Barbara Ćwichuła

Logopeda

Nie zgadzam sie z ta opinia.uzyskalam duza pomoc.wskazano problem dziecka i gdzie dalej badac synka.z powodu malych finansow i tak moglam przychodzic na terapie.pozniej rowniez dzieki pomocy p.basi dostalam pieniazki na konto synka.polecam zangazowanie w pomoc p.basi.

Pani Basia to łakoma na pieniądze osoba. Jeżeli są pieniążki albo wie ze będą z 1% lub fundacji czy od sponsora jest przemiła i sympatyczna, zawsze znajdzie czas i słowo "na otuchę". Niestety gdy sytuacja ulega zmianie podejście Pani Barbary diametralnie się zmienia jest w stanie posunąć się nawet do kłamstwa tylko po to aby uzyskać korzyść finansową! Poza tym zajęcia odbywają się w prywatny domu lub mieszkaniu gdzie pomieszczenia są maleńkie z cienkimi ścianami co mimo pełnego profesjonalizmu terapeutów jest dużą przeszkodą. Podsumowując mam nadzieje, że ja i moje dziecko nigdy nie spotkamy na swojej drodze "drugiej Pani Basi".

Pani Basia to człowiek Anioł,ma bardzo dobrych specjalistów którzy wkładają dużo serca w prace z naszymi pociechami.Mam synka z Autyzmem który dzięki pomocy Pani Basi i jej specjalistów ma duże szanse by w przyszłości normalnie funkcjonować.Atmosfera jest domowa i dzieci z przyjemnościom chodzą na terapie.Mój synek jak by mógł to by przesiadywał na terapiach siedem dni w tygodniu to chyba mówi samo za siebie.

Przecież pisze że jest to gabinet prywatny.Ciekawe czy inny logopeda ma tylu pacjentów i dla każdego ma czas i wytłumaczy jak zdobyć fundusze.A na co je przeznaczać niż na terapię .Byłam gdzie indziej i nawet nie wiedziałam o fundacjach.Płaciłam i nikt się nie przejmwał.To że pomaga i czeka na fundusze a dziecko ma terapię to duża pomoc dla mojego synka.Napewno jest to krzywdząca opinia.zadowolona mama szymona

jestem mama siedmio letniej dziewczynki moje dziecko choruje na encefalopatie ma delikatne porazenie dzieciece trafilismy do pani Basi troszke za pozno pracujemy intensywnie juz od blisko trzech lat lecz widzimy duze postepy u malej moim zdaniem to swietny lekarz godny polecenia i jego kadra tez swietnie wyspecjalizowana polecam wszystkim

MÓJ SYN JEST AUTYSTĄ.JESTEM WDZIĘCZNA ZA POMOC.CHODZIMY DO PRZEDSZKOLA Z KTÓRYM PANI BASIA WSPÓLPRACUJE I MAMY 6 H TERAPII TYGODNIOWO GRATIS.WCZEŚNIEJ PLACIŁAM Z SUBKONTA I TO PANI BASIA CZEKAŁA NA FUNDUSZE,KTORE DZIĘKI JEJ POMOCY ZDOBYŁAM.POZDRAWIAM.

ja osobiście jestem bardzo zadowolona z wizyt u pani Barbary, nie mogę powiedzieć nic złego. Bardzo pomogła mi i mojemu synkowi. Podpowiedziała mi również gdzie jeszcze powinnam szukać pomocy, do jakiego specjalisty się zgłosić.

Pani Basia to człowiek ANIOŁ. Dla mnie i dla mojej chorej córeczki to najlepszy gabinet w mieście. Terapie są prowadzone solidnie, a każdemu dziecku poświęca się wiele czasu. Choroba jest tłumaczona w sposób jasny. Dziękuję!

To prawda że Pani Basia pomaga w zdobyciu funduszy na terapię.(tzn.podaje adresy fundacji na które należy pisać w odpowiednim miesiacu )i na tym kończy się pomoc.i to jest prawdą ze jesli Dzieci nie mają środków nie mają przerwanej terapii,jak również prawdą jest to ,że Panią Basię widać wszędzie ze swoją ofertą.Tylko że te fundusze które pomaga pozyskać równe są temu ,że należy wydać je w Jej gabinecie,nie pozostawia wyboru .Pomoc równa jest jej zyskowi ,więc nie wiem na czym to polega? na niesieniu pomocy dzieciom czy na zysku jaki z tego czerpie ,bo jakość zajęć jest różna.

Uczęszczam na zajęcia od kilku lat i nie mogę powiedzieć nic negatywnego.duże doświadczenie terapeutów i znajomość problemu.Jeżdziłam do wrocławia ,ale tam daleko i różnie z terapeutami.Widzę efekty u mojego dziecka.niewielkim problemem jest godzina 18.30 ale zajęć to z powodu bardzo dużej ilośći dzieci.mama kasi