Lekarze Mikołów

Pani dokror to lekarz z powałania. Miła, cierpliwa, potrafi słuchać. Stawia właściwą diagnozę i przepisuje właściwe lekarstwa.
Opinia dodana przez: Kaja

lekarz Wojciech Matysek

Ortodoncja Stomatologia
Rynek 8
43-190 Mikołów

Doktor Wojciech Matysek wzbudza zaufanie już od wejścia...ujmuje ciepłym podejściem do pacjenta. To profesjonalista z dużym doświadczeniem, odznacza się f achowoscia przy obsłudze

lekarz Jerzy Zdrzałek

ulica Górka 44
43-196 Mikołów

Lekarz z powołania . Zna się na tym co robi , do pacjenta podchodzi jak człowiek a nie z pozycji kto ja jestem . Takich już niestety jest na lekarstwo . Specjalista przez duże S .
Opinia dodana przez: Andrzej

Bożena Ślosarczyk

Ortodonta, Stomatolog

os. Słowackiego 10 lok. 1
43-190 Mikołów

troche późno na ten wpis , ale po 20 latach leczenia u tej Pani , moge jedynie podziekowac w ten sposób ...Lekarz uprzejmy , miły , kompetentny. Cena za leczenie prywatne - uczciwa . Przez 20 lat ani razu nie pomyslałem o zmianie dentysty,co swiadczy o pełnym profesjonalizmie.Świetny lekarz.Plombowanie ok,rwanie nawet w beznadziejnych przypadkach - klasa światowa. Dziekuję. Wieloletni,zadowolony pacjent .Damian F.

dr n. med. Arkadiusz Granek

Ośrodek Rehabilitacyjno- Leczniczy
Katowicka 22
Mikołów

Trafiłam do doktora Granka z polecenia, niestety ja nikomu nie polecam tego lekarza.Zmarnowane pół roku kiedy mogłabym rehabilitować mój bark.Od poczatku nie byłam przekonana do doktora, ale zostałam u niego ze względu na znajomego, który go polecił.Jedyny kontakt jaki miałam z Grankiem odbywał się właśnie przez mojego znajomego, nawet dwie wizyty pół roku temu , które odbyły się w gabinecie w Pińczowie też odbyły się w obecności mojego znajomego.A to ...
Opinia dodana przez: Małgorzata
Pan Doktor posiada bardzo bogata wiedzę również z dermatologii . Jest bardzo pomocny i ludzki. Bardzo pomógł mi stanąć na nogi. Szczerze polecam , oby więcej lekarzy tak wykonywało swój zawód.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Damian Kocur

Szpital św. Józefa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Okrzei 27
43-190 Mikołów

Pełen profesjonalizm w pełnym słowie tego znaczenia. Wszystko było wyjaśnione co do leczenia i jego przebiegu. Pacjent jest na pierwszym miejscu a nie kasa żeby nabić jej jak najwięcej, a zabieg jest na ostatnim miejscu, leżeli zostaną wykorzystane wszystkie inne możliwość. Mało jest takich ludzi że Pan Doktor dał mi wiarę w uczciwych ludziach. POLECAM OBY Więcej Takich LUDZI
Opinia dodana przez: Jacek Janikowski

lekarz Joanna Górna-Daniec

Laryngolog

Krokusów 30
43-190 Mikołów

Starsza, miła i sympatyczna Pani doktor. Mimo iż nie przyjmuje w piątki, po rozmowie telefonicznej, bez problemu kazała przyjechać i przyjęła mojego 4letniego syna z bólem ucha. Pierwszy lekarz tak kompleksowo wytłumaczył mi co się dzieje, w nosku dziecka kiedy jest katar, i jak prawidłowo powinno się czyścić nosek żeby nie dochodziło do zapaleń ucha. Jestem jak najbardziej zadowolona z wizyty!

prof. dr hab. n. med. Grzegorz Chrząszcz

Alergolog dziecięcy, Diabetolog

PRYWATNY GABINET MEDYCZNY
81-109 Mikołów

Bardzo miły, sympatyczny, młody lekarz. Moja córeczka mimo powarznej choroby jaką jest cukrzyca typu 1 odwiedza pana doktora z uśmiechem.

mgr Ilona Łobejko

Psycholog, Psychoterapeuta

Prywatny Gabinet Psychologiczny i Psychoterapeutyczny
Pszczyńska 12, Mikołów
43-190 Mikołów

Bardzo kompetentna osoba posiada niezwykle rozległą wiedzę medyczną.Dzięki temu okazało się ,że moje problemy z nerwicą mają bardziej złożone podłoże -dr Łobejko skierowała mnie na kilka konsultacji lekarskich zanim podjęła się leczenia mnie .Dodam ,że żaden z lekarzy nie zajął się mną od tej strony....Obecnie uspokoiłam się ,potrafię radzić sobie w sytuacjach napadów lęku,dostałam wiele wsparcia i alternatywnych sposobów na zachowanie się w tych natrudniejszych momentach .Do tego pani doktor ...

