Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Ortopeda Koszalin

- 9 lekarzy

dr n. med. Krzysztof Przybył

Traumatolog, Ortopeda

liczba opinii: 22

Szpital Wojewódzki, Oddział Chirurgii Dziecięcej
ul. Chałubińskiego 7
Koszalin

Średnia ocen: 3,3/5
NAJGORSZY LEKARZ jakiego mozna spotkac w sumie to nie warto go nazywać lekarzem bo nie zasługuje na takie miano.Taki człowiek nie powinien być ordynatorem. Mąż trafil do niego na oddzial po wypadku przez 11 dni leżał a oni nic nie robili.Ma połamaną łopatke, kość ramieniową, rozwarstwienie tętnicy barkowej, uszkodzenie splotu barkowego i niedowład ręki. Lekarze mieli go po prostu gdzieś chcieli zostawic go na pewna śmierć i zrobić z niego ...
Opinia dodana przez: Jola

dr hab. Marek Irla

Ortopeda

liczba opinii: 17

Gabinet

Koszalin

Średnia ocen: 4,7/5
jeszcze nie spotkałem tak pozytywnego lekarza jak i całego zespołu. Sprawna i profesjonalna pomoc w naprawdę trudnych przypadkach. Godny polecenia w każdym calu.
Mało jest (o ile w ogóle są) takich oddziałów z tak dobraną ekipą stawiającą na pierwszym miejscu dobro pacjenta i to od ordynatora po personel pomocniczy. PEŁEN PROFESJONALIZM !!!!
Opinia dodana przez: waldemar
Średnia ocen: 4,6/5
Do Pana doktora trafiłem z polecenia osób trzecich. To była bardzo dobra decyzja. Na wejściu widać profesjonalizm. W trakcie wizyty nabiera człowiek 100% zaufania widząc podejście i szacunek do pacjenta. Pomógł zdecydowanie nie tylko mi, ale również mojemu stu letniemu ojcu, gdzie inni lekarze nie mogli sobie poradzić. Pomógł również mojej matce i wszyscy zgodnie twierdzimy - FACHOWIEC Z WIELKĄ KLASĄ.
A przy okazji - to do tych, którzy podważają ...
Opinia dodana przez: RK

lekarz Krzysztof Buczeń

Ortopeda

liczba opinii: 8

Szpital Wojewódzki w Koszalinie
Tytusa Chałubińskiego 7
75-581 Koszalin

Średnia ocen: 4,5/5
Doktor bardzo rzeczowy, ewidentnie widać że posiada bardzo dużą wiedzę w dziedzinie ortopedii. Nie wmawia nieistniejących chorób, woli najpierw wprowadzić obszerną diagnostykę. Ponadto jest bardzo życzliwy, udziela odpowiedzi na wszystkie zadane pytania. Wizyty nie trwają 2 minuty, doktor wykorzystuje cały przeznaczony czas na badania i wywiad. Cieszy mnie to ogromnie. Wyleczył już kilka osób z mojej rodziny, za każdym razem postawione diagnozy były trafne. Bardzo polecam doktora :)
Opinia dodana przez: K.

Piotr Kaczkowski

Ortopeda

liczba opinii: 7

Gabinet

Koszalin

Średnia ocen: 4,1/5
Może dwie wizyty to nie dużo, ale z całą świadomością stwierdzam że lekarz godny polecenia. Dla takiego lajka jak ja, wytłumaczył postawioną diagnozę, leczenie , ale przede wszystkim ulżył w bólu. Profesjonalnie.POLECAM
Opinia dodana przez: Anna
Koszalin Ortopeda lekarz Maksym Własny

lekarz Maksym Własny

Ortopeda, Chirurg ortopeda

liczba opinii: 5

haluxy.pl
Waryńśkiego 1, 75-404 Koszalin
Koszalin

Średnia ocen: 4,9/5
Szukałam i znalazłam lekarza dla mojej mamy. Uprzejmy i miły, wyjaśnił i widać było, że uspokoił mamę. Po zabiegu wszystko w porządku, a mama uśmiechnięta i to się liczy bo lepiej się w bucie czuje i przed latem ma większą odwagę. Pozdrawiam i dziękuję serdecznie!
Opinia dodana przez: Aleksandra B

lekarz Sebastian Stucki

Ortopeda

liczba opinii: 1

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
ulica Zwycięstwa 202 A
75-640 Koszalin

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo rzeczowy lekarz, pierwszy który zbadał palpacyjnie a nie tylko naocznie i stwierdził,,jak można stawiać diagnozę bez badań"...
Poprzedni lekarz(bardzo polecany) leczył przez rok po jednym RTG w dniu urazu jednego kolana...ostatecznie wpisał do operacji...po rezonansie kolano okazało się do leczenia farmakologicznego i dalszej rehabilitacji bez potrzeby ingerowania w środek...drugie była diagnoza dny moczanowej i dieta...po rezonansie okazało się że stan kolana nadaje się jedynie do operacji...
Polecam wizytę u ...
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Marek Chilarski

Ortopeda

liczba opinii: 1

Gabinet
ul. Tytusa Chałubińskiego 26/5
75-581 Koszalin

Średnia ocen: 4,2/5
Doktor Marek Chilarski operował mnie w końcu czerwca 2016 r. Świetnie wykonał wszczepienie endoprotezy stawu biodrowego. Asystował rezydent. Po dwóch tygodniach nie potrzebne były kule. Normalnie funkcjonuję. Talent ortopedyczny.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Adam Świtalski

Ortopeda

liczba opinii: 1

Gabinet
Zwycięstwa 46/D3
75-038 Koszalin

Średnia ocen: 1,8/5
byłem parę lat temu u tego Pana
pracuję fizycznie nie siedzę za biurkiem
nie lubi przyjmować na kasę NIE POLECAM w/g mojej opinii
Opinia dodana przez: jerzy

Ortopedzi w KoszalinieStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat