dr n. med. Krzysztof Przybył

Ortopeda, Traumatolog

No doktorze! Doigrał się pan. Wreszcie ktoś powiedział 'nie' temu co pan temu co pan wyrabiał na oddziale (spóźnianie się do pracy, zachowanie wobec pacjentów nie licujące się z zawodem lekarza, rezerwowanie wyłączności na niektóre zabiegi, tworzenie dodatkowych kolejek na protezy bioder, ograniczanie rozwoju innym lekarzom i inne - Głos Koszaliński i Miasto marzec 2010). Zniszczył pan to co pana poprzednicy budowali w pocie czoła przez wiele lat. Dlaczego nie zgłaszają sie po pana najlepsze ośrodki ortopedyczne w kraju i za granica skoro od zawsze przedstawiał się pan jako specjalista światowej klasy? Dlaczego nie odszedł pan z honorem gdy pana nie chciano tylko próbował pan wrócić, wywołując to co miało miejsce. W rezultacie stracił pan wielokrotnie więcej.
Odnośnie mojego leczenia przez p. doktora, zachowanie skandaliczne, proces leczenia beznadziejny! Pozdrawiam i nie radzę...

kiepski, nawet nie spojrzy w oczy , burknie cos pod nosem

kiepski, nawet nie spojrzy w oczy , burknie cos pod nosem

Człowiek na nieodpowiednim miejscu, pociął mi kolano nie z tej strony co trzeba i dziwił się że niczego nie znalazł!!! Została mi paskudna blizna, a kolano musiało być operowane jeszcze raz!

Doskonały lekarz kompetentny ,uprzejmy.Pomógł mi bardzo bo inni lekarze zawiedli.Polecę każdemu.Oby więcej takich lekarzy.

Doskonały lekarz kompetentny ,uprzejmy.Pomógł mi bardzo bo inni
lekarze zawiedli.Polecę każdemu.Oby więcej takich lekarzy.

Żyję znowu normalnie, a byłem skazany na wózek. Wielkie Dzięki Panie Doktorze. PS. Jeszcze się taki nie narodził, żeby wszystkim dogodził.

Żyję znowu normalnie, a byłem skazany na wózek. Wielkie Dzięki Panie Doktorze.
PS. Jeszcze się taki nie narodził, żeby wszystkim dogodził.

Lekarz ,który jest MISTRZEM w swoim fachu.Wspaniały człowiek,profesjonalista.Niewielu już zostało takich lekarzy,ludzi i szefów.Wielki szacunek dla doktora .

doskonaly lekarz o duzej wiedzy i kompetencji

doskonaly lekarz o duzej wiedzy i kompetencji

Zgładził mi oba kolana! Inni mają więcej szczęścia bo dyrektor wyrzucił go ze szpitala. Pacjenci uratowani! Skandaliczne zachowanie wobec pacjentów, pielegniarek i innych lekarzy! Chciwy i cyniczny! Najgorszy lekarz w kraju!

Najlepszy ortopeda w Koszalinie!! Do Pana 2 posty wyzej - widze, ze odczuwa Pan ogromna satysfakcje z powodu, ze w szpitalu po odejsciu Pana Dr zostala banda partaczy i kolesiostwo? Z obecna kadra jest to kwestia czasu kiedy oddzial zostanie zmniejszony/zamkniety.Wojtek.

brak słów na takiego lekarza aż wstyd że jest to lekarz wiele o nim pisać ale po nim zleci to jak ............ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!