Lekarze Mikołów

Neurolog

NZOZ "FamiliaMed"
os. 30-lecia PRL 8
43-190 Mikołów

Pani Doktor leczy mnie od paru lat i jestem z jej pomocy i fachowości oraz podejścia do pacjenta i jego problemów bardzo zadowolona.Teraz jest za granicą i bardzo mi jej brakuje.Czekam na jej powrót .Super lekarz.
Opinia dodana przez: Maria Olszewska

dr n. med. Justyna Kalacińska-Mrówka

43-190 Mikołów

Super lekarz dla dziecka. Byłam z 3,5 rocznym synem. Co prawda była to tylko wizyta kontrolna, ale Pani doktor bardzo miła, umiała z dzieckiem porozmawiać, miała dużo czasu. Dziecko się nie zniechęciło, a wręcz mu się podobało. Udzieliła też wyczerpująco wszelkich informacji.
Opinia dodana przez: B.M.

mgr Adriana Rybicka-Klimczyk

Psycholog dziecięcy

Ośrodek Wczesnej Interwencji
Słowackiego 21 c
43-190 Mikołów

Pani Ada jest świetnym psychologiem doskonale przeprowadza różnego rodzaju zabawy aby maksymalnie wykorzystac potencjał edukacyjny i komunikacyjny każdego dziecka. Moja córeczka Maja miała dwa lata gdy został u niej zdiagnozowany autyzm wczesnodziecięcy a jedną z pierwszych osób które dostrzegły u Mai zachowania na tle autyzmu była właśnie pani Ada.Majusia uczęszcza na zajęcia od dwóch lat gdzie zrobiła ogromne postępy a co najważniejsze Maja nie może sie doczekac każdej kolejnej wizyty ...

lekarz Jakub Lipiński

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Centrum Zdrowia w Mikołowie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Waryńskiego 2
43-190 Mikołów

Lekarz nieuprzejmy. Chirurg dziecięcy, któremu przeszkadza płacz dwuletniego dziecka. Absolutnie nic nie wytłumaczył, na wizycie praktycznie w ogóle się nie odezwał, a na zakończenie powiedział: ,,i proszę uspokoić te swoje dziecko,,. Wg mnie jest to zachowanie niedopuszczalne u lekarza przyjmującego małe dzieci.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Maria Sobota

kard. Wyszyńskiego 9
43-190 Mikołów

Pani doktor podczas teleporady była bardzo niemiła i nie chciała mi pomóc. Gdy powiedziałem że mam 39 stopni gorączki, powiedziała "i co?". Rozłączyła się nawet nie żegnając. Nie polecam!

lek. dent. Mariusz Cichanowicz

Os. Mickiewicza 20
Mikołów

Polecam!!! Bardzo dobra oferta, jeśli chodzi o stomatologię. Jedyna pozycja warta wzmianki w samym Mikołowie.
Opinia dodana przez: Koronka

lekarz Paweł Piecha

Górnicza 15
43190 Mikołów

Lekarz, dokładnie i uważnie wykonuje usg. Odpowiada na każde pytania. Podczas USG się skupia, lecz po wykonaniu badania jest chętny na udzielanie odpowiedzi.
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Leszek Kinasz

Internista, Kardiolog

ks. Szafranka 9 lok. 64
43-190 Mikołów

Pan doktor dr.nauk.med. Leszek Kinasz bezboleśnie i bezstresowo przeprowadził u mnie koronarografie po zawale serca .
Najlepszy dentysta! Bardzo dokładnie robi kanałowe leczenie, ratuje zęby jak tylko sie da! Super podejscie do pacjenta! Polecam z czystym sumieniem

lekarz Katarzyna Spisak-Borowska

Neurolog

FAMILIAMED
os. 30 lecia 8
43-190 Mikołów

Pani Doktor jest wspaniałym neurologiem, godnym polecenia. Ma cierpliwość do pacjenta, spokojnie wytłumaczy co się dzieje. Trafnie stawia diagnozy i skutecznie leczy. Lekarz na 🥇👍
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Wiesław Banaś

