Bardzo miła,rzetelna,kompetentna osoba, która zna sie na rzeczy!!!!!Polecam tego lekarza

Od prawie 4 lat starałam się o dzidziusia...chodzenie po lekarzach, branie mnóstwa leków i nic...aż wkońcu trafiłam na dr. Dorotę Żaczek. Miła, uśmiechnięta...pomyślałam sobie znów bedzie mi mydliła oczy... Po wyjściu z gabinetu popłakałam się. Dawno nie byłam u tak kompetentnego i konkretnego nie "owijającego w bawełnę"lekarza. Długo nie musiałam czekać... idąc na 3 umówioną wizytę do Pani dr. usłyszałam cos co pragnełam usłyszeć od tak dlugiego czasu..."jest pani wciąży" po 2 miesiącach leczenia u dr Żaczek czułam się najszczęśliwsza kobietą pod słońcem... Dziś jestem szczęśliwą mamą 7 miesięcznego synka, ...

Dziś jestem szczęśliwą mamą 7 miesięcznego synka, który jest cenniejszy niż jakikolwiek skab.
DZIĘKUJE PANI DOKTOR!!! ;)
Polecam każdej kobiecie... Pozdrawiam.

Nie spotkałam bardziej kompetentnego Ginekologa. szczegółowo owiedziała co mi dolega spokojnie wytłumaczyła co i jak i jak bedziemy leczyc. Była miła i spkojna mimo ze byłam ostatnia pacjentką moco po godzinach przyjęć. Jestem naprawde zadwolona. Poleciłabym każdej koleżance.

Wspaniały lekarz. Bardzo kompetentny, uprzejmy i godny zaufania. Dzięki niej od 5 lat mogę cieszyć się urokami macierzyństwa.

Miła, sympatyczna i bardzo pomocna. Swietny lekarz i wspaniały człowiek.

Miła, sympatyczna i bardzo pomocna. Swietny lekarz i wspaniały człowiek.

Nie bede sie rozpisywac, kompetentna nie leczy nie wiadomo jak dlugo, nie domysla sie ale dziala niezwykle szybko SUPER POLECAm gdyby nie ona moze by mnie nie bylo dziekuje

polecam pania doktor kazdej kobiecie, prowadzila dwie moje ciaze, czulam sie bezpiecznie, kompetentna, super doktor.

Pani doktor bardzo miła,uprzejma i co najważniejsze kompetentna. Jest tylko jeden minus - bardzo długi czas oczekiwania na wizytę.

Pani doktor bardzo miła,uprzejma i co najważniejsze kompetentna.
Jest tylko jeden minus - bardzo długi czas oczekiwania na wizytę.

Nie zna się na budowie układu rozrodczego.Nie wykryła mi nadżerki przez co poronilam w 15 tygodniu ciazy i sama moglam nie przezyc.Gdy do niej dzwonilam odmowila pomocy.

Lekarz rewelacja!!!! Kompetentna, miła ale przede wszystkim zna się na rzeczy, a przecież to jest najważniejsze. Serdecznie polecam.

Lekarz rewelacja!!!!
Serdecznie polecam.