dr n. med. Robert Kiełbasiński

Klinika Kiełbasińscy
Konstytucji 3 Maja 7/1
Mikołów

Polecam z całego serca! Chodzę do doktora od lat, najlepszy z najlepszych. Uprzejmy, rzeczowy, każdą pacjentkę traktuje z należytym szacunkiem. Doradził leczenie podczas kilkuletnich problemów z zajściem w ciążę, prowadził ciążę, a teraz korzystam z jego usług kontrolnie. Nie wyobrażam sobie już innego lekarza niż dr Kiełbasiński.
Opinia dodana przez: Ola R.

lekarz Krzysztof Wienzek

Ortopeda, Traumatolog

ulica Pszczyńska 12d/1
43-190 Mikołów

Polecam,lekarz godny polecenia,super podejście do pacjenta,bardzo dokładnie robione usg,sporo czasu poświęca pacjentowi

dr Iman Hijazi

Szpital ul. Warynskiego
43-190 Mikołów

Kurcze, piszę to z ciężkim sercem bo do Pani Doktor chodziłam przez wiele lat, niestety ciąża wiele zweryfikowała i muszę przyznać, że strasznie się zawiodłam.... kiedyś poleciłabym wszystkim, nie było lepszego lekarza, wchodziłam do gabinetu i byłam ważna ja i problem z jakim się pojawiłam. Teraz, kiedy zaszłam w ciążę, wizyty były krótkie, pytania bez odpowiedzi, Pani doktor twierdziła, że przyjdzie czas, żeby na nie odpowiedzieć, niestety takowy nie nadszedł. ...

dr Marek Żeliński

Ortopeda, Traumatolog

ulica Żwirki i Wigury 37c/30
43-190 Mikołów

Piszę swoją opinię ponieważ byłam pacjentką Pan Doktora Marka Zelinskiego . Wyleczył mnie z bardzo poważnego urazu stawu skokowego , który wydawał się być już skazany na leczenie operacyjne . Za to chciałam Panu Doktorowi , serdecznie podziękować . Poza tym jest człowiekiem bardzo humanistycznie nastawionym w stosunku do pacjenta , co również wydaje mi się bardzo ważne. Podzielam opinie wielu pacjentów , że jest doskonałym specjalistą , bardzo wszechstronnym ...
Opinia dodana przez: alicjajastrzebska817@gmail.com

lekarz Renata Kinasz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Rehabilitacyjno - Leczniczy Sp. z o. o. w Mikołowie
ulica Katowicka 22
43-190 Mikołów

Nieuprzejma, uważająca się za kogoś lepszego od pacjenta, nie słucha co się do niej mówi, nie potrafi odpowiedzieć na zadane konkretnie pytanie, niekomunikatywna, przy dogłębniejszych pytaniach próbuje udowodnić pacjentowi, że i tak jest on imbecylem i na niczym się nie zna. Za takie zachowanie wyrażające brak szacunku do pacjenta powinno się zakazywac wykonywania zawodu. Mimo, że na jedno oko od urodzenia praktycznie nic nie widzę, na drugie mam ponad -6, ...

lekarz Leonarda Jacak

ulica Katowicka 22
43-190 Mikołów

Kiedy moja córka mając 2-3 latka była pacjentką p. dr Jacak - na szczęście bardzo mało chorowała. Jednak regularnie robiłyśmy badania ze względu - jak p. Jacak twierdziła - pomimo olbrzymiego apetytu córki - niedożywienie. Nie zwracała jednak uwagi na uwarunkowania genetyczne. Ponieważ zaczęłam też zauważać, ze córka zaczyna coraz bardziej odstawać od swojego wieku (nie mówiła - jedynie pojedyncze wyrazy, bardzo rzadko sygnalizowała swoje potrzeby fizjologiczne), wystąpił u niej ...

lekarz Rafał Wilk

Niepubliczny zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Opieki Psychiatrycznej i Psychologicznej "Psyche-Med"
Waryńskiego 4
43-190 Mikołów

Dla mnie lekarz idealny! Nie ma drugiego takiego idealnego lekarza jak Dr. Wilk. Z całego serducha polecam!
Opinia dodana przez: Sandra

dr n. med. Ewa Pieczara

Karola Miarki 18
43-190 Mikołów

Polecam bardzo Panią doktor. Miła, a przede wszystkim profesjonalna obsługa. Polecam bardzo gorąco!!
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Jacek Bera

Szpital Św. Józefa Sp.z.o.o.
ORKANA 27
Mikołów

Opinie dziewczyn podzielcie przez 3. Pan Doktor ładnie czaruje swoim aksamitnym barytonem :). Ja napiszę konkretnie: 1) Czy spełnił moje oczekiwania? Moje raczej tak, mojej matki - nie. Ja przyszedłem z prostym urazem kolana, mama z kompleksowym problemem. 2) Czy jest kompetentny? Tak mi się wydaje. Sprawia wrażenie dobrego fachowca, szczególnie od urazów. Miałem polecenie od osoby z poważniejszym urazem, gdzie były 2 duże zabiegi - tam się sprawdził bardzo ...
Opinia dodana przez: orety

dr n. med. Tadeusz Pasierbiński

Waryńskiego 4
43-190 Mikołów

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Bez znaczenia czy przyjmuje prywatnie czy z NFZ - zawsze zachowuje pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Agnieszka