Filtruj terminy

lekarz Sebastian Stucki

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
ulica Zwycięstwa 202 A
75-640 Koszalin

Bardzo rzeczowy lekarz, pierwszy który zbadał palpacyjnie a nie tylko naocznie i stwierdził,,jak można stawiać diagnozę bez badań"... Poprzedni lekarz(bardzo polecany) leczył przez rok po jednym RTG w dniu urazu jednego kolana...ostatecznie wpisał do operacji...po rezonansie kolano okazało się do leczenia farmakologicznego i dalszej rehabilitacji bez potrzeby ingerowania w środek...drugie była diagnoza dny moczanowej i dieta...po rezonansie okazało się że stan kolana nadaje się jedynie do operacji... Polecam wizytę u ...
Opinia dodana przez: Wioletta
{'id': 18714, 'name': u'Koszalin'} Chirurg ortopeda
                                       lekarz Maksym Własny

lekarz Maksym Własny

Chirurg ortopeda, Ortopeda

haluxy.pl
Waryńśkiego 1, 75-404 Koszalin
Koszalin

Szukałam i znalazłam lekarza dla mojej mamy. Uprzejmy i miły, wyjaśnił i widać było, że uspokoił mamę. Po zabiegu wszystko w porządku, a mama uśmiechnięta i to się liczy bo lepiej się w bucie czuje i przed latem ma większą odwagę. Pozdrawiam i dziękuję serdecznie!
Opinia dodana przez: Aleksandra B
Potwierdzam opinie - świetny lekarz, znakomity fachowiec oraz człowiek z uśmiechem na twarzy. Skupiony nad problemem pacjenta, podaje rozwiązanie i jeszcze wytłumaczy dlaczego proponuje takie rozwiązanie. Niesamowite. Polecam Pana Doktora każdemu, kto potrzebuje pomocy chirurga ortopedy.
Opinia dodana przez: Sylwia
Do Pana doktora trafiłem z polecenia osób trzecich. To była bardzo dobra decyzja. Na wejściu widać profesjonalizm. W trakcie wizyty nabiera człowiek 100% zaufania widząc podejście i szacunek do pacjenta. Pomógł zdecydowanie nie tylko mi, ale również mojemu stu letniemu ojcu, gdzie inni lekarze nie mogli sobie poradzić. Pomógł również mojej matce i wszyscy zgodnie twierdzimy - FACHOWIEC Z WIELKĄ KLASĄ. A przy okazji - to do tych, którzy podważają ...
Opinia dodana przez: RK

lekarz Krzysztof Buczeń

Szpital Wojewódzki w Koszalinie
Tytusa Chałubińskiego 7
75-581 Koszalin

Ogromne podziękowania dla Pana doktora za "postawienie mnie na nogi", lekarz jak najbardziej godny polecenia. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Marek Chilarski

ul. Tytusa Chałubińskiego 26
75-581 Koszalin

Doktor Marek Chilarski operował mnie w końcu czerwca 2016 r. Świetnie wykonał wszczepienie endoprotezy stawu biodrowego. Asystował rezydent. Po dwóch tygodniach nie potrzebne były kule. Normalnie funkcjonuję. Talent ortopedyczny.
Może dwie wizyty to nie dużo, ale z całą świadomością stwierdzam że lekarz godny polecenia. Dla takiego lajka jak ja, wytłumaczył postawioną diagnozę, leczenie , ale przede wszystkim ulżył w bólu. Profesjonalnie.POLECAM
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Krzysztof Przybył

Ortopeda, Traumatolog

Szpital Wojewódzki, Oddział Chirurgii Dziecięcej
ul. Chałubińskiego 7
Koszalin

Pan Doktor jest najlepszym specjalistą w swoim fachu. Dzięki niemu już od 10 lat nie mam problemów z kolanem, a wcześniej jako nastolatka raz/dwa razy w roku musiałam poruszać się o kulach + miesiąc w ortezie. Żaden wcześniejszy lekarz nie podszedł z takim zaangażowaniem do znalezienia przyczyny bólu i nawracających kontuzji. Jestem wdzięczna Doktorowi za okazane wsparcie i pomoc.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Adam Świtalski

Zwycięstwa 46/D3
75-038 Koszalin

byłem parę lat temu u tego Pana pracuję fizycznie nie siedzę za biurkiem nie lubi przyjmować na kasę NIE POLECAM w/g mojej opinii
Opinia dodana przez: jerzy