dr n. med. Krzysztof Przybył

Ortopeda, Traumatolog

3,5
3,4
3,6

Witam dodając opinię powinno się podać imię i nazwisko bo każdy na kogo pan doktor żle spojrzy, a to potrafi będzie wypisywał głupoty, ja 3 lata temu nie mogłem już chodzić każdy krok sprawiał mi wielki ból kolana, kilku "specjalistów" z Koszalina rozkładało ręce, ale kasę oczywiście brali. Straciłem juz nadzieję, a po pierwszej wizycie u doktora przybyła nie byłem pod wrażeniem a raczej przeciwnie, ale znajomy który miał u niego rekonstrukcję wiązadła przekonywał mnie żebym nie odpuszczał z tak błahego powodu, że to super fachowiec a nie psycholog, bo on nawet nie pamięta że miał tak poważną operację i u niego wszystko w najlepszym porządku, i tak zrobiłem po kilku wizytach artroskopia kolana i po skutecznej rehabilitacji u pani Elżbiety Kuklińskiej dziś czuję się świetnie i jestem wam za to bardzo wdzięczny!
Wdzięczny pacjent: Andrzej Zdrojewski

Mieszkam w Kołobrzegu więc można powiedzieć" o tam to są specjaliści"ale przykro mi tak nie jest:(.Kilka lat temu potrzebowałam dobrego lekarza ortopedę dla mojego taty ponieważ z jego nogą działo się coś złego.W przeszłości przeszedł dużo skąplikowanych operacji,lekarze w moim szpitalu wydali bez szerszych konsultacji wyrok AMPUTACJA.Trafiłam do doktora i dzieki niemu(już 12lat) tata nadal chodzi na własnych nogach,On jedyny podjął się zawalczyć i za to będę mu wdzięczna i polecała innym.SZĘŚCIARA:)

W swojej specjalności b dobry. Konkretny , nie "głaszcze po główce" ale to nie psychiatra. Mi bardzo pomógł zabiegiem i znakomitym dalszym leczeniem. Zadziwiające jak dużo moja przedmówczyni płaciła za dużo złego!!! leczenia.

Pięć lat temu operował mi prawe kolano, które do tej pory działa bez zarzutu, tfu, tfu, żeby nie zapeszyć. W maju miałam operowane lewe kolano i też jest ok. Prowadzę b. aktywny tryb życia (aerobik, narty, rower, pływanie) i zdrowe kolana są mi niezbędne, a dzięki dr Przybyłowi tak jest.

No doktorze! Doigrał się pan. Wreszcie ktoś powiedział 'nie' temu co pan temu co pan wyrabiał na oddziale (spóźnianie się do pracy, zachowanie wobec pacjentów nie licujące się z zawodem lekarza, rezerwowanie wyłączności na niektóre zabiegi, tworzenie dodatkowych kolejek na protezy bioder, ograniczanie rozwoju innym lekarzom i inne - Głos Koszaliński i Miasto marzec 2010). Zniszczył pan to co pana poprzednicy budowali w pocie czoła przez wiele lat. Dlaczego nie zgłaszają sie po pana najlepsze ośrodki ortopedyczne w kraju i za granica skoro od zawsze przedstawiał się pan jako specjalista światowej klasy? Dlaczego nie odszedł pan z honorem gdy pana nie chciano tylko próbował pan wrócić, wywołując to co miało miejsce. W rezultacie stracił pan wielokrotnie więcej.
Odnośnie mojego leczenia przez p. doktora, zachowanie skandaliczne, proces leczenia beznadziejny! Pozdrawiam i nie radzę...

Najlepszy ortopeda w Koszalinie!! Do Pana 2 posty wyzej - widze, ze odczuwa Pan ogromna satysfakcje z powodu, ze w szpitalu po odejsciu Pana Dr zostala banda partaczy i kolesiostwo? Z obecna kadra jest to kwestia czasu kiedy oddzial zostanie zmniejszony/zamkniety.Wojtek.

ZAROZUMIAŁY , TRAKTUJĄCY PACJENTA Z GÓRY.W GABINECIE PRYWATNYM STARA SIĘ BYC MIŁYM. PO ZA GABINETEM ZUPEŁNIE INNY TRAKTUJE PACJENTOW PRZEDMIOTOWO.LEKARZ BEZ TWARZY I HONORU.DOŚWIADCZYŁAM OD NIEGO DUŻO ZŁEGO LECZENIA.

DZIĘKI dR.pRZYBYŁOWI MAM SPRANĄ NOGĘ I JESTEM MU OGROMNIE WDZIĘCZNA.jEST DOSKONAŁYM I BARDZO KOMPETENTNYM LEKARZEM.kAŻDEMU ZYCZĘ TAKIEGO LEKARZA.

arogant,buczy cos pod nosem a nie rozmawia chciwy

arogant,buczy cos pod nosem a nie rozmawia chciwy

Żyję znowu normalnie, a byłem skazany na wózek. Wielkie Dzięki Panie Doktorze. PS. Jeszcze się taki nie narodził, żeby wszystkim dogodził.

Żyję znowu normalnie, a byłem skazany na wózek. Wielkie Dzięki Panie Doktorze.
PS. Jeszcze się taki nie narodził, żeby wszystkim dogodził.