Ilość placówek

Dostępność
Wyczyść

Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe
Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść
Ranking lekarzy

Logopeda Legnica

- 8 lekarzy
# 1
Logopeda Legnica mgr Joanna Komendecka

mgr Joanna Komendecka

Logopeda dziecięcy, Logopeda

  (+2 więcej)
liczba opinii: 3

Centrum Terapeutyczne dla dzieci i dorosłych LOGORYTM
Plac Słowiański 1
Legnica

Średnia ocen: 5,0/5

Pani Joanna to wspaniały logopeda z fantastycznym podejściem do dzieci. Pacjentem/klientem zajmuje się kompleksowo pracując nad obecnymi wadami wskazując również ...

Pani Joanna to wspaniały logopeda z fantastycznym podejściem do dzieci. Pacjentem/klientem zajmuje się kompleksowo pracując nad obecnymi wadami wskazując również te elementy nad którymi trzeba pracować by uniknąć kolejnych problemów w przyszłości. Kompetentna, konkretna i wymagająca, wykazująca dużą wrażliwość. Profesjonalizm godny polecenia.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Magdalena
# 2

Gabinet Terapii Logopedycznej i Refleksologicznej
ul. Mazowiecka 2/26
59-220, Legnica

Średnia ocen: 4,9/5

Serdecznie polecam! Osoba godna zaufania, kompetentna, a przede wszystkim podjęła działania z moim dzieckiem w momencie ostatecznym. Niestety w przedszkolu ...

Serdecznie polecam! Osoba godna zaufania, kompetentna, a przede wszystkim podjęła działania z moim dzieckiem w momencie ostatecznym. Niestety w przedszkolu cały czas utwierdzano mnie w przekonaniu, że wszystko jest zgodnie z rozwojem mojego dziecka. Teraz jesteśmy wreszcie na etapie ogromnych postępów.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Wiktoria
# 3

Gabinet
Beskidzka 2 lok. 4
59-220, Legnica

Średnia ocen: 4,8/5

Kontakt z logopedą był dla mnie i mojej córki koniecznością. Bez tego dziecko pogrążyłoby się w niewyraźnej, bełkotliwej mowie. Po ...

Kontakt z logopedą był dla mnie i mojej córki koniecznością. Bez tego dziecko pogrążyłoby się w niewyraźnej, bełkotliwej mowie. Po 26 tygodniach ciężkiej i intensywnej pracy osiągnęłyśmy sukces, ale sobie przypisuję niewielką zasługę. To dzięki Pani Marii, jej profesjonalizmowi, zaangażowaniu i cierpliwości mogę się wzruszać gdy moje dziecko recytuje wierszyk o Panu Tralalińskim, mówiąc wyraźnie, czysto. Ogrom pracy włożonej na zajęciach, ale też do ich przygotowania świadczy tylko o perfekcji. Różnorodność zadań, ćwiczeń i wykorzystywanych technik powoduje, że dziecko nie męczy się nauką lecz zaczyna się nią bawić. Sam gabinet to miejsce przyjazne dla małych i dużych, pełen kolorów i niezwykłości.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim
# 4
+2 więcej

centrum stymulacji rozwoju psychoruchowego oraz szkoleń 602243663

59-220, Legnica

Średnia ocen: 4,0/5

Nie zgadzam sie z ta opinia.uzyskalam duza pomoc.wskazano problem dziecka i gdzie dalej badac synka.z powodu malych finansow i tak ...

Nie zgadzam sie z ta opinia.uzyskalam duza pomoc.wskazano problem dziecka i gdzie dalej badac synka.z powodu malych finansow i tak moglam przychodzic na terapie.pozniej rowniez dzieki pomocy p.basi dostalam pieniazki na konto synka.polecam zangazowanie w pomoc p.basi.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: ania
# 5
Średnia ocen: 4,0/5

Logopeda bardzo doświadczony i systematycznie doskonalący swą wiedzę.Bardzo dobry kontakt z dzieckiem i duże zaangazowanie w proces terapii.

Logopeda bardzo doświadczony i systematycznie doskonalący swą wiedzę.Bardzo dobry kontakt z dzieckiem i duże zaangazowanie w proces terapii.

Opinia dodana przez: Anonim
# 6

mgr Marta Kozaryn

Logopeda, Neurologopeda

liczba opinii: 0
+1 więcej

szkoła, przychodnia, świetlica terapeutyczna

Legnica

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
# 7

Gabinet
Biskupia 85a
Legnica

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
# 8
Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat