora. Traktowanie przedmiotowe, rutynowe. Nieprofesjonalne podejscie do pacjenta

Tragedia badanie ginekologiczne całe 5 minut plus badanie piersi diagnoza rak szyjki po zrobieniu cytologi okazało sie że to nadzerka 120 zł wizyta plus 30 cytologia do tego wizyta po odbiór wyników cytologi 100 zł.Jeżeli chodzi o różne zabiegi jakie powinnam zrobić u doktora według niego to jedno cena 500 zł plus propozycja założenia wkładki 2000.Jako endokrynolog kazał zrobić badania tsh ft4 apo wizyta 100zł potem z wynikami następna wizyta 100 zł po czym usłyszałam że wyniki w normie ale mam hashimoto kiedy zaczełam mówić że zle się czuje wypadają mi włosy zapytał czy ma wypisać receptę na leki cała wizyta ograniczyła się do spojrzenia przez doktora na wyniki i jego należy mi się 100 zł wizyta trwała 3 minuty.NIEPOLECAM!!!!