Barbara Ćwichuła

Logopeda

Znalazłam wreszcie gabinet dla mojej córeczki! Szukałam naprawdę długo, ponieważ nigdzie nie chcieli przyjąć mojego dziecka. Mała ma autyzm i nie każdego terapeutę akceptuje. U p. Basi mogłam wybrac dowolną terapię i wreszcie zauważyłam postępy w rozwoju mojej córki. Dziękuję bardzo!

NIE POLECAM MAŁO KOMPETENTNA . MAM WRAŻENIE ŻE NIEWIELE ZNA SIE NA TYM ABY POMAGAĆ INNYM

Jestem bardzo zadowolona z opieki.Moje dziecko miało kilka wad wymowy.W poradni przez dwa lata uczęszczania nikt nie pomół.Dopiero p.Basia pomogła.Moja córaczka uwielbiała zajęcia.