Mikołów

Prowadził moje dwie ciąże, byłam objęta również opieką po porodzie. Wróciłam z zagranicy po 5 latach nieobecności, niestety podejście do pacjentek, uprzejmość się nieco zmieniły na niekorzyść (korzystnie wypadają tylko kobiety w ciąży , z których prowadzenia jest stały dochód). Nadal nie zmienił się sposób zapisywania na wizyty, w poczekalni na wyznaczoną godzinę wizyty kontrolnej czekają 4 pacjentki (a covid?!), a w gabinecie ciąża obsługiwana przez 45 minut (może należałoby ...

dr n. med. Grażyna Kamińska-Winciorek

Wenerolog, Dermatolog

Krakowska 26
43-190 Mikołów

Ja jestem zachwycony i Panią Doktor Kamińską i Panem Doktorem Kozera u którego byłem na zabiegu- przemili, kompetentni lekarze PEŁEN PROFESJONALIZM.
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Marek Karel

USG

43-190 Mikołów

Byłam w 2015 roku u tego lekarza na USG piersi w ZWPS Katowice na ul. Powstańców (badanie odpłatne). To było moje pierwsze USG piersi, ten lekarz został mi polecony przez znajomą lekarkę, poszłam, bo wyczułam coś niepokojącego w samobadaniu. Lekarz pewnie zna się na swoim fachu, natomiast z wizyty mam same nieprzyjemne wspomnienia. Najpierw mnie zrugał, że źle leżę (nie wiedziałam, że trzeba ręce umieścić za głową - byłam pierwszy ...

lekarz Alina Zakrzewska

43-190 Mikołów

miła sympatyczna, ciepła i spokojna... bardzo dobry stosunek do pacjenta i choroby, w gabinecie czułam sie bezpiecznie. polecam!

lekarz Bożena Bazielich

43-190 Mikołów

Jedna z najlepszych lekarzy, brakuje w służbie zdrowia właśnie takich jak Pani Bożena Bazielich, cała moja rodzina korzysta z Pani fachowości oby tak dalej. Zdrowie jest bezcenne !!!

Hanna Czekańska-Karel

gen. Dąbrowskiego 8a
43-190 Mikołów

Kompleksowe i profesjonalne podejście do pacjentki.Uprzejma i rzeczowa. Bardzo szczegółowe badania i zawsze trafiona diagnoza i terapia. Jestem pacjentką od 10 lat i polecam wszystkim kobietom wizytę u Pani doktor Hanny Czekańskiej Karel
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Wojciech Kusak

Szpital św. Józefa
Stefana Okrzei 27
43-190 Mikołów

Jestem pacjentką dr Kusaka od wielu lat. Pierwsze spotkanie skończyło się diagnozą dosyć trudną dla mnie do przyjęcia – całkowita endoproteza kolana. Ze względów zawodowych i rodzinnych odwlekałam swoją decyzję o operacji cierpiąc przez kilka lat. Obecnie w dobie pandemii odważyłam się to uczynić. Mój pobyt w szpitalu w Piekarach Śląskich miał miejsce w maju 2021. Doktor wraz ze swoim Zespołem przeprowadził operację. Obecnie jeszcze jestem w trakcie rehabilitacji i ...
Opinia dodana przez: Anna
Osobiście nie polecam.Po 4 latach walki z sama sobą poszłam po pomoc.Wizyte traktowałam jako ostatnia deskę ratunku.Mysli samobójcze,ataki lęku były codziennie.Dostalam leki zostałam skierowana terapię na oddziale dziennym.Pomalu coś zaczęło się układać w mojej głowie za co jestem bardzo wdzięczna terapeutka.Nastepnie miałam kontynuować terapię gdzie zgłosiłam się znów do Pani Nowak-Pilarski gdzie usłyszałam że naciagam L4.Dla mnie cios poniżej pasa,jedyne co czuje to ogromny zal że zostałam tak potraktowana.To co ...
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Piotr Oczadły

Krokusów 30
43-190 Mikołów

Polecam! Konkretne i zdecydowane działanie, trafna diagnoza jak i dobranie lekarstw.

lek. dent. Barbara Wójcik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Multi-Dent Wojciech Skorupka
św. Wojciecha 2/B
43-190 Mikołów

Przemiła kobieta, do tego dobry specjalista. Polecam