Lekarze Mikołów

lek. dent. Anna Szynol-Musioł

ulica Brzoskwiniowa 10
43-190 Mikołów

Pani Doktor jest niezwykle kompetentnym stomatologiem. Poświęca sporo czasu pacjentowi, tłumacząc wszystko bardzo dokładnie. Dużym plusem jest też informowanie pacjentów, jeżeli jest opóźnienie, więc nie siedzi się godzinami w poczekalni. Dzieci także ją uwielbiają.

lekarz Mateusz Matuszewski

Centrum Zdrowia w Mikołowie
ul. Ludwika Waryńskiego 2
43-190 Mikołów

To najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Jestem z tych osób które dmuchaja na zimne i z każdą rzeczą jestem u Pana doktora. Mój Dawid ma już 10 miesięcy i ani razu nie dał nam Pan doktor odczuć że ma nas dość. Naprawdę godny polecenia lekarz. Za każdym razem trafna diagnoza
Opinia dodana przez: Aneta

Ewa Pieczara

Okulista dziecięcy

Mikołów

Pani doktor jest prawdziwym specjalistą. Jest kompetentna, fachowa i ma profesjonalne podejście do zawodu oraz pacjentów.
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Aleksandra Zoń-Giebel

Internista, Reumatolog

ulica Botaniczna 7 c
43-195 Mikołów

Pani Doktor ma doskonałe podejście do pacjenta. Przeprowadza dokładny wywiad. Pomimo pandemii nie boi się zbadać pacjenta, a nie jak inni "specjaliści" tylko praktykują teleporady. Wnikliwie przegląda dotychczasową dokumentację medyczną i potrafi zalecić skuteczne leczenie.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Tomasz Gul

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

ul. Stefana Okrzei 34
43-190 Mikołów

Polecam wszystkim DR;TOMASZA GUL;operowal mi 2 nogi na zylaki i jestem bardzo zadowolona.Lekarz otwarcie rozmawia o problemie i w prosty sposob wszystko objasnia,a pacjenta traktuje w nalezyty sposob.Wszystkim Go polecam.

lekarz Joanna Ciosek

Internista, Kardiolog

Łączna 28
43-195 Mikołów

Żeby wszyscy lekarze byli tacy jak dr Ciosek... Fachowa, uprzejma, chce i umie wytłumaczyć na czym polega problem i jego leczenie (co dodatkowo świadczy o kompetencji). Uprzejma i miła. Potrafi też powiedzieć "to nie ja, z tym proszę do specjalisty xy"..
Opinia dodana przez: Aleksander

lekarz Jarosław Pędras

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Rehabilitacyjno - Leczniczy Sp. z o. o. w Mikołowie
ulica Katowicka 22
43-190 Mikołów

Godny polecenia, dobry specjalista , o duzej wiedzy medycznej, znajacy i lubiacy swoj zawod.bardzo dobry lekarz polecam

lekarz Wojciech Eysymontt

Psychiatra

Niepubliczny zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Opieki Psychiatrycznej i Psychologicznej "Psyche-Med"
Waryńskiego 4
43-190 Mikołów

Najbardziej profesjonale podejście do pacjenta i jego rodziny .Pan doktor ,fachowiec i specjalista godny polecenia.Mieliśmy szczęście że możemy leczyć u Pana naszego syna. Dziękujemy.

lekarz Justyna Duch

Waryńskiego 4
43-190 Mikołów

Bardzo miła i uprzejma pani doktor. Nie lekceważy pacjenta i jego choroby, empatyczna, profesjonalna, opiera swoje leczenie na badaniach. Bardzo żałuje że nie przyjmuje już w przychodni Elmed w Żorach. Lekarz godny polecenia. Gdyby każdy lekarz miał takie podejście do pacjenta to leczenie byłoby przyjemnością.

