Jestem zachwycona, przemiła osoba, tłumaczy wszytsko bardzo dokładnie, nie pospiesza, nie wygania. Zna się na rzeczy, odpowiada na wszytskie pytania, nie było problemu żebym się z nią skontaktowała (po wizycie również odpowaidała na smsy dot. badań). Przemiła kobieta!

Ja trafiłam do pani doktor z córką. Mieszkamy w dość dużej odległości od Kutna więc na pierwszą wizytę jechaliśmy z pewnymi obawami. Korzystając z tego że doktor ma dwie specjalizacje: ginekolog,endokrynolog oddaliśmy leczenie córki ufając że coś w końcu zaradzi. I Bogu dzięki. W chwili obecnej wyniki córki są idealne a my wiemy wszystko, czego w naszej miejscowość nie byliśmy w stanie się dowiedzieć. Polecam panią doktor z czystym sumieniem i bardzo, bardzo Jej dziękuję.

Polecam wszystkim kobietom. Wspaniały lekarz,życzliwa i zawsze pogodna. W jej gabinecie kobieta czuje się swobodnie i może uzyskać odp. na każde pytanie. Działa jak balsam. Każda wizyta to sama przyjemność. Dojeżdżam 60 km. Super sprzęt i kompleksowa opieka.

Leczę się u pani doktor od kilku lat. Jest to lekarz z powołania. Profesjonalistka w każdym calu, empatyczna, poświęcająca czas i uwagę pacjentom. Dokładnie tłumaczy, nie przepisuje zbędnych leków, lubi naturalne sposoby leczenia. Jest uprzejma, starannie diagnozuje. Polecam jako endokrynologa i ginekologa.

Od prawie 4 lat starałam się o dzidziusia...chodzenie po lekarzach, branie mnóstwa leków i nic...aż wkońcu trafiłam na dr. Dorotę Żaczek. Miła, uśmiechnięta...pomyślałam sobie znów bedzie mi mydliła oczy... Po wyjściu z gabinetu popłakałam się. Dawno nie byłam u tak kompetentnego i konkretnego nie "owijającego w bawełnę"lekarza. Długo nie musiałam czekać... idąc na 3 umówioną wizytę do Pani dr. usłyszałam cos co pragnełam usłyszeć od tak dlugiego czasu..."jest pani wciąży" po 2 miesiącach leczenia u dr Żaczek czułam się najszczęśliwsza kobietą pod słońcem... Dziś jestem szczęśliwą mamą 7 miesięcznego synka, ...

Dziś jestem szczęśliwą mamą 7 miesięcznego synka, który jest cenniejszy niż jakikolwiek skab.
DZIĘKUJE PANI DOKTOR!!! ;)
Polecam każdej kobiecie... Pozdrawiam.

Bardzo kompetentna, konkretna i fantastyczna Pani doktor. Miałam lekkie obawy, że nie poświęci mi tyle uwagi, ile potrzebowałam, a okazało się odwrotnie. Mało tego...Jest jedynym moim lekarzem, który dzwoni do mnie z informacjami na temat mojego zdrowia. Jestem zachwycona jej podejściem do pacjenta.

Nie polecam. Nie zna się na niczym. Nie powinna leczyc. Ostrzegam wszystkich przed tą panią. Mnie doprowadziła do ciężkiej choroby i przez to muszę zwlekać z zajsciem w ciążę 3 lata a nie należę do młodych osób.

Polecam wszystkim!wizyta w gabinecie pani doktor przebiega bardzo profesjonalnie,można tam liczyć na kompleksowy zestaw odpowiedzi na wszystkie pytania, pani dr jest miła :) a sam gabinet i sprzęt rewelacja.raczej bije na głowę innych ginekologów.

Bardzo polecam p.dr.Żaczek,to wybitny specjalista!!Nie raz wyciągneła mnie z choroby,uświadomiła mi wiele rzeczy o ,kórych inni ginekolodzy milczeli albo nie widzieli tego u mnie.To przede wszystkim fachowiec w swojej dziedzinie z profesjonalnym i nowoczesnym sprzętem!!POLCAM!!OBY WIĘCEJ TAKICH LEKARZY!!

Byłam u Pani Doktor pierwszy raz i już wiem "na czym stoję". A przez 3 lata odwiedzałam wielu lekarzy, specjalistów, profesorów habilitowanych i nic... A teraz ta nadzieja na zajście w ciążę znowu powróciła. Cieszę się bardzo. Podczas wizyty czułam się komfortowo i odczułam sympatię oraz ogromne zainteresowanie ze strony Pani Doktor, co bardzo ułatwiło rozmowę i pierwszy wywiad. NAPRAWDĘ AŻ CHCE SIĘ TAM WRACAĆ PONOWNIE. POLECAM.