lek. dent. Igor Surma

Podleska 9a
43-190 Mikołów

Super lekarz podejście do pacjenta na szóstkę pełen profesjonalizm ! Należę do tych którzy nie lubią stomatologów ale pan doktor zmienia moja podejście do tej profesji Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Bozena

lekarz Tomasz Wilczyński

ulica Orzechowa 1
43-190 Mikołów

mam nadzieje ze to super specjalista.....w koncu tyle precyzyjnych operacji zaliczył ze wybieram jego do zabiegu /na siatkowce/.

lek. dent. Aneta Gralak-Górska

NZOZ "FamiliaMed"
os. 30-lecia PRL 8
43-190 Mikołów

W pełni polecam panią doktor. Oprócz tego, że prezentuje wysoki profesjonalizm, emanuje takim spokojem, że można się zrelaksować na fotelu :-)

lekarz Marta Lebecka-Stangret

ulica Pszczyńska 12d/1
43-190 Mikołów

Bardzo dobry lekarz. Spokojnie i rzeczowo podchodzi do pacjenta. Można polegać na jej opinii. Czujesz że Twój problem jest w dobrych rękach
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Małgorzata Leszczyńska

Konopnickiej 72
43-190 Mikołów

Cudowny lekarz z niesamowitym podejściem do dzieci. Dzięki Pani doktor moja córka przestała bać się wizyt u lekarza. Bardzo trafna diagnoza, dzięki odpowiedniemu leczeniu córka szybko wróciła do zdrowia. Serdecznie polecam

lekarz Dorota Cybulska

ulica Kochanowskiego 8/5
43-190 Mikołów

Bardzo dobry lekarz o szerokiej wiedzy. Poświęca czas na dokładne zbadanie pacjentki. Tłumaczy wszelkie wątpliwości a co najważniejsze leczy skutecznie. Wielkie dzięki.

lekarz Agnieszka Drzewiecka-Gerber

Internista, Kardiolog

ulica Katowicka 22
43-190 Mikołów

Wspaniały fachowiec. Kompetentna, miła, wrażliwa na ludzką krzywdę, poświęca czas każdemu ile jest konieczne. To lekarz, który wie o czym mówi, jasno i klarownie tłumaczy przyczyny, skutki choroby i jej leczenie. Fachowiec godny polecenia. Znam to z doświadczenia
Opinia dodana przez: Grzegorz

Rehabilitant

Ośrodek Wczesnej Interwencji
Słowackiego 21 c
43-190 Mikołów

Witam, wszystkich czytających, chodziliśmy do p. Kasi na terapię przez ok rok czasu, dziecko miało 3 miesiące jak lekarze wykryli obniżone napięcie mięśniowe, dzięki p. Kasi córka już biega i jest w pełni zdrowa. Bardzo dziękujemy za pomoc, fachowość, podejście do dziecka - wszystkim polecam korzystanie z pomocy p. Kasi, a p. Kasi samych sukcesów i dużo zdrówka Dziękujemy rodzice Madziuniaka
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Bogusław Wyłuda

Neurolog

FamiliaMed sp. z o.o.
Osiedle Przy Plantach 8
Mikołów

Wspaniały lekarz, widać, że leczenie to jego zamiłowanie i pasja. Poświęca wiele czasu, starannie dobiera leki, żeby nie zaszkodzić, dokładnie bada i diagnozę stawia po zapoznaniu się z badaniami ( NA PŁYTCE, nie tylko rozpoznaniu z dokumentu papierowego)- tłumaczy co i dlaczego. POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Ewa
{'id': 32372, 'name': u'Miko\u0142\xf3w'} Neurologopeda
                                       mgr Marzena Janik

mgr Marzena Janik

Neurologopeda, Logopeda

Neurologopedia Reggio i Tomatis
Okrzei 29
43-190 Mikołów

Pani Marzena Janik w krótkim czasie pomogła mojemu dziecku pozbyć się seplenienia, które było już długo utrwalane, inni nie mogli sobie z tym poradzić i sama myślałam, że już tak zostanie. Pani Marzena Janik jest w mojej ocenie świetnym, niestandardowym fachowcem, a przy tym bardzo miłą i ciepłą osobą. Dziecko ją uwielbia i nie chciało kończyć terapii :-) Pani doktor, bardzo dziękujemy!